Jump to content

Live tema za utakmice Reprezentacije Srbije


Recommended Posts

8 minutes ago, 34Barkley said:

Juče sam baš razmišljao o opasnosti da neki lik isfrustriran što gubi 200 razlike u trenutku besa osakati igrača iz jače reprezentacije. Fiba, ukini se.

 

tu se najpre treba paziti pacijenata iz jačih ekipa, tipa, bogut, delavedova, ovaj djentile 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, quentin said:

Pri tom, kažu da je na Filipinima košarka vrlo popularna, i to već dugo godina. Kako nisu uspjeli da napreduju malo?

To je najpopularniji sport tamo i to onako lagano 😄 Ne znam jel se računaju tuče petlova doduše. Bukvalno je popularnija nego u Litvaniji. A loši su zato što neće strance da plate da ih treniraju i zato što je ceo sport leglo mita i korupcije gore nego u našem fudbalu. Zamisli kako bi naš fudbal izgledao da nismo u UEFA zoni

Edited by Nicklord
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, realno *w said:

Potvrđujem ove reči, imam druga koji tamo živi, a otišao je preko košarke. Dečko ima tipa 202, kad se prvi put pojavio, bio im je što Chaos kaže - Bog Sunca 😄

 

Moj radni kolega isao poslom u Manilu, nekad pred pocetak njihove sezone i kad je sisao sa aviona nije mogao da se odbrani od zahtjeva za slikanje. On je atletski tip sa ~195 i ovi su mislili da je dosao da pojaca neki klub.   Lik programer a u firmi gdje je isao nisu mogli da vjeruju da se nikad nije bavio kosarkom. U fazonu "kakvo tracenje visine"

  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, realno *w said:

Potvrđujem ove reči, imam druga koji tamo živi, a otišao je preko košarke. Dečko ima tipa 202, kad se prvi put pojavio, bio im je što Chaos kaže - Bog Sunca 😄

 

Treba li im jedan bog vetra iz zemlje košarke? Ne mogu da potrčim ali zato promašujem kad god šutnem. Nek me naturalizuju za reprezentaciju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boujee said:

Mense čini da previše gledaju NBA što u kombinaciji sa njihovim gabaritima izgleda tragično. Bolje bi im bilo da se fokusiraju na evropski stil košarke. 

 

Glavni problem im je ograničavanje igrača po visini u domaćoj ligi. Ranije su imali čitav deo sezone koji su mogli da igraju igrači do 2 metra, a sada valjda može samo jedan preko. Cele godine igraš protiv igrača od 175 i onda ti dođe Srbija gde je u jednom trenutku igra postova sa Simonom na 2, Bjelica 3, Radulja i Bobi na 4-5.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boujee said:

Mense čini da previše gledaju NBA što u kombinaciji sa njihovim gabaritima izgleda tragično. Bolje bi im bilo da se fokusiraju na evropski stil košarke. 

Ovo i za Kineze važi, a i za mnoge druge reprezentacije ... da zaborave na NBA. Prvo svoje lige da prilagode, struku ...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Boujee said:

Mense čini da previše gledaju NBA što u kombinaciji sa njihovim gabaritima izgleda tragično. Bolje bi im bilo da se fokusiraju na evropski stil košarke. 

 

jedino resenje za Filipince je neka eugenika sa Bobijem u glavnoj ulozi, lepo otkupe ugovor od Dalasa i zamole ga da im napravi rotaciju od 14,15 igraca za 2040-tu

Edited by SunZero
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, realno *w said:

 

Glavni problem im je ograničavanje igrača po visini u domaćoj ligi. Ranije su imali čitav deo sezone koji su mogli da igraju igrači do 2 metra, a sada valjda može samo jedan preko. Cele godine igraš protiv igrača od 175 i onda ti dođe Srbija gde je u jednom trenutku igra postova sa Simonom na 2, Bjelica 3, Radulja i Bobi na 4-5.

Nadrealno, da im nije Kim Džong Un komesar lige? Mislim kome mogu pasti na pamet ovakve ideje... 

Edited by Boujee
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

 

Glavni problem im je ograničavanje igrača po visini u domaćoj ligi. Ranije su imali čitav deo sezone koji su mogli da igraju igrači do 2 metra, a sada valjda može samo jedan preko. Cele godine igraš protiv igrača od 175 i onda ti dođe Srbija gde je u jednom trenutku igra postova sa Simonom na 2, Bjelica 3, Radulja i Bobi na 4-5.

 Dis real? LOLOLOLOLOL

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...