Jump to content

Live tema za utakmice Reprezentacije Srbije


Recommended Posts

Najviše me obradovala odlična partija Micića, konačno to liči na ono što smo gledali prošle sezone. Vidi se da mu je Sale dao maksimalnu slobodu.

Jako nam je bitno da se on razigra, jer bi mogli da upadnemo u problem kada naiđemo na neku defanzivno jaku ekipu, a sa Jovićem na kecu. Ne znam da li su Joviću prošla 3-4 pika na ove 4 tekme, svi ga brane iza bloka i tu nema kazne nikakve.

 

Generalno, izgledamo jako dobro, lopta savršeno kruži, imamo strašno puno opcija u napadu, trčimo dobro i primarni i sekundarne kontre sa šutem. U stanju smo da damo 10ak poena za minut i po, da protivnik ne zna šta ga je snašlo.

 

Nije Italija neka ekipa, posebno ne u ovom sastavu, ali nisu baš ni toliko loši da ih mi, igrajući sa kapacitetom koji je daleko od maksimalnog, velikom rotacijom igrača, eksperimentisanjem sa postavama, dobijemo 32 razlike. Indeksi 119-58.

 

ps. da ne zaboravim i Guduru, takođe očigledno forsiranje od strane Đorđevića u odlčna partija zauzvrat. 13+4a, par ukradenih, sve ok.

Edited by realno *w
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@del piero 

 

Naravno, ali na ovoj tekmi je bilo dosta tih momenata, što je najvažnije za početak - promenio je onaj pasivni stav koji smo videli u prve dve, tri tekme. Na ovoj tekmi konstantno napadanje čuvara, konstantno probijanje, taj jak prvi korak, baš ono što treba da radi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, realno *w said:

@del piero 

 

Naravno, ali na ovoj tekmi je bilo dosta tih momenata, što je najvažnije za početak - promenio je onaj pasivni stav koji smo videli u prve dve, tri tekme. Na ovoj tekmi konstantno napadanje čuvara, konstantno probijanje, taj jak prvi korak, baš ono što treba da radi.

Meni je Vasa u nekim trenucima delovao i malo nestrpljivo, probijao je na silu i nekoliko puta nakon prodora nije imao kome da doda jer je krenuo bez jasne ideje, sto se u Efesu desavalo mnogo retko.

 

Sa druge strane, ovo gore sto sam napisao je stav koji mi se vise svidja od onog pasivnog gde slabo sta i pokusava. Tako da je pomak tu. Jos da nadje neku sredinu i izbalansira izmedju ta dva, to ce biti dobro.

Link to comment
Share on other sites

Na jedoj strani odbraniš printezisa, u kontri izvučeš prvom centru Grčke faul za bacanja.

 

Marko, igram ozbiljan basket iz drugog plana, Simonović.

 

Edit:

I onda opet odbraniš Printezisa 2 na 2 sa Larincakisom.

 

Kakvo kucanje. Zver.

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...