Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

28 minutes ago, pantelia said:

 

Dobrotm. Svaki klub je isti i sve je isto.

 

 

Zapravo jeste, za mene je svaki klub isti, samo su boje razlicite.

 

Mozda ti imas ruzicaste naocale pa ti je Crvena zvezda ponos svake prave srbende i simbol zemlje, a Vozdovac tim u kojem neki tamo ljudi zaradjuju preprodavajuci neke tamo igrace, ali sve sto razlikuje fudbalske klubove su boje dresova i adresa.

 

A u skandiranju nacionalistickih parola i minutu cutanja za osvedocenog kriminalca i nema neke velike razlike, odnosno, na stadionu Vozdovca barem nije bilo tog minuta cutanja.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, goldberg said:

Mozda ti imas ruzicaste naocale pa ti je Crvena zvezda ponos svake prave srbende i simbol zemlje

 

Ja bih te najljubaznije zamolio da odjebes sa ovakvim tezama. Sram te bilo. 

 

Kad pronadjes nesto ovako u mojim postovima, ja cu sam da se pokupim s foruma. U suprotnom ocekujem izvinjenje.

 

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Zvezdinho said:

Neverovatno kako igrac Radnickog nije dobio crveni nakon penala i namernog igranja rukom. Ruka mu je bila u potpuno neprirodnom polozaju kad je lopta isla prema golu.

Odbila se od kuka...nije trebalo ni penala da bude. Žali bože para za taj VAR, bolje da su doveli sudije iz okruženja i Evrope da edukuju ove naše "režisere"....

Link to comment
Share on other sites

On 7/23/2021 at 7:08 PM, pantelia said:

 

Ja bih te najljubaznije zamolio da odjebes sa ovakvim tezama. Sram te bilo. 

 

Kad pronadjes nesto ovako u mojim postovima, ja cu sam da se pokupim s foruma. U suprotnom ocekujem izvinjenje.

 

 

Znam ja da ti nisi klasican srbenda ili simpatizer SNS, ali koristis takvu retoriku:

 

On 7/22/2021 at 11:10 PM, pantelia said:

 

Mislim da ti vrlo dobro ti razumes, nego si se opet razleteo da zapljunes svaku temu. Ali hajde da objasnim.

 

Rad i Vozdovac su klubovi koji imaju oko 200 navijaca, i koji su okoreli fasisti 1/1. Posebno Radovi. Ti klubovi se nikad nisu ogradjivali od fasistickih postupaka svojih navijaca, najdalje sto su mogli da dobace je "Vozdovac je porodicni klub".

 

Kada se FKCZ ogradjivao od svojih ultrasa? Mozda kada su drzali minut cutanja za Dunjica?

 

Svi ultrasi su isti, oni to cak ni sami ne kriju. "Svi smo mi isti, samo nas boje dele". Tvoj problem je sto mislis da navijanje za Vozdovac znaci clanstvo u huliganskoj grupi, a navijanje za FKCZ ne, a u realnosti je to isto, sedeo ti na zapadnoj tribini na "Krovu" odvojen od huligana ili na zapadnoj tribini na "Rajku Miticu" odvojen od huligana sasvim je svejedno - ti si navijac tog kluba koji nema nikakve veze sa huliganima.

 

Samo sto je u Srbiji aksiom da mozes da navijas za bilo koji klub osim FKCZ/PFK samo ako si huligan, a i to jer nema vise mesta na severu ili jugu, pa dilujes i orgijas na nekoj manjoj tribini. A sustina je da bi svi klubovi trebalo da budu isti, da na svaki stadion mozes da dodjes sa clanovima porodice i da svaki klub moze da ima podrsku ljudi koji nisu huligani/profesionalni navijaci/krimininalci.  

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Constantin said:

A zašto ne povlače liniju, kao i svi ostali VAR-ovi...?

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
 

 

 

Zato sto onda ne mogu da kradu

 

ovako kradu legalno

Link to comment
Share on other sites

Kraj saradnje: Rastali se Čukarički i Đorđević

Strateg napustio Banovo brdo

Uprkos vrlo dobroj prolećnoj polusezoni okončanoj na trećoj poziciji u superligaškoj trci i korektnom startu nove takmičarske godine, Dušan Đorđević se posle niza rezultata ispod očekivanja rastao sa Čukaričkim. Porazi od Kolubare u Lazarevcu (1:3) i od Hamarbija (1:5) u Švedskoj, uz remi protiv niškog Radničkog (0:0), inicirali su sporazumni rastanak saradnje te je sada već bivši šef struke Brđana podneo ostavku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, n4l1m said:

cekaj stani, na osnovu ove slike su doneli odluku da je gol? 😂

spacer.png

Pa zar im nisu rekli da se VAR ne koristi za to 😂.

Moguće je da je prešla, moguće da nije, ali zar nije bilo jednostavnije da ugrade gol tehnologiju koja je mnogo jeftinija od VAR-a. Smešno.

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...