Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

10 minutes ago, perkos said:

Čekaj ako ja dobro razumem Inđija nije podnela zahtev da se takmiči ni za Super ni za Prvu ligu?

Ako je tako trebalo bi po tom "pametnom" pravilniku da ispadne u treću ligu. Onda bi trebalo lepo poništiti i baraž pa da Dinamo,Kragujevac, Metalac, i još ne znam ko odigraju za mesto koje vodi u Super ligu. 

 

Meni nije jasno kako su igrali baraž, ako nisu podneli prijavu. Na primer, ne igraš kvalifikacije za LE, ako ne podneseš prijavu (neko je to pomenuo, pa eto).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, perkos said:

Okuplja Tešovic svoje klince

 

I Dukic iz Verone, isto Partizanov klinac, dosao u Macvu. Bice da ih okuplja.

 

Sta znam, meni je taj Ilic delovao kao najbolji igrac u toj generaciji, ne znam gde je zastao sa razvojem ili su po sredi bili neki drugi problemi. 

Link to comment
Share on other sites

Nesto tu smrducka oko te generacije koja je izgleda bila koleteralna šteta unutarnjih sukoba u FK Partizan. Za sad se najbolje pokazao Zlatanovic iz Radnika ali ima tu jos solidnih potancijala. Mozda ih Tešovix okupi u Šapcu i promovise u dobre igrace

Link to comment
Share on other sites

On 6/14/2019 at 7:08 PM, Pero_Cameron said:

Podela bodova je uvedena kako bi nastavak prvenstva "dobio na znacaju i bio zanimljiviji" , ukidanjem te podele (koja je bila glupost od samog pocetka) ni plej of nema smisla.

Mrzi me da tražim, da li se sada igra isti, jednokružni plej-of ali bez podele bodova? Ima smisla on i dalje, kada su male razlike u bodovima treba se potvrditi protiv timova slične snage.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 34Barkley said:

Mrzi me da tražim, da li se sada igra isti, jednokružni plej-of ali bez podele bodova? Ima smisla on i dalje, kada su male razlike u bodovima treba se potvrditi protiv timova slične snage.

Tako je

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vosa uzela Kokira. Steta sto su ispustili malog Savica, bas bi bili zanimljivi za pracenje sa tim klincima ofanzivcima. Neskovic, Zukic i Kokir, su bas bas dobri talenti. 

 

Uzeli su i Drincica sto otprilike treba da najavi dolazak Lalatovica. I malog Djurisica iz Vranja, tanak igrac, ali ozbiljan splavar. 

 

Otpisali su vecitog talenta Mesarovica koji nije odigrao 2 dobre seniorske utakmice, a konstantno je bio u timu, itd. Isto zbog nediscipline kolko cujem. I Mitosevica, novosadskog Iniestu. 

 

Lazar Slavkovic uzeo papire iz Partizana. Golman, 2002. godiste, ide u Italiju verovatno. Prvi golman generacije, dosta dobar refleks, al nizak (oko 180 visok, bez obzira sto su mu na TM i ostalim internet mestima dodali par cm), i to ga bas zeza. Bilo bi lepo da poraste makar malo, jer stvarno ima potencijala. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

„Vlasnik stadiona biće Grad Novi Sad, koji će ga dobiti na poklon od JP Srbijagas, s obzirom na to da će ovo preduzeće, kao generalni sponzor FK Vojvodina, biti glavni finansijer tog projekta. Kapacitet će biti 16.800 mesta i ispunjavaće sve najviše svetske standarde“, rekao je Bajatović, stoji na sajtu FK Vojvodine.

cena sitnica


i to je je investicija koja će koštati 25 miliona evra.

 

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

Krunic u Radnickom znaci da su i prosle i ove sezone Radnicki, Cukaricki i Vojvodinu (tri najjaca kluba posle prva dva) vodili Veselinovic, Lalatovic i Krunic. Samo su zamenili klubove. Treba li bolji prikaz takmicenja od toga?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 6/24/2019 at 1:33 AM, Markoss said:

Otpisali su vecitog talenta Mesarovica koji nije odigrao 2 dobre seniorske utakmice, a konstantno je bio u timu, itd. 

 

Mesar je bio vanserijski talenat, ali decku glava ne izlazi iz "Rulet Gaja" lokala po NS-u. Nije jedini iz te generacije Vose poznat po tome, ali je najkriticniji sigurno... 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RatzenStadt said:

 

Mesar je bio vanserijski talenat, ali decku glava ne izlazi iz "Rulet Gaja" lokala po NS-u. Nije jedini iz te generacije Vose poznat po tome, ali je najkriticniji sigurno... 

Pa kad im je saigrac sin od vlasnika pomenute kockarnice 😁

Link to comment
Share on other sites

Mesarovic ima fudbalske pokrete i tu se zavrsava svo njegovo fudbalsko znanje. Mislim, ako si vec nizak i okrugao po prirodi, onda bi bilo dobro da radis na svojoj fizickoj spremi, a ne da nemas snage za 20 minuta fudbala. Sam je kriv, i bas sumnjam da ce biti nesto od njega. Otpisala je Vojvodina i pomenutog Gajica, i naseg bivseg igraca Gojkova.

 

Vojvodina je imala ok te generacije 97-98, bilo je momaka koji znaju fudbala, ali sa ljudske strane su napravili losu selekciju. Ovog malog Djurisica su oterali zbog nediscipline, sad ga vracaju, itd. Secam se da sam se neke 2013. naslusao hvalospeva o Milutinu Mileticu, sad nemam pojma ni dal se bavi fudbalom. Micin je tu jedini odskocio, a otpisali su ga kao akceleranta. 

 

Doduse, sad ponovo imaju zanimljive klince, Zukica i Neskovica, pa i Kokira malog. Morali bi da ih maksimalno isforsiraju. Steta sto je Savic otisao u Rapid, isto zanimljiv igrac. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...