Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

On 5/25/2019 at 1:26 AM, John Dies at the End said:

 

Tata finasijer, stariji sin preCednik, srednji (valjda) elCapiteno ... Mozda su zajahali i neku funkciju u FSRasinskogOkruga, nisam dugo isao na "termine za mali" fuZbal 😄

 

Da dopunim post, konsultovao sam Google-a 😄 i on kaze:  Sin Vladan je jednoglasno izabran za predsednika FSRO i clana skupstine FSIstocnog regiona. Kao prioritete u buducem radu izdvojio je izgradnju tribina i vestacke podloge za 2 nizerazredna kluba ( gle cuda , jedan od ta dva je filijala "njegovom" Trayalu 🤣) ... Eto njega uskoro i u FSSu...

 

 Jebem ti i drzavu i ...

 

edit2: btw, FK Napredak za tekucu kalendarsku godinu nije dobio ni dinara iz gradske kase .

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Knipex said:

Nisam skontao što im je kriv Radnik?

Njihov sukob traje neko, poduže, vreme. Glavni Boss Radnika je Novica Tončev, predsednik FS RIS-a i potpredsednik Kokezi. Sin mu je formalno Predsednik kluba. Novica Tončev je rođeni brat Ivice Tončeva, "zamrznutog" predsednika Radničkog. Njih dvojica nisu u dobrim odnosima i navodno i ne razgovaraju. Nešto su se Recko i Novica sporečkali još ranije i više puta su u toku ove sezone isticali to da im Novica "radi" o glavi i ako im je dozvolio da igraju na stadionu Radnika. Priče o sukobu nisu bez osnova, a i u prilog tome da je na 3 utakmice Dinamo sa Radnikom uspeo valjda samo bod da osvoji, dok su "konkurenti" Dinama ...Zemun, Rad, Bačka...lakše "izlazili na kraj" sa Surdulicom...itd...Ko gubi, nek se ljuti, može mu se :smiley5:

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsva said:

Ja sam bio ubedjen da smo ih imali preko 20

 

Morace Terza to bolje. Malo je ovo.

 

Nikad regularnije prvenstvo

 

Meni je ovo samo za ove što serendaju kako nas sudije protežiraju, a pre svega penalima.....ab absurd.

Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2019 at 7:26 PM, Xpert said:

Srecan im put u drugu ligu.

 

Mirko Poledica, predsednik Sindikata profesionalnih fudbalera "Nezavisnost", povodom najave FK Inđija da će se tek licencirati za takmičenje u Super ligi Srbije u fudbalu, izjavio je da postoji Pravilnik o licenciranju klubova , koji je precizan i jasan i da su po njegovim odredbama pijave sa sezonu 2019/2020. mogle da se podnesu samo do 15. januara ove godine.
"Ako dobro tumačim Pravilnik, logično mi je da prijave klubova, koji bi da naknadno podnesu licencu za takmičenje, ne treba da budu predmet rasprave ", napisao je Poledica na svom Twitter nalogu.


Poledica je uz svoj tvit priložio kopiju člana 22. Pravilnika o licenciranju klubova u kome se kaže sledeće: 
"Klubovi, članovi Super i Prve lige, prijave za učešće u takmičenju Super lige, odnosno za dobijanje licence, podnose Sektoru za pravne, opšte i poslove licenciranja do 15. januara tekuće godine, za narednu takmičarsku sezonu. Prilikom podnošenja zahteva za dobijanje licence, na tekući račun FSS-a uplaćuje se taksa u iznosu od 100 evra u dinarskoj protivrednosti", stoji u Pravilniku o licenciranju klubova.

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Čekaj ako ja dobro razumem Inđija nije podnela zahtev da se takmiči ni za Super ni za Prvu ligu?

Ako je tako trebalo bi po tom "pametnom" pravilniku da ispadne u treću ligu. Onda bi trebalo lepo poništiti i baraž pa da Dinamo,Kragujevac, Metalac, i još ne znam ko odigraju za mesto koje vodi u Super ligu. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, perkos said:

Čekaj ako ja dobro razumem Inđija nije podnela zahtev da se takmiči ni za Super ni za Prvu ligu?

Ako je tako trebalo bi po tom "pametnom" pravilniku da ispadne u treću ligu. Onda bi trebalo lepo poništiti i baraž pa da Dinamo,Kragujevac, Metalac, i još ne znam ko odigraju za mesto koje vodi u Super ligu. 

 

Pravilo ne kaže tako....međutim, s obzirom da znamo "igrače" provući će se cela priča i Inđija će zasluženo igrati u SL. Malo u Bačkoj Palanci malo u Inđiji. Onom klipanu iz Vranja treba malo osvežiti pamćenje, jer kakva je budala teraće do Niona i dobiti FSS. Međutim....hm.

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...