Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Al samo mi pametujemo sa igranjem fudbala dok je ovakva situacija. Jbt, jedan igrac dovoljno da bude zarazen iz bilo koje ekipe, bilo gde, i potencijalno ode dosta toga u kurac.

 

Jos ako neko od ovih zlatnih koka vecitih pokupi, bice cupanja za kosu. Nerealno mi je da se nije odlozilo celo kolo. Jebes fudbal. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Quote

 

Superliga Srbije biće nastavljena 30. maja, a FS Srbije uveo je 11 novih pravila koja će važiti do kraja ove sezone, a sve zbog prevencije suzbijanja širenja korona virusa.

 

Prekrši pravilo i dobićeš žuti karton. Bogami, u četiri kola Superlige Srbije moglo bi da sve pršti od kartona. FS Srbije uveo je novih 11 pravila kako bi zaštitio sve učesnike od moguće zaraze korona virusom.

 

– Nema više pljuvanja na terenu
– Zabranjeno i izduvavanje nosa
– Svesti kontakte van terena na minimum
– U slučaju da partner/partnerka imaju i najmanje simptome, zabranjeno ljubljenje i intimni odnosi
– Razmak na klupi od minimum jednog mesta
– Korišćenje samo određenog broja tuševa
– Nema pozdravljanja s protivničkim igračima
– Zadržavanje u svlačionicama mora da se svede na minimum
– Svako donosi svoju flašicu sa vodom
– Nema zajedničkog izlaska na teren
– Nema pozdravljanja sa sudijama pre meča

 

 

Ostaje nejasno ko će biti zadužen za kontrolu intimnih odnosa (četvrta stavka).....:writing:

 
 
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 21Barkley said:

Nema ništa o verbalnim pozivima na intimne odnose sa protivnicima ili njihovom ženskom rodbinom. Da li se to smatra pozivanjem na kršenje propisa? :smiley33:

Ne znam, ali shodno PFI to je žuti karton u najavi :smiley2:

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Samo u Srbiji: Glasaš da ispadneš i čekaš proširenje lige


Zanimljivo je da su klubovi koji se bore za opstanak glasali za manji broj utakmica, umesto da kroz plej-out i borbu sa sebi ravnima u dodatnih sedam kola uvećaju šanse da na terenu izbore mestu u Superligi.

Neverovatno je, osim ako im nije poručeno da ne brinu, da su klubovi koji se bore za opstanak glasali da se odigra manje kola, a samim tim su glasali i da sebi umanje šanse da se na terenu izbore za opstanak u ligi. Možda je odgovor u anketi koja će biti sprovedena među superligašima.

 

 

Jel misli neko da nije bilo tako ?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Constantin said:

 

Ostaje nejasno ko će biti zadužen za kontrolu intimnih odnosa (četvrta stavka).....:writing:

 

Da li je ovo Njuz.Net?

 

Bukvalno za svaku od ovih stavki bih mogao ruku u vatru da stavim da su mogli da napisu njuzovci.

 

Ako je ozbiljno, to zapravo dovoljno oslikava koliko nam je liga sprdnja i kakvi je ljudi vode. :ajme:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle...ovo je strašno..

Najveća sramota u istoriji srpskog fudbala. Ako se pojavi upražnjeno mesto u Super ili Prvoj ligi, to mesto će popuniti KLUB KOJI NAjVIŠE PLATI NOVCA NA RAČUN FSS.

Što se tiče nižih liga isti je princip samo što se plaća nadležnim savezima.

 

 

Фотографија корисника Sindikat Profesionalnih Fudbalera Nezavisnost

 

 

 

Šta mislite....za koga se pravi mesto u SL i PL...pare znamo gde će završiti (provizija)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam tri puta pročitao, pošto sam bio u neverici. Popunjavaju ligu preko tendera? Ništa plasman na tabeli, infrastruktura, omladinska škola...nego ko plati više????

 

Ja ne znam da li u nekoj ligi postoji ovako pravilo, ali po meni je skandalozna odluka, ma za koga da se pravi, ako se pravi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Laki Juan said:

Ja sam tri puta pročitao, pošto sam bio u neverici. Popunjavaju ligu preko tendera? Ništa plasman na tabeli, infrastruktura, omladinska škola...nego ko plati više????

 

Ja ne znam da li u nekoj ligi postoji ovako pravilo, ali po meni je skandalozna odluka, ma za koga da se pravi, ako se pravi.

 

Hipotetički...Grafičar odustane, Novi Pazar pobedi na licitaciji....oke ?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Constantin said:

 

Hipotetički...Grafičar odustane, Novi Pazar pobedi na licitaciji....oke ?

Pa moguće, ali nije samo stvar o Pazaru ili bilo kome. Princip na kome se liga popunjava tenderski je skandalozna. Nije, naravno, ako imaš privatnu ligu, kao na primer NBA gde se trguje sa franšizama. To znači možeš da "ladiš jaja" cele godine, da završiš na nekom 13 mestu i da platiš svoje mesto u višem rangu. Ne razumem kako se to uklapa u princip da je rezultat na terenu jedino merilo od koga se počinje, pa onda sve ostalo. Ovo je protivno načelima na kojima stoji UEFA i FIFA, bez želje da veličam ni jedne ni druge, ali ni njima, uz svu korupciju ovo ne bi palo na pamet.

Edited by Don Laki Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Laki Juan said:

Pa moguće, ali nije samo stvar o Pazaru ili bilo kome. Princip na kome se liga popunjava tenderski je skandalozna. Nije, naravno, ako imaš privatnu ligu, kao na primer NBA gde se trguje sa franšizama. To znači možeš da "ladiš jaja" cele godine, da završiš na nekom 13 mestu i da platiš svoje mesto u višem rangu. Ne razumem kako se to uklapa u princip da je rezultat na terenu jedino merilo od koga se počinje, pa onda sve ostalo. Ovo je protivno načelima na kojima stoji UEFA i FIFA, bez želje da veličam ni jedne ni druge, ali ni njima, uz svu korupciju ovo ne bi palo na pamet.

Biće tu svačega....pritisak na klubove da odustanu od lige, da bi neki Tenderligaš upao.....možda im padne na pamet i da pored Super lige i Prve lige formiraju i Tender ligu...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Constantin said:

Biće tu svačega....pritisak na klubove da odustanu od lige, da bi neki Tenderligaš upao.....možda im padne na pamet i da pored Super lige i Prve lige formiraju i Tender ligu...

Ništa me u ovoj rupi od države ne može iznenaditi. Druga stvar takođe prolazi ispod radara. Ide se na proširenje lige na 20 klubova, i čudo će se desiti ako se to ne izglasa. To praktično znači da se otvara put Kabelu da uđe u Super ligu. Klubu koji je kažnjen za nameštanje se otvaraju vrata Super lige, umesto da bude vraćen u opštinsku ligu. Sramota ako se to desi.

 

edit. mislim da više treba paziti na Kabel nego na Pazar, samo moje razmišljanje.

Edited by Don Laki Juan
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Laki Juan said:

Ništa me u ovoj rupi od države ne može iznenaditi. Druga stvar takođe prolazi ispod radara. Ide se na proširenje lige na 20 klubova, i čudo će se desiti ako se to ne izglasa. To praktično znači da se otvara put Kabelu da uđe u Super ligu. Klubu koji je kažnjen za nameštanje se otvaraju vrata Super lige, umesto da bude vraćen u opštinsku ligu. Sramota ako se to desi.

Baš tako...

Onda imaš glasanje koliko da se odigra do kraja. Da li misliš da nije obećano Mačvi, Radu, Inđiji pa i Javoru da glasaju da se ne igra plejof, a za uzvrat da nema ispadanja. Oni su 'ladno mogli i sad da prekinu prvenstvo, jer sve se zna. Može samo da se odigra Kup da vidimo Zvezda ili Partizan i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

Baš tako...

Onda imaš glasanje koliko da se odigra do kraja. Da li misliš da nije obećano Mačvi, Radu, Inđiji pa i Javoru da glasaju da se ne igra plejof, a za uzvrat da nema ispadanja. Oni su 'ladno mogli i sad da prekinu prvenstvo, jer sve se zna. Može samo da se odigra Kup da vidimo Zvezda ili Partizan i to je to.

Ne znam, videćemo šta če doneti naredni dani, ali več se ozbiljno šuška o proširenju na 20 klubova, što je totalno van svake pameti, ali očigledno da neko ima interesa u tome.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Laki Juan said:

Ne znam, videćemo šta če doneti naredni dani, ali več se ozbiljno šuška o proširenju na 20 klubova, što je totalno van svake pameti, ali očigledno da neko ima interesa u tome.

To je 38 kola...bez plejofa i plejauta

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Laki Juan said:

Ništa me u ovoj rupi od države ne može iznenaditi. Druga stvar takođe prolazi ispod radara. Ide se na proširenje lige na 20 klubova, i čudo će se desiti ako se to ne izglasa. To praktično znači da se otvara put Kabelu da uđe u Super ligu. Klubu koji je kažnjen za nameštanje se otvaraju vrata Super lige, umesto da bude vraćen u opštinsku ligu. Sramota ako se to desi.

 

edit. mislim da više treba paziti na Kabel nego na Pazar, samo moje razmišljanje.

 

Kada bi FSS radio profesionalno itekako bi mogli da se dogovore oko minimalnih uslova u ucescu u najvisem rangu takmicenja i ne bi gledali razne mafijaske klubove kojima je sport i takmicenje najnizi prioritet.

 

Ovo sa popunjavanjem mesta i prosirenjem lige je skandalozno, ali je tu najmanje bitno ko ce da igra. Sta je gori Kabel od ovog novog Borca koji je nastao tako sto je neki mali klub promenio ime u Borac, a sve da ne bi placali nista zaposlenima, a istovremeno da mogu da nastave sa svojim kriminalom?

 

Moze li neko da mi navede koliko fudbalskih klubova je u poslednjih 10 sezona imalo 6 i vise sezona u najvisem rangu? Crvena zvezda, Partizan, Vojvodina i ko jos?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, goldberg said:

 

Kada bi FSS radio profesionalno itekako bi mogli da se dogovore oko minimalnih uslova u ucescu u najvisem rangu takmicenja i ne bi gledali razne mafijaske klubove kojima je sport i takmicenje najnizi prioritet.

 

Ovo sa popunjavanjem mesta i prosirenjem lige je skandalozno, ali je tu najmanje bitno ko ce da igra. Sta je gori Kabel od ovog novog Borca koji je nastao tako sto je neki mali klub promenio ime u Borac, a sve da ne bi placali nista zaposlenima, a istovremeno da mogu da nastave sa svojim kriminalom?

 

Moze li neko da mi navede koliko fudbalskih klubova je u poslednjih 10 sezona imalo 6 i vise sezona u najvisem rangu? Crvena zvezda, Partizan, Vojvodina i ko jos?

Spartak i Rad....nisu ispadali uopšte...msm da Čuka ima dosta sezona...

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, goldberg said:

 

 

 

Ovo sa popunjavanjem mesta i prosirenjem lige je skandalozno, ali je tu najmanje bitno ko ce da igra. Sta je gori Kabel od ovog novog Borca koji je nastao tako sto je neki mali klub promenio ime u Borac, a sve da ne bi placali nista zaposlenima, a istovremeno da mogu da nastave sa svojim kriminalom?

 

 

Hm...pa Kabel nije ništa gori ni od Zvezde, Partizana, Radničkog.....samo što je ispalo..."nije lopov koj krade, nego koj se u'vati"....e Kabel je odlukom Kokeze i ekipe bio "rešen" da bude uhvaćen i toliko mu je.

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...