Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

11 hours ago, Constantin said:

Nadaš se da će tada prestati navlačenje i krađe ? Ništa od toga. U tim VAR sobama će biti, opet, neki ljudi koji će umiriti na jedno oko...

Bio sam ironican naravno.

Inace, davno ne procitah nista na tu temu od one vesti da je Terza Jr. postavljen na celo radne grupe koja ce obezbediti uvodjenje VAR-a. Jel stvarno u planu da se koristi sledece sezone? Zna li neko nesto vise?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Laki Juan said:

Šta misliš i novom treneru? Meni je čudno da se angažuje lik koji je najveće uspehe imao u tajlandskim nižim ligama. Baš čudno da su njega odabrali.

Mislim da Tončev "završava" posao. Ne sećam se kako je s Vojvodinom išao, ali sasvim je nebitno ko je trener u Radničkom. Mislim da će i ove sezone da se Tončev oslanja na "drugare" tako da i ja bi moga da budem trener u Nišu....i to kakav. :smiley60:

1 hour ago, RatzenStadt said:

Bio sam ironican naravno.

Inace, davno ne procitah nista na tu temu od one vesti da je Terza Jr. postavljen na celo radne grupe koja ce obezbediti uvodjenje VAR-a. Jel stvarno u planu da se koristi sledece sezone? Zna li neko nesto vise?

Pa ne znam ni ja, aLI ZNAM DA SE MATORI SPREMA DA OD kOKIJA PREUZME FOTELJU I BUDE NA ČELU fss.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, 21Barkley said:

 

Ne bih se složio sa Gosn. Miloševićem da smo "preko noći" postali ne talentovani za moderan fudbal... Mslim da sam više puta napisao da je problem u trenerima mladjih kategorija, njihovom ne znanju i treninzima koji nisu prilagođeni uzrastu i pravilnom, kako fizičkom tako i tehničkom napretku dece... 

Jednom rečju, nemamo "školovane" trenere kao ni sistem.

 

8 hours ago, krzna said:

Ono kad polupismen svet drzi predavanje studentima. Koji stepen strucne spreme imaju ova dva gonica lopte po livadi?

 

Ne s#ri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, John Dies at the End said:

 

Ne bih se složio sa Gosn. Miloševićem da smo "preko noći" postali ne talentovani za moderan fudbal... Mslim da sam više puta napisao da je problem u trenerima mladjih kategorija, njihovom ne znanju i treninzima koji nisu prilagođeni uzrastu i pravilnom, kako fizičkom tako i tehničkom napretku dece... 

Jednom rečju, nemamo "školovane" trenere kao ni sistem.

 

 

Ne s#ri.

Hvala, takodje.

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...