Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Quote

„Surov sam kad su takve stvari u pitanju. Ukoliko nečasno stičete prednost nad sportskim rivalom – na primer dopingom ili dogovorom, kao što je pre nekoliko godina bio slučaj u Italiji – zalažem se za surove kazne. Bio sam profesionalac 17 godina i za to vreme nisam aspirin popio, nego sam ćutao i trpeo bol. Ako neko drugi popije nešto, na nemoralan način stekne prednost, u stanju sam da ga ubijem. To je razlog zbog kog bih bio daleko suroviji prilikom izricanja presuda za one koji dobijaju prednost na nečasan način“, dopunio je Savo Milošević.

Ubiće Savo sudije, sklanjajte ih sa terena.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Liska Manjina said:

Da ne pretjerujemo, sviraju se i nama sliče stvari. Mene samo fascinira ubeđenost određene skupine sa druge strane brda u činjenicu da "nismo isti".

Ovo da se pinuje za svaki topik o domacem fudbalu i klubovima. Vazi i za deo nasih.

Edited by 1 od 8000 Lakija
Link to comment
Share on other sites

Jbg, jos 6 meseci da se strpimo dok Terza Jr. ne obezbedi sve sto je potrebno za implementaciju VAR-a i onda nece biti prostora za ovakve kradje. Jos 6 meseci do trenutka kada ce sprski fudbal prvi put u istoriji ugledati svetlost dana eliminisanjem navlacenja, sudijskih gresaka i sl.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RatzenStadt said:

Jbg, jos 6 meseci da se strpimo dok Terza Jr. ne obezbedi sve sto je potrebno za implementaciju VAR-a i onda nece biti prostora za ovakve kradje. Jos 6 meseci do trenutka kada ce sprski fudbal prvi put u istoriji ugledati svetlost dana eliminisanjem navlacenja, sudijskih gresaka i sl.

Nadaš se da će tada prestati navlačenje i krađe ? Ništa od toga. U tim VAR sobama će biti, opet, neki ljudi koji će umiriti na jedno oko...

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...