Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic
6 hours ago, Železničko gnomče said:

Sme li se ovde govoriti o ponistenom golu Macve zbog nepostojeceg ofsajda, kao i o dosudjenom ofsajdu koji nije bio, par minita pre toga?

 

sme, al prvo da pričamo o poništenom golu Voždovca i ofsajdu Marina. :s_d:

zakačio vesti sinoć na areni, drugi nije bio sigurno, ne sećam se prvog, al kod drugog za pola metra omašio igrača

u suštini najzanimljivije je bilo u Ivanjici, al izgleda niko nema pojma o tome niti je ko to pratio

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

sme, al prvo da pričamo o poništenom golu Voždovca i ofsajdu Marina. :s_d:

zakačio vesti sinoć na areni, drugi nije bio sigurno, ne sećam se prvog, al kod drugog za pola metra omašio igrača

u suštini najzanimljivije je bilo u Ivanjici, al izgleda niko nema pojma o tome niti je ko to pratio

Ja sam nešto malo ispratio, trener Javora je vidno bio uznemiren, e sada da li zbog sedmice ili nečega drugoga, ja nemam pojma. Isprozivao Kosana, pa otišao sa KZŠ, posle Kosan isprozivao novinare i otišao, i tako....

Edited by Don Laki Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 21Barkley said:

Ja sam video samo jednu situaciju na snimku, još snimano samo jednom kamerom. Je l' ima negde slike/snimka obe situacije?

 

Odmah, dobri moj Barkli, stize:

 

Situacija 1, 83-i minut

 

947890887_Untitled1.thumb.jpg.af47b19c22fd177a194658ad0dc2bbe0.jpg

 

Situacija 2, 86-i minut:

 

1566461550_Untitled2.thumb.jpg.ee9f65930d5bfef939c671ae870245b7.jpg

 

Mislim sve ove situacije se desavaju, samo me cudi da avangardni gtr borci za spas srpskoga fudbala ovakve detalje ispuste.

 

40 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

sme, al prvo da pričamo o poništenom golu Voždovca i ofsajdu Marina. :s_d:

 

 

Pogledaj malo iznad na ovoj strani. 

 

 

edit: vezano za Nis, koliko sam ja razumeo onog Bondzulica iz Javora, on alaudira na to da je Cika Misatm namestio neku utakmicu pre 3 godine, verovatno protiv njega.

Edited by Železničko gnomče
Link to comment
Share on other sites

Ako nemaš šta ti "potegni" Radnički, Tončeva, Niš...

 

Bondžulić je na KZŠ komentarisao izjavu "čika Miše", date nekoliko dana pre o guranju Brodarca i njegovih mlađih kategorija, a zatim pomenuo neku utakmicu od pre tri godine i tima koji je vodio Kosanović (pretpostavljam da je to bio Borac Čačak i njegov opstanak). Malo se dotakao i aktuelne  utakmice, ali biranim rečima:

Quote

 Честитам играчима Радничког, извињавам се нашој публици на приказаној игри. Али... Морам да будем искрен према себи и водим рачуна шта ћу да кажем. Млад сам тренер, данас могу много да научим. Ваља изучити школску игру Радничког, како нас је победио и надвисио у свим елементима. Остаје, ипак, горак утисак из првог полувремена, односа и критерујума на терену – бирао је сваку реч, успореним тоном, Игор Бонџулић.

"Nameštenog sudiju" je spomenuo neki penzioner, a valjda u ulozi novinara, pa je Čika Miša puk'o i rekao sl:

 

Žalili su se onda iz Ivinjice da im je poništen regularan gol 0:0, a da je prvi gol Radničkog postignut nakon faula nad njihovim golmanom, a pominju i nedosuđen penal za njih. Nisu objasnili samo kako su primili ostalih 6. Gledao sam sinoć na Areni i slažem se sa Radojičićem....kaže da nije bilo faula i da je poništen regularan gol Javora (5. 6. minut ?) ali da je gol Radničkog regularan, a da golman Javora nije imao nikakav kontakt sa igračima Radničkog. Penala ni u njavi.

 

Igrači Javora su sami dali tri gola, ovako ili onako....

 

Edited by Constantin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Apropro ove rasprave (delom i obrisane) o ponostenim golovima i ofsajd situacija...

 

Posle duzeg vremenskog perioda odgledao sam dve superligaske utakmice pre cca 15-20-ak dana i strasno koliko je kvalitet   igre Napretka izgubio odlaskom trenera i par igraca.

 

Hteo sam i tada da napisem( sto zbog lenjosti,  sto zbog nedostatka vremena) tj da izdvojim dva glavna utiska sa utakmice protiv Cuke: prvi he kvalitet fudbala, odnosno nedostatak istog. I pored golova, do 60min nismo videli bukvalno jedan fudbalski element ( bez duplog pasa, akcije, sanse, dobrog Csuta ... Itd)

 

2 Drugo i najvaznije je kvalitet sudjenja i sudija.Tu dolazimo i do dodirnih tacaka sa utakmicama CZV i Prtzna...   Glavni je bio manje-vise OK, bez kardinalnih gresaka... Ali zato prvi pomocnik, blago je reci katastrofa. 

Konstantno je kasnio, lose se postavljao i procenjivao ofsajd situacije, previse pogresnih procena kod faulova pored aut linije i totalna nesigurnost kod dosudjivanja auta ( cekao da mu glavni da znak).

I to nije nesto novo, to je nesto sto se ponavlja iz sezone u sezonu, sudije su nam sve losije( o kvalitetu fudbala i da ne pricam), i to samo gledajuci utakmice "manjih klubova". Kada se u jednacinu ubace i Partizan, Czv , situacija je jos alarmantnija.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bem ti život i srpski fudbal kad se AlKosan naziva čika Mišom a isti se buni što mu ivanjička publika ne veruje da je pošteno dobio sa 7:0

Još talasa na konferenciji a namestio je barem hiljadu mečeva u svojoj karijeri, možda bi bilo bolje da nam kaže kako je menjao igrača u Zvezdi na poziv Juse Bulića na primer

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, laki perkos said:

Bem ti život i srpski fudbal kad se AlKosan naziva čika Mišom a isti se buni što mu ivanjička publika ne veruje da je pošteno dobio sa 7:0

Još talasa na konferenciji a namestio je barem hiljadu mečeva u svojoj karijeri, možda bi bilo bolje da nam kaže kako je menjao igrača u Zvezdi na poziv Juse Bulića na primer

 

Pošto me prozivaš, da te ne uskratim odgovora.

Kosana zovem "Čika Mišom" od utakmice Napredak - Radnički u Kruševcu, čuvene konferencije za medije i nameštanje Lalata od strane Valentine PR-ke Napretka i onog zatvorskog čuvara koji ga je psovao sa dovratka sale i bežanja sa lice mesta. Tada je Lalatović nekoliko, na jedan specifičan način u obraćanju Kosanoviću upotrebio to "Čika Mišo"....

 

Nije se Kosan bunio što mu publika ne veruje da nije namestio 7:0 već što ga je od prvog minuta psovala. To što on ne može da se "isključi" kad počne utakmica, njegov problem, ali za razliku od Lalatovića pa i Nenada Milovanovića, ne komunicira sa publikom, bar ne u tolikoj meri da bude isključen. Znao je on na poluvremenu da "ode da piški" kao u Nišu....

 

Talasanje na konferenciji....pa jbm ga igraš utakmicu danas i prozivaš nekog da je namestio utakmicu od pre tri godine. Bondžulić nije direktno prozvao Kosana da je namestio utakmicu u Ivanjici, ali nešto u naznakama oko kriterijuma suđenja. Da je sudija "namešten" onako "u prolazu" je nabacio nekakav penzioner koji je sedeo u konferencijskoj sali i to kad je skoro sve bilo gotovo. Budući da vrlo često prisustvujem KZŠ tačno sam skapirao profil tog čičice. Takvih ima i u Nišu na KZŠ..."prijatelji kluba" "veterani" neki koji se vazdan muvaju oko kluba i osim njihovog prisustva (ulaz za džabe na stadion) nikakva korist. Zašto, ako i piše za neki portal, neke novine ili bilo kakve medije, nije postavio konkretno pitanje, nego onako u prolazu.

 

Ovo bi mu bilo u rangu, što ti navodiš Pero, kao da za dve-tri godine, apropo neke utakmice npr. Voždovac - Čukarički, a koju "Brđani" dobiju sa 7:0, a sada im je trener Miloje, trrener domaćih mu spočitava da je igrao nameštenu utakmicu u Nišu, jer su im se igrači Radničkog tada "sklanjali" (mislim na Zvezdu).

 

Sad, da li je Kosan zaslužio neke stvari da mu se saspu u lice, a on se pravi francuska sobarica je 50-50 ali što prozivaš mene....nije fer. Znaš i sam koliko će to da te košta...izraženo u zaječarskoj valuti, Drugi put dobro razmisli....

Link to comment
Share on other sites

Gde bre Niški tebe da prozivam, prvo moj si zet, drugo koštaće me više nego da plaćam vinjake Kosanoviću:lol_2:

 

samo mi smeta pravo da ti kažem ta bahatost kod Kosana i ovih kod kojih trenutno služi pa onako kao taj čičica dobacujem sa pristojne daljine.

u srpskom fudbalu nema nevinih i naivnih a ovi koji traju 100 godina unazad su najmanje podobni da se za nešto bune.

uzgrad pitaj Kosona kako je na poruku sa pejdžera menjao igrače dok je bio trener zvezde 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laki perkos said:

Gde bre Niški tebe da prozivam, prvo moj si zet, drugo koštaće me više nego da plaćam vinjake Kosanoviću:lol_2:

 

samo mi smeta pravo da ti kažem ta bahatost kod Kosana i ovih kod kojih trenutno služi pa onako kao taj čičica dobacujem sa pristojne daljine.

u srpskom fudbalu nema nevinih i naivnih a ovi koji traju 100 godina unazad su najmanje podobni da se za nešto bune.

uzgrad pitaj Kosona kako je na poruku sa pejdžera menjao igrače dok je bio trener zvezde 

Ćuti...bolje preko pejdžera nego da mu uleti na poluvreme u svlačionici i našamara pred igračima.

Što se tiče Kosana i Ivanjice....ništa ja tu ne bih menj'o....daklem      Ako si im "Čika Mišo" rekao...

 

Video si i kod nas na Zapadu, ona trojica-četvorica standardnih pljuvača i psovača....meni je srce na mestu kad se okrene Lalat, Debeli Neško pa i Kosan i napuši ih. Pa brate...

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, John Dies at the End said:

Posle duzeg vremenskog perioda odgledao sam dve superligaske utakmice pre cca 15-20-ak dana i strasno koliko je kvalitet   igre Napretka izgubio odlaskom trenera i par igraca.

Samo ti jinxuj brate :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

nema veze, nije uticalo na krajnji rezultat

Pravda zadovolhena. Bika bi sramota da je mnogo bolja ekioa zakinuta sudijskim neznanjem elementarnih pravila. Svaka cast sto su i u nadolnadi isli po 3 zasluzema boda i nisu cekali kraj.

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...