Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Da li je realno da verujete da su utakmice fudbalskog prvenstva Zvezde i Partizana odložene zbog delija? Njima prija da se priča da imaju toliki uticaj ali to je nonsens. Sasvim je realna priča da je MUP tražio da se pomeri za nedelju jer se u subotu uveče igra finale evrolige u košarci. To su tri bezbednosno rizična velika događaja za MUP koji moraju da isprate sa maksimalnom pažnjom i naravno da se zna šta je prioritet a to je finale evrolige.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Knipex said:

Sasvim je realna priča da je MUP tražio da se pomeri za nedelju jer se u subotu uveče igra finale evrolige u košarci.

Navodno su Delije tražile da se igra u subotu, da bi slavili pobedu i Olimpijakosa i Zvezde. Nadam se da nećemo da prođemo kao braća.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

Navodno su Delije tražile da se igra u subotu, da bi slavili pobedu i Olimpijakosa i Zvezde. Nadam se da nećemo da prođemo kao braća.

Navodno... Imponuje im kada ljudi veruju da oni imaju toliku moć. Ne bi me čudilo da su sami pustili tu buvu. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Fudbalski klub Napredak je sve bliži dovođenju nekadašnjeg stratega Crvene zvezde, Slaviše Stojanovića. Prvi korak čelnika Napretka po okončanju sezone biće pronalazak šefa stručnog štaba s obzirom na to da je prilikom postizanja dogovora sa Zoranom Milinkovićem predviđena saradnja samo do kraja sezone.

 

Napada se sledece sezone 2. mesto i LS :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Kao da su se u poslednjem kolu takmičili ko neće u Evropu. :classic_biggrin: Čestitke, @Constantin!

 

Pored već negde pomenutog kurioziteta da Napredak nije uspeo da postigne gol u plej-ofu, zanimljivo je i da je treći tim lige, Čukarički, u plej-ofu imao samo jednu pobedu, tri puta igrao 0-0 uz tri poraza.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Valensija said:

@Constantin Danas duplo slavlje.😃

Cestitke!

Što duplo....?

Just now, Crni said:

Ima li neki info oko rekonstrukcije stadiona u Nisu? Gde ce igrati Radnicki? Cestitke CZV na zasluzenoj tituli i Radnickom na Jevropi.

Ima....svaki dan, svake godine mi dobijamo nov stadion....reko preCednik. :smiley2:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

Što duplo....?

Ima....svaki dan, svake godine mi dobijamo nov stadion....reko preCednik. :smiley2:

Ne treba nam nov, treba nam funkcionalan. Imamo najruzniji stafion u Ling Longu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Čair kao Maksimir. Svi peru pare, muljaju...

Krademo struju od Hale Čair :classic_biggrin:

6 minutes ago, Valensija said:

Ja te svojatam kao naseg.😃

Ne zamjeri…😊

 

 

To je do forumaša sa vaše teme. Velika većina je bila korektna, a jedan manji broj se ružno ponašao kod medjusobnih utakmica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

Čair je više puta nešto sređivan ali nikad do samog kraja

Cair je poslednji put sredjivan kad je Dulic odlazio sa vlasti.

Jbga kasno se zuti setili Nisa. Zapad ako ne sruse, sam ce se urusiti ubrzo. Da ne davim, steta za Nis da nema funkcionalan stadion, a da ne govorim o travnjaku, bejah u Krusevcu prosle nedelje, ono je lepota od travnjaka, plus nema atletske staze👌

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Cair je poslednji put sredjivan kad je Dulic odlazio sa vlasti.

Jbga kasno se zuti setili Nisa. Zapad ako ne sruse, sam ce se urusiti ubrzo. Da ne davim, steta za Nis da nema funkcionalan stadion, a da ne govorim o travnjaku, bejah u Krusevcu prosle nedelje, ono je lepota od travnjaka, plus nema atletske staze👌

Travnjak mora i da se održava a ja sumnjam da je tončev tu postavio nekog stručnog

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...