Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Mogu samo zamisliti kakav bi performans pred medijima napravio Ser Florijan da je kojim slučajem Zvezda napravila preokret za dva minuta, ovako je stanje redovno.

Disclaimer - uopšte ne insinuiram da je u preokretu bilo šta sumnjivo već samo ukazujem na Stanojeve dvostruke aršine i licemerje kada su rezultati večitih u pitanju...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Ovo sa terminima je stvarno smejurija. Uzasni termini i nepostovanje srpske lige, nek razdvoje BG timove i nek prenose utakmice u 18h ili 20h, lepo vreme stiglo , a oni se prilagodjavaju nebitnim utakmica stranih liga koje u Srbiji niko ne gleda. Nece moci ovako, ovo je debilizam sta rade.

 

Da, bas niko ne gleda strane lige, ali zato PFCZ liga obara rekorde u broju gledalaca njihovih prenosa.

 

Da se ja pitam PFCZ ligu ne bi ni prenosili (neka navijaci odu na stadion ako im je do gledanja tog namestenog smeca) osim derbija, ionako na Areni pre pogledam hrvatsku ligu od ove nase.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Da, bas niko ne gleda strane lige, ali zato PFCZ liga obara rekorde u broju gledalaca njihovih prenosa.

 

Da se ja pitam PFCZ ligu ne bi ni prenosili (neka navijaci odu na stadion ako im je do gledanja tog namestenog smeca) osim derbija, ionako na Areni pre pogledam hrvatsku ligu od ove nase.

Ali sva sreca ne pitas se. Ima nas koji bi pre gledali Zvezdu u cetvrtoj ligi nego spansku primeru.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Martin Mystere said:

Mogu samo zamisliti kakav bi performans pred medijima napravio Ser Florijan da je kojim slučajem Zvezda napravila preokret za dva minuta, ovako je stanje redovno.

Disclaimer - uopšte ne insinuiram da je u preokretu bilo šta sumnjivo već samo ukazujem na Stanojeve dvostruke aršine i licemerje kada su rezultati večitih u pitanju...

Stanoje ti je baš ozbiljan fetiš.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Don Radonja said:

Opravdavas njegovo pominjanje Zvezde na svakoj jebenoj konferenciji?

Odakle ti to?

8 minutes ago, Martin Mystere said:

Jebi ga, kad neko uspe da bude veći psiho i od Tralalata, a to priznaćeš uopšte nije lako ... Ali eto, on je i to uspeo sa izrazito malo truda...

Ima svojih visina ali teško da dobacuje do Lalata.

 

Zanimljivo mi je kako ispratiš svaki njegov nastup a i kad ćuti prizivaš ga.

 

Ruku na srce, ume da se izlupeta i kad je njegov klub u pitanju i kad je u pitanju Zvezda pa i sve ostalo. Međutim, teško da se svaki put javljao kada Zvezda npr. da gol u 90. ili tako nešto. Isto tako, da se ne lažemo, da je obrnuta situacija na tabeli, druga strana bi "blistala" samo tako. Čitala bi se saopštenja upućena papi, Unesku, Sunđer Bobu i Marvelovim superherojima. 

…........................

 

Nego, kad sam već ovde, da pozdravim ekipu novopečenih poštovalaca uprave Čukaričkog i da ih ohrabrim da daju svoje viđenje unapređenja igre i rezultata u poslednjim mečevima.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Odakle ti to?

Ima svojih visina ali teško da dobacuje do Lalata.

 

Zanimljivo mi je kako ispratiš svaki njegov nastup a i kad ćuti prizivaš ga.

 

Ruku na srce, ume da se izlupeta i kad je njegov klub u pitanju i kad je u pitanju Zvezda pa i sve ostalo. Međutim, teško da se svaki put javljao kada Zvezda npr. da gol u 90. ili tako nešto. Isto tako, da se ne lažemo, da je obrnuta situacija na tabeli, druga strana bi "blistala" samo tako. Čitala bi se saopštenja upućena papi, Unesku, Sunđer Bobu i Marvelovim superherojima. 

…........................

 

Nego, kad sam već ovde, da pozdravim ekipu novopečenih poštovalaca uprave Čukaričkog i da ih ohrabrim da daju svoje viđenje unapređenja igre i rezultata u poslednjim mečevima.

Pa evo na prosloj je pricao kako se ne seca kad je Cuka zabiberila Zvezdi....Jbg,Jos je pricao o 70% da su Zvezdaski novinari jbg.Malo po malo nesto oko Zvezde.Kad prodje neko vreme nakupi se.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dragan Mićić said:

Ali sva sreca ne pitas se. Ima nas koji bi pre gledali Zvezdu u cetvrtoj ligi nego spansku primeru.

 

To je sve lepo i pomalo idealisticki, ali podrazumeva normalan klub i normalno takmicenje u kojem nece biti trenera koji treniraju klub sa samo jednim porazom u ligi koji na se na konferenciji cude kako njihov protivnik ne moze nikako da izgubi.

 

Kad vec pominjes cetvrti i treci rang takmicenja, nekada sam pratio te rangove i u teoriji radi se o poprilicno nezgodnim sistemima u kojem samo prvi ide u visi rang. Zato bi (opet u teoriji) ta takmicenja trebalo da budu veoma zanimljiva. U praksi uvek pobedjuje onaj koji potkupi sudije, dogovori se sa protivnicima, veze neke ludacke serije pobeda... Ne znam, nakon jedne sezone  na to moze da bude se zazmuri, ali kod nas je svaka sezona takva - imas jednu ekipu koja je najvise gurana, protivnika koji je takodje guran ali nije bas toliko i sve ostale koji igraju bez ikakvih ambicija, bilo da se radi o ekipi iz grada poput Nisa ili mesta poput Babusnice.

 

Evo, sledece sezone imacemo dva mesta u LS, da nece mozda neko od ovih ostalih klubova da ucini nesto povodom te informacije? Hoce, interesuje ih to kao kolicina leda na Madagaskaru.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, goldberg said:

 

To je sve lepo i pomalo idealisticki, ali podrazumeva normalan klub i normalno takmicenje u kojem nece biti trenera koji treniraju klub sa samo jednim porazom u ligi koji na se na konferenciji cude kako njihov protivnik ne moze nikako da izgubi.

 

Kad vec pominjes cetvrti i treci rang takmicenja, nekada sam pratio te rangove i u teoriji radi se o poprilicno nezgodnim sistemima u kojem samo prvi ide u visi rang. Zato bi (opet u teoriji) ta takmicenja trebalo da budu veoma zanimljiva. U praksi uvek pobedjuje onaj koji potkupi sudije, dogovori se sa protivnicima, veze neke ludacke serije pobeda... Ne znam, nakon jedne sezone  na to moze da bude se zazmuri, ali kod nas je svaka sezona takva - imas jednu ekipu koja je najvise gurana, protivnika koji je takodje guran ali nije bas toliko i sve ostale koji igraju bez ikakvih ambicija, bilo da se radi o ekipi iz grada poput Nisa ili mesta poput Babusnice.

 

Evo, sledece sezone imacemo dva mesta u LS, da nece mozda neko od ovih ostalih klubova da ucini nesto povodom te informacije? Hoce, interesuje ih to kao kolicina leda na Madagaskaru.

U prvom pasusu bih rekao da pricas o Partizanu a ne o Zvezdi 😁

 

Znam ja vrlo dobro koliko nam je zanimljivo prvenstvo ali opet ti kazem da bih uvek gledao Zvezdu u bilo kakvom prvenstvu pre nego La ligu ili Seriju A. 1 poraz u ligi? Da, pa gledao sam je i one sezone kad smo sa Zemanom imali cini mi se tri poraza u prvih pet kola. I opet bih je gledao. 
 

Ovo za treci i cetvrti rang si sve u pravu. Nemamo sta da polemisemo tu. Zato se prebacis lepo na beton ligu. Pijes pivo i uzivas 😁

Link to comment
Share on other sites

Evo baš vidim Vojvodinu/TSC/Niš/Čukarički... koliko zanima borba za kvalifikacije za LŠ  :lol_2:

 

Druga stvar ostali su toliko jaki da bi ih verovatno neka letonska Riga namučila a moguće i izbacila. Šta će oni u Evropu? To je valjda jasno kao dan da je eksluzivno pravo večitih.

 

Zašto se ne dozvoljava prava privatizacija klubova po modelu na ostale evropske? Koji je interes tu neki finansijski da se izvlači novac iz Niša, Kragujevca, Pazara, Vojvodine, Subotice itd.? Koliko ti ljudi stranački/nestranački mogu da izvuku to para iz tih klubova pa se toliko mešaju u iste? Meni je to neshvatljivo! Kao da je Niš neki Leverkuzen, a Pazar Atalanta pa se sada tu neki veliki novac vrti oko tih istih. 

 

Jel je ta frka oko privatizacije da bi se ovako veštački održavao oreol večitih i da bi imali siguran prolaz u Evropu svake godine pošto se tamo (u tim klubovima) najveći novac vrti pa se shodno tome i izvlači najveći novac za neke lične potrebe? 

Link to comment
Share on other sites

Svako se tu snašao u svom domenu. Neko izvlači velike pare preko večitih a neko manje preko drugih klubova. Ali su te "manje pare" značajne za te koji ih vrte. Posle ugase klub pa ispočetka. Kao što u nekim krajevima ove zemlje neki nažalost sanjaju platu od 50-60K dindži a drugi za to neće ni da ustaju iz kreveta. 

 

Po stoti put, kad bude bilo celokupnog sistema u kome će biti zaštićeno privatno vlasništvo, ali i uspostavljena odgovornost za poslovanje prema propisima, to će se preliti i na sport, tj. biće omogućeno i normalno funkcionisanje klubova. Do tada ćemo gledati nakaradnu ligu i klubove koji padaju u sve veći ponor.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...