Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

35 minutes ago, Perkos2 said:

Izvuče se Lalat sa đavolima mada realno ni ova "menadzerska ergela" nije zaslužila pobedu. Potez utakmice Nemanja Tomic koji skuplja rolne papira i baca ih ispred Ninkovića da ga omete u izvođenju slobodnjaka. Gde li je to naučio😉

Ne znam zbog čega su se bunili ovi iz Proletera ? Pobeda čista kao suza...nisu odbranili stečeno vodjstvo i to je to. Mirić je odigrao utakmicu života-najgoru ja mislim i još jednom...Džigi se kandidovao za najvećeg idota posleratnih prvenstava...mislim na II svetski rat...

Link to comment
Share on other sites

Direktno sa stadiona... Pobeda čista kao suza i potpuno zaslužena, malo nas je pogledala sreća pa su tri boda ostala u Kg (ruka kod drugog penala i konfuzija u šesnaestercu Proletera kod drugog gola)... Veliku senku na pobedu baca i ponašanje pojedinaca sa zapada, koji su gađali klupu Proletera, a u drugom poluvremenu je jedan "hrabri navijač" uleteo pravo na njihovu klupu... Sva sreća pa se sve relativno mirno završilo... Suma sumarum, obistiniće se moje pretviđanje da sigurno ostajemo u ligi izrečeno dok smo ubedljivo bili poslednji 😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lalatu su vecinu zatvorili, od kad je seo na klupu. Mozda sam pisao ovde, mozda ne, al stigla je direktiva od gore da Radnicki mora da ostane u ligi, inace prvi Lalatovic kog trenerski posao sve manje zanima, ne bi seo na klupu.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

Lalatu su vecinu zatvorili, od kad je seo na klupu. Mozda sam pisao ovde, mozda ne, al stigla je direktiva od gore da Radnicki mora da ostane u ligi, inace prvi Lalatovic kog trenerski posao sve manje zanima, ne bi seo na klupu.

Ko god da je trener Radnički bi ostao u ligi, to se znalo i pre prvog kola... Ove sezone sam ih dosta puta gledao uživo, žali bože izgubljenog vremena, niti kvaliteta u igračkom kadru, niti igre, niti znanja, niti koncepcije, niti ideje, niti talenta... Ništa to ni Lalatović nije promenio... Nikakav njegov "trenerski pečat" nisam video, nikakvo poboljšanje u igri, bukvalno ništa.... Marko Mirić jedini koji nešto pokušava, a i to je klimavo.... Ekipa na letnjim pripremama maltene gol nije dala, sve se to reflektovalo i kroz sezonu.... 

Prosto rečeno: možda bi oni i grali bolje, ali.... To su im limiti, ne znaju bolje... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Markoss said:

Lalatu su vecinu zatvorili, od kad je seo na klupu. Mozda sam pisao ovde, mozda ne, al stigla je direktiva od gore da Radnicki mora da ostane u ligi, inace prvi Lalatovic kog trenerski posao sve manje zanima, ne bi seo na klupu.

U kom smislu zatvorili, platili sudije ili protivnike?

 

Posto Radnicki na 4 utakmice u plej autu nije imao pobedu, a ovo zamalo da bude peta. Da su ovo izgubili to bi bilo to verovatno, a i sa remijem bi jednom nogom bili u drugoj ligi. Mada moguce da su zatvorili, a opet ne mogu da pobede, toliko su jadni. Miric, Neca Tomic, Varjacic...gomila matorih igraca koji imaju preveliku ulogu. Verovatno ih ima jos, nego ne poznajem sastav. Gerontoloski centar je prekoputa Cika Dace, mozda tu traze pojacanja. I kosarkaski klub je ove godine imao izuzetno staru ekipu. Pored Raska jos dva igraca sa velikom ulogom koji imaju preko 35 godina. Naravno ispali iz lige. Ne znam koja je to politika, veliki je ovo grad za nase uslove.

 

Ako nista bilo je dosta ljudi na stadionu. Vole ljudi sport, ali jos vise vole slobodan ulaz. Ja ne mogu ni za dzabe, bio dvaput ove sezone i previse mi je. Jos i platio. Isao sam ove sezone na rukomet, odbojku, svaki mec kosarke. Volim da ima dobrog sporta u gradu, ali ovaj fudbal, ispali ili ostali, nebitno mi je. Kombinacija poluamaterskog fudbala i kolicine politike i kriminala mi je previse.

Link to comment
Share on other sites

Pogledah malo rezultate 2. lige ...

Iz kog filma ova Mladost GAT ispade ... Nije da baš ne pratim domaći fudbal,ali ovih se nešto ne sećam od ranije ...

Izgleda da se i Ivanjčani vraćaju u Linglong ...

Vidim isto da Lacio sa Banjice  nastavlja svoju tradiciju "svemirskog fudbala" u drugom delu sezone ...

Doduše,danas ih Zvezdina filijala nakanta 4:0 ... Sva 4 gola Burmaz ...

A baš sam se na polusezoni nadao da će se pridružiti OFK i Zemunu ... 😄

 

 

Edited by mare80
Link to comment
Share on other sites

A i b prva liga, u jednoj Zvezda u drugoj Partizan. Pa da gledamo malo i fudbala. 
Ma samo Zvezda i Partizan da odigraju medjusobno 5-6 utakmice, da reše ko je prvak, a ostatak Srbije nek se takmiči za ostale stvari, LE,LK..u zavisnosti koliko mesta ima. Pa dal ću doživim da Sremčica i Zuce igraju u SL....čuš Žarkovo jbt.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Ma samo Zvezda i Partizan da odigraju medjusobno 5-6 utakmice, da reše ko je prvak, a ostatak Srbije nek se takmiči za ostale stvari, LE,LK..u zavisnosti koliko mesta ima. Pa dal ću doživim da Sremčica i Zuce igraju u SL....čuš Žarkovo jbt.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Još kad bi znao u kakvoj katakombi je stadion Žarkova popio bi pivo na iskap. No njihovi krimosi nisu ni zainteresovani za ling long ali šipkaši koji vode IMT izgleda imaju ambicije da i NBG dobije linglonga.

Link to comment
Share on other sites

Popularni Dzigi Ninkovic je rekao kako nema govora o penalu kod izjednacujuceg gola Radnickog, kako nad njim nije sviran cist penal i kako je kod drugog gola Radnickog predhodno bio gol aut.

Dakle sve je slagao, uz onaj maloumni potez gde sutira igraca koji lezi na zemlji, a uz cv koji vec ima slicnim glupostima, ne bi me cudilo da popije jednu poduzu suspenziju.

Cak je dao dijagnozu da je sampion unapred poznat...sad ne znam dal je to na adresu bivseg mu kluba, posto se nisu pretrgli da daju gol u derbijima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo vam ukratko sve sto treba da znate o Metalcu.

 

Ovaj klub je postao prava jo-jo ekipa. I rekao bih da to nekome u Milanovcu i odgovara. 
 

Nisu svi srecni kad Metalac igra dobro. Tu mislim i na radnike fabrike Metalac koji kad klub veze tri pobede vec mogu da ocekuju smanjenje plate jer igracima ide premija 😁 (mala sala figurativno)  Pa onda i nekim clanovima uprave koji  se zadovoljavaju bilo cemu samo da su u upravi i da ne daju puno para.

 

Mogao je ovaj stadion mnogo lepse da izgleda a i ceo kompleks oko stadiona i to sve zahvaljujuci Vukadinovicu ali jbg. Boje se ljudi da on to ne odnese u grob sa sobom  jednog dana.

 

Pisao sam vec, Lazetic je posle prve reprezentativne pauze krenuo da tone sa igrom. Ono u cemu su u klubu napredovali to je da su hteli da uspostave sistem. Da trenere ne menjaju svaki drugi vikend. Odabrali su Lazetica i to je izgledalo lepo. Da li su mu kontinuitet i dovodili mlade igrace iz inostranstva kojima je karijera u padu ( Stuparevic npr). I sve je to bilo lepo da Lazetic nije otisao cim ga je Tsc zvao. 
 

E onda su doveli Zizica verovatno vrativsi se starim navikama, daj sto jeftinije pa kako prodjemo.

 

I evo kako su prosli. Igra nikakva, fizicka priprema jos gora. 
 

Publike nema. I da dodju Rolingstonsi nece biti pun stadion. Vise ljudi gleda lokalno Takovo. Jednostavno kao da je klub iz drugog grada.

Edited by Dragan Mićić
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

Što imam utisak da Brdjani puštaju Zmajeve ? na osnovu prvih desetak minuta...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ipak ne, ali svakako Voždovac ima najteži mogući raspored do kraja.

Link to comment
Share on other sites

Ipak ne, ali svakako Voždovac ima najteži mogući raspored do kraja.

Pa, ajde da ne budem paranoičan, ali bod im čini, ako dobiju od vas u poslednjem kolu ili komšije ako cene da nema više smisla boriti se za titulu. Nego to je već tupljenje s moje strane.

 

 

Mada iskreno svi iz play off-a od Čukaričkog, uključujući i Brdjane, na dole nisu zaslužili da nas brukaju u Evropi...ne znam da li bi neki klub sa Malte prošli...

 

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Constantin said:

Pa, ajde da ne budem paranoičan, ali bod im čini, ako dobiju od vas u poslednjem kolu ili komšije ako cene da nema više smisla boriti se za titulu. Nego to je već tupljenje s moje strane.

 

 

Mada iskreno svi iz play off-a od Čukaričkog, uključujući i Brdjane, na dole nisu zaslužili da nas brukaju u Evropi...ne znam da li bi neki klub sa Malte prošli...

 

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

 

 

 

Ko je na kraju regularnog dela bolje plasiran, vi ili TSC?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...