Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

12 hours ago, Del Piero said:

Lalatovic

 

 

giphy.gif.9cd5e1605f24dbfdd2fa246c5b46a531.gif

 

Pa nije sigurno on imao ovakvu karijeru zato sto je nesto posebno dobar trener.

 

On kad je bio trener Radnickog taj klub je imao niz kojeg bi se Crvena zvezda i Partizan postideli, dosao je u Vojvodinu kad su oni imali novca i uticaja da budu u vrhu i tako svuda. On je simbol svega sto ne valja u srpskom fudbalu: nekultura, bahatost, primitivizam, predrasude koje se granice sa rasizmom, nacionalisticka demagogija, nepostovanje klubova u kojima je radio i povrh svega dokaz kako drzava upravlja srpskim fudbalom - toliko to kratko traje da se ni on ne zadrzava u jednom klubu mnogo dugo.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

 

Pa nije sigurno on imao ovakvu karijeru zato sto je nesto posebno dobar trener.

 

On kad je bio trener Radnickog taj klub je imao niz kojeg bi se Crvena zvezda i Partizan postideli....

Za sve ove godine, koliko pratim fudbal, mislim, a ne mora da sam u pravu, ne postoji stvar zbog koje bi se u CZV i PFC, postideli...

 

Jbg. kratak je put od "poštenog Lalata" do "ovoga mi krsta" ,😷....

 

Ništa manje Lala nije bio nekulturan od, recimo, SM....stvar je samo perspektive iz koje se posmatra.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ko je SM? Savo Milosevic?

 

Daleko je on od Lalatovicevog nivoa. Imao je onaj ispad sa flasicom koji je bio vrlo ruzan, ali ne izgleda kao da je pod uticajem odredjenih supstanci i nije davao izjave tipa "Velika Srbija, ja se borim za Srbe, a ne za Albance, stranci su losi jer zele da im se sve placa u roku, Vucic koji je napravio jaku i mocnu Srbiju ..."... da ne nabrajam dalje.

 

Sa jedne strane jeste tuzno sto se toliko krade u klubovima i sto nikoga ne zanima da li se i koliko duguje igracima i ljudima iz kluba ako se ti klubovi ne zovu Crvena zvezda i Partizan (tad to postane skandal), a sa druge strane je odvratna retorika kojoj pribegava Lalatovic i tesko ga je slusati ili citati sta prica.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, goldberg said:

Ko je SM? Savo Milosevic?

 

Daleko je on od Lalatovicevog nivoa. Imao je onaj ispad sa flasicom koji je bio vrlo ruzan, ali ne izgleda kao da je pod uticajem odredjenih supstanci i nije davao izjave tipa "Velika Srbija, ja se borim za Srbe, a ne za Albance, stranci su losi jer zele da im se sve placa u roku, Vucic koji je napravio jaku i mocnu Srbiju ..."... da ne nabrajam dalje.

 

Sa jedne strane jeste tuzno sto se toliko krade u klubovima i sto nikoga ne zanima da li se i koliko duguje igracima i ljudima iz kluba ako se ti klubovi ne zovu Crvena zvezda i Partizan (tad to postane skandal), a sa druge strane je odvratna retorika kojoj pribegava Lalatovic i tesko ga je slusati ili citati sta prica.

 

Znao sam da cu napraviti problem, zato sto izvlacim stvari iz konteksta. Hteo sam da budem sadrzajan, a ujedno da sto pre odradim upis, jer je kuckano na telefonu i u pokretu. Inace, tvoj post mi je bio slagvort, jer pogadja sustinu, u malo reci, a ne kao ovi carsavi koji oduzimaju vreme....

 

Prvo da se slozimo oko ove, u najmanju ruku odvratnosti, ranga Marjana Risticevica i Atlagica, a tice se penetracije u cmar Vucica....nema se tu sta reci.

 

E sad...Savo i sutiranje flasice, pa bas to i nije bilo jedino....secam se, protiv Spartaka, nezadovoljan sudijskom odlukom, penalom protiv PFC, usao u teren i chepio se sudiji, pa iskljucen....da ne pominjem konstantno pritiskanje za penal, za svaki aut i faul, pored aut linije i na kraju pastorcad. Necu da se previse bavim Partizanom, izgledace kompleksaski, ali nakon onih izjava u stampi tipa Levski iz Nisa, sto se mene tice "ugasili su" i ne znam koliko ce jos vode preoteci Nisavom, ali i Savom i Dunavom dok im to budem oprostio. Nisam ja neki bitan faktor da oprastam, ali to je moj stav...a s tim da "Levski" je tu najmanji problem.

Ne treba izostaviti tu ni Nenada Milovanovica, Kosana, Milanovica iz Rada....sve to ne zatvara usta dok traje utakmica i konstantno vrsi pritisak na sudiju. Gospoda od trenera su bili Djukic, Rastavac, Milojevic...

 

Ne zelim da opravdavam Lalatovica, ali ono sto on trpi tokom utakmice, jos se i normalno ponasa. Secam se utakmice u Lucanima..jedan nazovi-novinar, iz novinarske loze, od 5. minuta je vredjao Lalatovica. Niko na tribini, prazna (preko puta one velike, a tamo gde su klupe sa rezervnim igracima), Lalatovic je cutao do 87. minuta, a nakon gola Haskica i pobede, pokazao mu je srednji prst (tako nekako) i to je bilo onda vauuu, zamislite onog Lalatovica. Da ne pominjem situaciju iz Krusevca, gde je osim sto je vredjan tokom cele utakmice ima i klasicnu sacekusu na konferenciji za stampu...da nije bilo mog snimka i kolege sa portala RsN, u etar bi otislo samo ono sto su spremili iz Zurnala. Imao bih stosta jos da ti ovde napisem, ali to bi onda bio carsav, a to ne volim.

 

Sto se tice niza Radnickog kojeg se nebi postideli ni Zvezda i Partizan, pogledaj sastav tima iz tog vremena i bice jasnije. Pomesao si sezone. Prethodna sezona je bila sa Bojanom Nikolicem, Petrom Piperom i ekipom,,,ta

 

Na kraju, oko price "ako imas rezultate-imas publiku"....mi smo poceli da gubimo publiku (u Nisu) u jeku tih najboljih rezultata...nakon odlaska Lalatovica i skoro cele ekipe, dolaskom Sime Krunica i ispadanja od Flore, iz kola u kolo, mi smo imali sve manje publike na tribini, a recimo nekoliko sezona pre toga, kad smo tavorili u Ligi i pokusavali da izbegnemo opasnu zonu ispadanja na gostovanju u Krusevcu smo imali nekoliko hiljada navijaca...

Spoiler

 

 

Jednostavno, istinski ljubitelji fudbala znaju da prepoznaju zdravu pricu, i kad je nema, ostavljaju tribinu. Pod ljubitelje fudbala ne ubrajam ove sto upadaju na teren, smenjuju kapitene i slicne "male privrednike" i lica "od ranije poznatih.....tamo njima"...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Ko je SM? Savo Milosevic?

 

Daleko je on od Lalatovicevog nivoa. Imao je onaj ispad sa flasicom koji je bio vrlo ruzan, ali ne izgleda kao da je pod uticajem odredjenih supstanci i nije davao izjave tipa "Velika Srbija, ja se borim za Srbe, a ne za Albance, stranci su losi jer zele da im se sve placa u roku, Vucic koji je napravio jaku i mocnu Srbiju ..."... da ne nabrajam dalje.

 

Sa jedne strane jeste tuzno sto se toliko krade u klubovima i sto nikoga ne zanima da li se i koliko duguje igracima i ljudima iz kluba ako se ti klubovi ne zovu Crvena zvezda i Partizan (tad to postane skandal), a sa druge strane je odvratna retorika kojoj pribegava Lalatovic i tesko ga je slusati ili citati sta prica.

Lalatović je pošteniji od većine fudbalskih radnika u Srbiji, e sad kakav takav je, ali eto makar sravlja svoju glavu u nekim situacijama kada bi drugi prećutali, kao sada sa isplatom zarada u Vojvodini.

Elem, sirovina je, prost je, to što voli Vučića mu svakako nije plus, ali to je na kraju krajeva njegova stvar.

Link to comment
Share on other sites

Koliko god da je istina ovo što ste napisali Constantin i ti o Lalatu (o pritiscima i pozitivnim stranama), a jeste, ovaj deo o čepljenju nije i ne može da bude samo njegova stvar. Svako ko je iole uticajan i ima neku javnu ulogu a koristi je za veličanje vođe, posebno na ovakav način, doprinosi, svesno ili nesvesno, produbljivanju agonije protiv koje se kao bori, a takođe i nastavku kreiranja pogrešne svesti u Srbiji. 

 

Tako da, što se mene tiče, lepo je što se bori za one koji nisu primili platu i tako to, ali neka jede g.... sto puta, zajedno sa onim "kome svi polažu račune".

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Koliko god da je istina ovo što ste napisali Constantin i ti o Lalatu (o pritiscima i pozitivnim stranama), a jeste, ovaj deo o čepljenju nije i ne može da bude samo njegova stvar. Svako ko je iole uticajan i ima neku javnu ulogu a koristi je za veličanje vođe, posebno na ovakav način, doprinosi, svesno ili nesvesno, produbljivanju agonije protiv koje se kao bori, a takođe i nastavku kreiranja pogrešne svesti u Srbiji.   

Tako da, što se mene tiče, lepo je što se bori za one koji nisu primili platu i tako to, ali neka jede g.... sto puta, zajedno sa onim "kome svi polažu račune".

 

Aferim...Mislim, da sam manje-više, tako i rekao...

 

P.S. što se tiče "čepljenja" , sa kojim se ne slažeš, poštujem....ali naći ću neki video, postaviću....

 

Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko kapiram,ova frka oko stanja u Vosi je posledica nekih sukoba na relaciji lokalnog SPS-SNS ili tako nesto  ....

Bojim se da ce Vojvodina kao klub izaci kao kolateralna steta i da ce se ubrzo vratiti tavorenju u donjem delu tabele....

 

Link to comment
Share on other sites

Šta je to bilo za Levski? Pretpostavljam, ali zanimaju me detalji. Ko i kada?
Ma Žeks nešto drvio, ok da je samo to....prosipao je fekalije na tone. Ništa manje nije ni Vuletić...to su ljudi koji blate veliko ime srpskog i jugoslovenskog fudbala...no, batali.

Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ranzo said:

Auuu ne mogu lalat i savo nikako u isti kos... lalat zesca prsotina 

 

Dok je Savo karakterna & moralna nula i peezda od čoveka, sa previse putera na glavi.

 

Lalat je, intelektualno ograničena, psihički nestabilna osoba... ebo ga Vučić...

 

@Constantin vredjao je bukvalno pun Pionor npr ( na prvu loptu)  Bodirogu, Drobnjaka itd pa oni nisu reagovali kao Vučićević Lalat... ili npr ti isti idioti sa Zapada 1 ( u KS-u, ja obično idem na 2 ) koji su vredjali Lalata, vredjali su i Djukica, pa im on nije odgovorio. Nikako ne opravdavam te nazovi navijače ( iskompleksirane idiote) i tzv novinare ( isti pridev), ali to nije opravdanje za Lalatove reakcije.

 

I malo je reci da je degutantno sto sto je izjavio... za borbu za plate igraca i zajednice,  svaka cast, ali hvalospev o diktatora je, malo previse.

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2020 at 11:53 PM, Constantin said:

E sad...Savo i sutiranje flasice, pa bas to i nije bilo jedino....secam se, protiv Spartaka, nezadovoljan sudijskom odlukom, penalom protiv PFC, usao u teren i chepio se sudiji, pa iskljucen....da ne pominjem konstantno pritiskanje za penal, za svaki aut i faul, pored aut linije i na kraju pastorcad. Necu da se previse bavim Partizanom, izgledace kompleksaski, ali nakon onih izjava u stampi tipa Levski iz Nisa, sto se mene tice "ugasili su" i ne znam koliko ce jos vode preoteci Nisavom, ali i Savom i Dunavom dok im to budem oprostio. Nisam ja neki bitan faktor da oprastam, ali to je moj stav...a s tim da "Levski" je tu najmanji problem.

 

Kad je Savo Milosevic pominjao Levski (pretpostavljam neka neumesna sala na racun toga sto su u Nisu "svi Bugari")? Pominjes da je on imao ispade i da nije nista bolji od Lalatovica, ali zaboravljas da nisam tvrdio da je Milosevic jako korektan nego da je imao ispade, ali da je daleko od onoga sto je radio Lalatovic.

 

On 12/5/2020 at 11:53 PM, Constantin said:

Ne treba izostaviti tu ni Nenada Milovanovica, Kosana, Milanovica iz Rada....sve to ne zatvara usta dok traje utakmica i konstantno vrsi pritisak na sudiju. Gospoda od trenera su bili Djukic, Rastavac, Milojevic...

 

Ma ni oni nisu cvecke, ali Lalatovic je posebna prica.

 

On 12/5/2020 at 11:53 PM, Constantin said:

Ne zelim da opravdavam Lalatovica, ali ono sto on trpi tokom utakmice, jos se i normalno ponasa. Secam se utakmice u Lucanima..jedan nazovi-novinar, iz novinarske loze, od 5. minuta je vredjao Lalatovica. Niko na tribini, prazna (preko puta one velike, a tamo gde su klupe sa rezervnim igracima), Lalatovic je cutao do 87. minuta, a nakon gola Haskica i pobede, pokazao mu je srednji prst (tako nekako) i to je bilo onda vauuu, zamislite onog Lalatovica. Da ne pominjem situaciju iz Krusevca, gde je osim sto je vredjan tokom cele utakmice ima i klasicnu sacekusu na konferenciji za stampu...da nije bilo mog snimka i kolege sa portala RsN, u etar bi otislo samo ono sto su spremili iz Zurnala. Imao bih stosta jos da ti ovde napisem, ali to bi onda bio carsav, a to ne volim.

 

I onda se postavlja pitanje zasto bas njega vredjaju, zasto ne sve trenere?

 

Mozda je mali problem i u njemu i njegovom ponasanju.

 

On 12/5/2020 at 11:53 PM, Constantin said:

Sto se tice niza Radnickog kojeg se nebi postideli ni Zvezda i Partizan, pogledaj sastav tima iz tog vremena i bice jasnije. Pomesao si sezone. Prethodna sezona je bila sa Bojanom Nikolicem, Petrom Piperom i ekipom,,,ta

 

Na kraju, oko price "ako imas rezultate-imas publiku"....mi smo poceli da gubimo publiku (u Nisu) u jeku tih najboljih rezultata...nakon odlaska Lalatovica i skoro cele ekipe, dolaskom Sime Krunica i ispadanja od Flore, iz kola u kolo, mi smo imali sve manje publike na tribini, a recimo nekoliko sezona pre toga, kad smo tavorili u Ligi i pokusavali da izbegnemo opasnu zonu ispadanja na gostovanju u Krusevcu smo imali nekoliko hiljada navijaca...

  Reveal hidden contents

 

 

Jednostavno, istinski ljubitelji fudbala znaju da prepoznaju zdravu pricu, i kad je nema, ostavljaju tribinu. Pod ljubitelje fudbala ne ubrajam ove sto upadaju na teren, smenjuju kapitene i slicne "male privrednike" i lica "od ranije poznatih.....tamo njima"...

 

 

Pricam o ovom nizu:

 

image.thumb.png.ecf22a45f9860203613950023abff0c0.png

 

Pogledaj samo koliki prostor zauzima ova slika, tu ima 2 remija sa Partizanom i Crvenom zvezdom i cak 18-2-0 u ostalim mecevima.

 

"Sreca" pa je Crvena zvezda imala 27 pobeda i remi uz dva remija sa Partizanom, svasta je moglo da bude. Naravno, sve je ovo sala, liga podseca na neko seosko takmicenje u kojem lokalni biznismen koji "najvise ulaze" ima tim kojeg ne moze niko da dobije. Probaj da nadjes bilo koju drugoplasiranu ekipu bilo gde sa ovako nenormalnim nizom meceva.

 

On 12/5/2020 at 11:59 PM, Don Juan said:

Lalatović je pošteniji od većine fudbalskih radnika u Srbiji, e sad kakav takav je, ali eto makar sravlja svoju glavu u nekim situacijama kada bi drugi prećutali, kao sada sa isplatom zarada u Vojvodini.

Elem, sirovina je, prost je, to što voli Vučića mu svakako nije plus, ali to je na kraju krajeva njegova stvar.

 

Pa nije samo Vucic. Njegove ekipe nemaju nijednog stranca u ekipi, javno prica da zli stranci traze da im se redovno isplacuju plate, pominje "Veliku Srbiju", busa se u patriotske grudi, pravi je fotorobot SNS politicara.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu toliki hejt prema savi ?!

 

Sto se tice lalata:

Sns - njegova licna stvar za koga ce da glasa i koga ce da podrzava, meni se uvek cinilo nekako nezrelo to da gledas nekog kroz nesto sasvim peto a ne ono cime se primarno bavi tipa volis/ne volis nekog pevaca zato sto je on rekao ovo ili ono ili glasa za ovoga ili navija za onoga ili nije podrzao kad je trebalo nije se pobunio tamo nije bio ovamo... sine jel on pevac - jeste znaci sustina je u pesmama koje peva, ako ga volis volis ga zbog njegovih pesama volis ga kao pevaca a kakav je on covek pa jbg ko i svaki drugi sa manama i vrlinama sigurno bi nasao nesto sto ti se ne svidja i - i dalje su najbitnije pesme jer je covek pevac... 

Rekacije prema navijacima - naravno da nema igrac/trener sta da se raspravlja sa navijacima ni svojim ni protivnickim ali opet razumem da ti neko pusje mamu ili dete pola sata i ti se okrenes i oteras ga u pi*du materinu ono aj teraj se u q budaletino, ne znam kapiram da nije profesionalno ali je nekako ljudski desi se teraj dalje... 

Reakcije kraj aut linije - skace, urla, dere se na sudije, vrsi pritisak, bodri svoje igrace... nemam sa tim problem, sve sto nije zabranjeno - dozvoljeno je na kraju krajeva kad pretera crvendac cao zdravo gledaj sa tribina

Trener - ume da motivise ekipu, naprzi pogotovo klince, belezio je ok rezultate, znaci nije trener za prvo mesto ali za neku ekipu koja se bori za neku vrh da kazemo izlazak u evropu to da, svakako

 

Medjutim, sve ovo on nekako radi prostacki, nezrelo ono ko neki pubertetlija, buntovni klinac a ne covek od 4 banke, i to hvaljenje vucica sine ne moras da mu se uvlacis u bulju na konf. za novinare posle meca vosa-javor mislim wtf kakve veze ima daj podrsku kad budu izbori, budi u njihovom spotu kad je kampanja ili sta vec ako te neko pita u nekom intervju reci slobodno tako i tako a ne ovako, isto vazi i za reakcije prema publici ok desilo se jbg pa opet dobro opet ali sine njemu se desi uvek sto neko rece kako nekog drugog tako ne uzimaju na pik nego eto stalno njega, isto vazi i za klubove u kojima je radio pa jbt jel ima ijedan klub da je otisao kao covek nego uvek to bude uz neku pompu svadju napusavanje ne zele ljudi vise da ga vide kapiram ja da ima svakakvih go*ana u nasem fudbala ali jbt kako niko drugi nego uvek on opet on...

Covek je jednostavno lajsna i nece se to promeniti nema to veze sa godinama jednostavno je takav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koga briga za koga će da glasa tralaaltović ali je ovde u pitanju pozivanje AV da se umeša u fudbalske tokove i reši mu problem, to je već više nego užasna pojava.  Setimo se da je onaj lopov iz Vranja kojeg su hapsili gde god da je radio mislim da se preziva Antić čak uspeo da ubedi i sotinjak navijača da izađu u "proteste" na ulice Vranja i javno traže od AV da im pomogne u borbi za opstanak u Super ligi.

tralalatović to radi samo malo lukavije a i priprema teren za vođenje reprezentacije( barem se on nada da će ga se jednog dana neko setiti) 

Link to comment
Share on other sites

@ranzo 

@Perkos2

@goldberg

@John Dies at the End

@ras kass

 

Nema nekog posebnog hejta prema Savu, ali nema ni nikeg idealizovanja. Ja sam im spojio neke zajednicke osobine. Lalatovic je penio sapublikom, cesto i nepotrebno i slazem se da bi trebao da se iskljuci i da ga ne interesuje sta se dobacuje sa tribina. Medjutim, napomenuo sam da on nije jedini koji se tako ponasa i da treneri poput ovog Milanovica iz Rada, Neska debelog, Kosana...rade isto to, a intezitet reakcije je srazmeran stepenu uvreda sa tribine. Meni je manja nepoznanica njihova reakcija ba uvrede nego motiv nekih random likova sa tribina da to rade. Opet, kazem, nema hejta prema SM samo sto je on radio stvari koje mogu da imaju mnogo zajebanije posledice, tipa, rezuktat utakmice. Pritisak na sudije, vredjanje kada odluka nije po volji pa makar to bio i obican aut. Koliko se secam, to sutiranje flasice je bilo ne samo nepotrebno, nego nije imalo nikakvu opravdanu osnovu za takvu reakciju.

 

@goldberg...i ja pricam o istom nizu. Ovde u pri plan isticem da je Radnicki imao veom jak tim i da su u 90 i vise procenata ti rezultati dosli zbog kvalitetnog sastava. U tom timu su bili sadasnji golman Ristic, koji je tada branio u zivotnoj formi, Todorovski takodje, drugi bek je bio Lalatov igrac koji ga svuda prati i sada je standardan u Vosi, Djordjevic, stoperi su bili Pankov i Crnomarkovic, Drincic, Haskic, prvi strelac lige, Randjelovic koji je sada u Olimpijakosu kao i Cumic, Grbic, a o legendi niskog fudbala Sasi "Cakiju" Stojanovicu da ne pricam. Retko ko je mogao da nam parira. Doduse, bilo je par utakmica "pod sumnjom" kao ona u Novom Sadu protiv Proletera (mislim da je to ta sezona) i onaj volsebni preokret sa autogolom Lambilica, koji je za neke bio lakrdija, a za neke situacija tipa "desava se"...

Kazem, ponavljam, ako mislis da su sudije pomagale, pomesao si sezone. Preethodna sezona je bila za debelu istragu, ta nije, kao ni ova sada, jer izgleda da Toncev vise nije u ljubavi sa Kokezom i vise ne dobija "sudije po zelji". Cak nas je i Boki svojim odlukama doveo direktno u poraz protiv Vose na Cairu, a kako rece onaj na Aeri, najbolji par pomocnika tzv.Mazicevi pomocnici ne grese. Upravo je Djurdjevic prevideo ofsajd, kao i Ristic koji pre ppar godina na JNA nije video ofsajd od 5-6 metara. Nego, pustimo to.

 

Da ne zaboravim, nije Savo pominjao Levski iz Nisa....to je radio Zeks, a u PFC su cutali. Oni iz kluba, cini mi se pre svih Vuletic, je pravio nesumnjivu analogiju na Obilic iz Nisa, opet u senci glavnog eksponenta stavova kluba u kojima je Zeks bio obican kurton (prezervativ) ako nesto podje po zlu.

 

U ovoj recenici u kojoj pominjes seriju 18-2-0 kao maltene svetsko cudo ja vidim jedan od glavnih problema srBskog fudbala i namece se pitanje, ko to sme da bude prvak osim Zvezde i Partizana ? Dovoljno je pogledati naslove na sporstkim portalima i na ovoj odvratnoj TV koja ima pravo prenosa utakmica LLSL koji uvek racunaju koliko Partizan bodova zaostaje za Zvezdom i ako je npr. u tom trenutku Partizan, recimo, 4-5 na tabeli.

 

@John Dies at the End Psovanje sa tribina je uobicajena stvar u ovoj prostackoj drzavi, samo je pitanje koliki idiot treba da budes i u to ukljucis neciju decu. To sto nas (Nislije) u Krusevcu zovu Bugarasi i prave bugasku zastavu sa nishkom tvrdjavom, nema veze...nisu nam vikali sa tribina da smo "Bugari" samo u Pirotu na Kup utakmici neke tamo davne godine kad smo igrali, a zasto ne znam. Brojke su cudne, npr. duplo vise Bugara zivi u Beogradu, nego u Nisu...pa eto, oni nisu "Bugari"...nema sve to veze, ali ima veze sa onim sto ste vi u Krusevcu priredili Lalatovicu (ne spocitavam nista tebi, naravno) i odgovorno ti tvrdim da je sve to bilo planirano i rezirano i nista spontano. Kao sto znas, bio sam tamo i posredno ucestvovao u tome....

 

@Perkos2 Dragan Antic - Recko....proteran iz Germanije zbog ucestvovanju u namestanju utakmica u zaveri sa kladionicama. Ovde je nasao uhlebljenje kao prostoru pogodnim da nastavi svoju delatnost. Njegov najveci protivnik je Novica Toncev i svo zlo koje napada Vranje on targetuje da dolazi iz Surdulice....s druge strane, njegov najbolji prijatelj je Ivica Toncev...pa sad ko koga tu kreshe i ko laze, sam Bog zna....Isao je on i u Bgd sa transparentima FK Dinamo Vranje i podrske Aleksandru Vucicu...

 

Lalatovic je inace probao kao selektor i usrao se...sa mladom reprezentacijom i ja mu ne bih ponovo pruzao priliku.

 

Na kraju, pominjanje Vucuca od strane Lalatovica, u bilo kom kontekstu, je odvratno i to ne bih komentarisao....

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Taj Antić-Recko hapšen je i kažnjavan i u Makedoniji gde je vodio Fk Ohrid koji je nakon njegovog odlaska završio u trećem rangu.

Oko provociranja navijača imam primer dva košarkaška trenera koji su gostujući na vrućem terenu u Kragujevcu bili kao i ostali treneri verbalno kasapljeni od strane jedne grupe navijača koja se nazivala "kabasti" . Likovi od preko 40 godina zasednu odmah iza zapisničkog sttola i još na zagrevanju krenu u prozivanje trenera gostujućeg tima. neki se psovali, neki zaletali da se biju a Đikić i Velić( Zadar,Široki) su se osmehivali i prihvatali to koa zajebanciju. Naredne sezone su obojica dočekani aplauzom i izostalo je vređanje. Publika je takva kad vidi da je neko pališa oni kreću još žešće da vređaju. Naravno da nije u redu ali kod nas i dalje važi pravilo da se na utakmice ide kako bi se nekom "hebala keva" i svi treneri morali bi da to imaju u vidu kad kreću na utakmicu. Igrali su ovde i svedoci su da se to dešava poodavno i do sad nisam video da je neko od njih stao u zaštitu onog trenera koji je na meti navijača. Svi su u stilu" dobro je mene ne prozivaju, za druge me baš briga" Zapadna tribina i u Nišu i u Kruševcu redovno proziva gostujućeg trenera a nisam siguran da je Lalatović dok je vodio te ekipe ikad stao u odbranu svojih kolega.    

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perkos2 said:

Zapadna tribina i u Nišu i u Kruševcu redovno proziva gostujućeg trenera a nisam siguran da je Lalatović dok je vodio te ekipe ikad stao u odbranu svojih kolega.    

Zapadna tribina u Nišu ne proziva trenera, bilo kog, dok ni izadje iz kućice i počne sa gestikulacijom ili negodovanjem prema nekoj sudijskoj odluci, e onda je "obrao zelen bostan"....Džaja je dobio aplauz kada se pojavio u loži, Partizanovih ložu niko nije dirao dok neko nije pogodio flašicom vode nekog klinca na tribini, e onda je sve ostalo, nakon toga istorija (Dodjite na stadion a autora znamo)...

Link to comment
Share on other sites

Pa i nema sta da se prica vise. Ovako izgleda tabela:

 

 

image.png

 

Kao sto se moze primetiti u desnom delu tabele, vidimo da je i Stanojevic prepisao recept Stankovica, pa vise ne zna za neuspeh u duelima sa znatno jacim protivnicima.

 

Sto je super za njega, ali nije nista novo, samo prosecno superligasko mrtvilo, gde se zna ko je prvi, ko je drugi, ko je treci (otprilike nema nikakve sanse da klub sa vise para i uticajnijim ljudima i vecim imenom bude iza kluba sa manje para, manje uticajnim ljudima i manjim imenom).

 

Rezultat je da do kraja sezone jedino sto je ostalo bitno ko ce osvojiti taj kup, ko 4. mesto i ko ce ispasti. Sto i nije mnogo bitno jer koga briga da li ce neki amaterski vodjen klub sa nikakvim uslovima dobiti neku ekipu sa Malte pa izgubiti od ekipe iz Rumunije ili Madjarske.

 

Sto se tice ispadanja, pa tu je uvek sve isto, imas Crvenu zvezdu koja ce sigurno biti prva, Partizan koji ce sigurno biti drugi, Vojvodinu i Cukaricki koji svako iz svojih razloga malo odskacu od ostatka lige, ovo ostalo mozes uzeti zreb i izvuci 6 (ili 4 ako planiraju 18 ekipa) nasumice odabranih ekipa, kakve veze ima da li ce ispasti Radnicki, TSC, Metalac, Macva, Rad, Vozdovac, Spartak, sve je to isto i sve ce to za 3 godine zavrsiti u 3. ligi zbog nagomilanih dugova.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...