Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Ne znam kako se desilo da napisem 18, 16 bodova naravno.

 

Dobra je stvar sto mnogo klubova ispada jer to znaci da ce pola lige da ima motiv da se bori na vecini meceva. Danas Javor lepo iskoristio svoje sanse i to sto Vojvodina ima problem kad igra pod pritiskom i rutinski dobili mec. Ima tu jos klubova koji mogu da dobiju svakoga na svom terenu kad im je dan.

Link to comment
Share on other sites

On 9/7/2020 at 6:11 PM, goldberg said:

 

Priznajem da stoji to sa jednim klubom iz odredjenih gradova.

 

Cukaricki odnosno "Cuka" i Vojvodina odnosno "Vosa" su drugo, to su nadimci. Moram da priznam da nikad nisam cuo da neko za Vojvodinu kaze "Novi Sad", ali sam cesto nailazio na "Nis je ove sezone jako dobar". Moguce da ima veze da je klubova koji se zovu Radnicki bas mnogo, a moguce je i da su ljubitelji fudbala kod nas naviknuti na Vojvodinu u odnosu na Radnicki koji je provodio vreme u drugoj i trecoj ligi.

 

Haha jao kakav si streber

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

- Oko predsednika Vučića je bilo 200 ljudi u pratnji, ali on se zaustavio, uljudno me pozdravio, porazgovarali smo, čestitao mi je na svim uspesima Dinama i pitao: „Kada ćeš doći u moju Zvezdu" - ispričao je Mamić.

 

Gluposti oko saveza, zna se gde treba udariti ako zele pozitivne promene.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, John Dies at the End said:

 

Jbg, oterali su Miškovića, sad' će SnS bagra  sve da sjebe.... Al' dobro, ima' cemo, za najmanje dve sezone, novog superligaša :wink2:

Otpustite smece od coveka (uz to i mog bivseg trenera) i mozda se spasite. Sa tim nabedjenkom, punim sebe i punim lovackih prica o svojim fudbalskim dostignucima koje sanja, necete daleko.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, RatzenStadt said:

Otpustite smece od coveka (uz to i mog bivseg trenera) i mozda se spasite. Sa tim nabedjenkom, punim sebe i punim lovackih prica o svojim fudbalskim dostignucima koje sanja, necete daleko.

 

Postoji li covek u Srbiji koji ima lepo misljenje o tom Ivanovicu. Igraci kojima je on dosao sansu u CSK-u ne mogu da ga smisle.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Čekaj, ovo deluje kao igranje rukom, jbš ga, gledam na telefonu.

Zar vam realno treba takav sumnjiv penal protiv ZLATIBORA? Jbm li ga.

 

Ne kazem da nije bio ali ekip poput Zlatibora bi Partizan/Zvezda trebalo komotno da pobedjuju,

Edited by 12Laki
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, John Dies at the End said:

 

I ja gledam na "fonu" , zbog toga nisam komentarisao....

Naterao si me da ostavim sve i uključim komp. :classic_biggrin:

 

Ovo videlo penala nije. Jebote, toliko je jasno kad se pogleda veća slika da je neko trebalo da išamara sudiju. Još magarac stoji na deset metara i ima čistu situaciju.

 

Edited by Barkley#34
p=š
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...