Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Apsolutno neprihvatljivo,ali u skladu sa modernim tendencijama.
Isto tako mi smeta kada Lalat kaze da je "Vojvodina najveci klub na severu Srbije". "Sever Srbije" ima svoje istorijsko,tradicionalno i ustavom priznato ime,a to je (AP) Vojvodina. Ne bi trebalo biti tesko to prevaliti preko usana..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Apsolutno neprihvatljivo,ali u skladu sa modernim tendencijama.
Isto tako mi smeta kada Lalat kaze da je "Vojvodina najveci klub na severu Srbije". "Sever Srbije" ima svoje istorijsko,tradicionalno i ustavom priznato ime,a to je (AP) Vojvodina. Ne bi trebalo biti tesko to prevaliti preko usana..

ne mozes porediti jedno sa drugim

vojvodina jeste severni deo srbije, moze se reci i jedno i drugo i sve je tacno

 

ps lalat je dalabu tu nema spora

 

pss u ovakvim situacijama je najbitnije iskulirati, znaci bez ikakve reakcije potpuno ignorisati i ne davati na znacaju, cak i da nastave sa provokacijama samo ono "aha vazi" i nastavis dalje, medjutim znajaci glave koje vode jug sever i ostale tribine oni su ovo jedva docekali

Link to comment
Share on other sites

Spremni smo da se nadigravamo. Ne možemo da pretimo Zvezdi, ali naša igra, efikasnost i izuzetna atmosfera u meču protiv Metalca daju nam za pravo da budemo optimisti pred ovaj susret. Dobra stvar za nas je što smo imali još nekoliko dana za treninge i uigravanje, pa su brojne novajlije pristigle dan-dva pred meč sa Metalcem dosta spremnije da nam pomognu“, rekao je Batak

 

 

On je poručio da će na megdan Zvezdi izvesti najbolje što ima na raspolaganju u ovom trenutku.

 

Zvezdi ćemo suprotstaviti najjači mogući sastav, ali moram da kažemda imamo malih problema sa povredama. Desni bek Aksentijević je dobio jak udarac i njegov nastup je pod velikim znakom pitanja. Povredu je zaradio i naš napadač Kojić, pa medicinska služba čini sve što je u njenoj moći da ga osposobi za igru“.

 

:wink2:

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Postoji opasnost da i igrači, koji su nekada bili, kao gledaoci, na Stadionu JNA budu opasni po "nekog". :ajme: 

 

Radnički je poslednji počeo "pripreme" koje nisu trajale, cirka, ni 15 dana. Očekujem da ćemo tek biti u problemo za 4-5 kola, a što se povreda tiče. Kako se vrši priprema tima za takmičenje, od priprema i tempiranja forme, odmaranja u međuvremenu, i sve što prati jedno ligaško takmičenje znaju svi koji bar mealo imaju veze sa fudbalom. Naravno, najglasniji će biti oni koji svakako nemaju pojma o tome i fudbalska igra im nije u prvom planu već rade na antitezi "u tuđega tatka pogolema patka"...pa neka im je patka sa srećom i jek je slave srećno i dugovečno. Bude li se fudbal u Srbiji unormalio, oni će biti duboko razočarani i bez šlagvorta sa teoretisanje zaverama.....

Dođite na stadion...:64:...da gledamo fudbal.

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2020 at 1:28 PM, John Dies at the End said:

Spremni smo da se nadigravamo. Ne možemo da pretimo Zvezdi, ali naša igra, efikasnost i izuzetna atmosfera u meču protiv Metalca daju nam za pravo da budemo optimisti pred ovaj susret. Dobra stvar za nas je što smo imali još nekoliko dana za treninge i uigravanje, pa su brojne novajlije pristigle dan-dva pred meč sa Metalcem dosta spremnije da nam pomognu“, rekao je Batak

 

 

On je poručio da će na megdan Zvezdi izvesti najbolje što ima na raspolaganju u ovom trenutku.

 

Zvezdi ćemo suprotstaviti najjači mogući sastav, ali moram da kažemda imamo malih problema sa povredama. Desni bek Aksentijević je dobio jak udarac i njegov nastup je pod velikim znakom pitanja. Povredu je zaradio i naš napadač Kojić, pa medicinska služba čini sve što je u njenoj moći da ga osposobi za igru“.

 

:wink2:

 

 

 

 

 

 

Tončev odgovorio Cooperima....

 

Spoiler

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

 

Odlično ste pokrili sve opcije.

Jel se ono Elvis uhvati za zadnji džep (tamo obično stoji crvena karta) Miletiću, pa se predomislio....?

Na stranu sve, ali desetoplasirani tim iz druge divizije da očetka pretendenta na titulu....?

Teren katastrofa...

 

 

On 8/2/2020 at 5:17 PM, Constantin said:

Alibi,alibi,alibi....a šuplji ste na sve strane. 

Kao što rekoh....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Markos reče da je Pazar najgora ekipa u ligi i da će ispasti sigurno. Ne znam, meni su danas protiv Partizana delovali sasvim dobro. Smisleno su iznosili loptu i organizovali kontre. Imali su dve baš dobre šanse u drugom poluvremenu preko Tomovića na rezultatu 1:0. Partizanova zadnja linija je užasna, ne zna se ko će pre da kiksne.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cooper said:

Ipak bez više od pola tima Nišlije na Mitiću.
Lepo...

Pa ti kao da pratiš domaći fudbal od juče.

Quote

I pre gostovanja Partizanu najavljivali smo promene u timu iz razloga što nas očekuje serija teških mečeva, pa smo raspoložive snage morali kvalitetno da rasporedimo, da rovite igrače sačuvamo za predstojeće susrete u kojima su nam potrebni zdravi igrači.

Sledeći rival kulske ekipe biće Crvena zvezda.

 

Simpatičan klub bio Hajduk iz Kule.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakve to im veze jedno s drugim.
I Real i Juve nisu pobedili na 12 utakmica, igrali očajno neke periode, pa su osvojili trofej.

Poenta je da svi igraju maksimalno, da se gube bodovi, a ne ovako opraštanje od trofeja posle 1 kola.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

Markos reče da je Pazar najgora ekipa u ligi i da će ispasti sigurno. Ne znam, meni su danas protiv Partizana delovali sasvim dobro. Smisleno su iznosili loptu i organizovali kontre. Imali su dve baš dobre šanse u drugom poluvremenu preko Tomovića na rezultatu 1:0. Partizanova zadnja linija je užasna, ne zna se ko će pre da kiksne.

Veliko poštovanje za njih. Igrali su otvoreno čak i kad su vodili 1-0. Malo je falilo da daju još koji i u prvom i u drugom delu. Organizovani, rastrčani, uvek brži od nas za korak. Mislim da su u jednom periodu ostali bez snage ali smo im mi pomogli tada.

 

Mi dosta pucamo na sredini, a odbrana je horor svoje vrste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...