Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

16 minutes ago, goldberg said:

 

Quote

Tomislav "Tole" Karadžić (Serbian Cyrillic: Томислав Толе Караџић; born 10 February 1939) is a Montenegrin Serb businessman and football administrator. From 2008 to 2016, he served in his second stint as the president of the Football Association of Serbia (FSS).

 

A za to strašno vreme CZ uzela titule 2013/14 i 2015/16. Tole, siso jedna.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Constantin said:

Prva pa "regularna"....

 

screenshot-www.youtube.com-2020.08.01-19_42_27.png

 

screenshot-www.youtube.com-2020.08.01-19_43_33.png

 

Nemoj... Proglasice te ovi "Beli medvedi" za klasičnog RSB-ovaca...

 

Strašno koliko je puta Napredak, od povratka u ligu i dolaska Miškovića na čelo kluba, oštećen i pokraden.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Nemoj... Proglasice te ovi "Beli medvedi" za klasičnog RSB-ovaca...

 

Strašno koliko je puta Napredak, od povratka u ligu i dolaska Miškovića na čelo kluba, oštećen i pokraden.

Šta da ti kažem.....nego..."mrtva trka" za titulu od prvog kola...

spacer.png

:wink2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

A za to strašno vreme CZ uzela titule 2013/14 i 2015/16. Tole, siso jedna.

I vi ste za vreme Kokeze uzeli jednu. al to si zaboravio

1 hour ago, Constantin said:

Šta da ti kažem.....nego..."mrtva trka" za titulu od prvog kola...

spacer.png

:wink2:

Ko je dao vise golova iz igre treba da bude prvi.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cooper said:

Da nije bilo Vozdovca vec bi bilo jednako i sad bi Koki jurio krunu.

 

Pa ja i kazem da je to potpuno isto vreme, jedino se klub koji obara sve moguce rekorde promenio.

 

3 hours ago, Barkley#34 said:

A za to strašno vreme CZ uzela titule 2013/14 i 2015/16. Tole, siso jedna.

 

Dobro, on je nakon dolaska duha na vlast tu bio samo formalno, a on nije ni mnogo bitan.

 

Bitno je da je od 2007. do 2013. vidjeno brdo neregularnosti i cudnih rezultata, mnostvo rekorda i cak jedna sezona bez poraza. Slicno kao i sad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, tsva said:

Jos 5 godina da izjednacimo Toleta. Onda moze i posteno.

Počelo je ovde, 

A ja se nadovezao ovim:

4 hours ago, Barkley#34 said:

Rekao bi čovek da je Tole bio predsednik FSS 70 godina a da je FKP za to vreme osvojio 95 titula uz 1263 sviarana penala. Nikad ne izlazi iz priče a sećanja se stalno menjaju.

Tu ubacuješ Kokezu. Niđe veze.

 

Inače, kad si ga već pomenuo, po pričama Don Terze Kokeza je sve samo ne na strani Zvezde. Ili je to kad treba opravdati nešto, ali kad treba napasti groblje onda je kontraTole. 

 

37 minutes ago, goldberg said:

Dobro, on je nakon dolaska duha na vlast tu bio samo formalno, a on nije ni mnogo bitan.

 

Bitno je da je od 2007. do 2013. vidjeno brdo neregularnosti i cudnih rezultata, mnostvo rekorda i cak jedna sezona bez poraza. Slicno kao i sad.

Istina, a viđani su i pre tih sezona, ne sporim.

 

Međutim, tokom dobrog dela tih sezona viđani su i Lukić i Vesić na čelu CZ. Ili je to kao i ono iznad, samo priča za unutrašnje potrebe, kada se priča o pljačkanju kluba, a kada se priča o titulama, zna se - Tole.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Barkley#34 said:

Istina, a viđani su i pre tih sezona, ne sporim.

 

Međutim, tokom dobrog dela tih sezona viđani su i Lukić i Vesić na čelu CZ. Ili je to kao i ono iznad, samo priča za unutrašnje potrebe, kada se priča o pljačkanju kluba, a kada se priča o titulama, zna se - Tole.

 

Pa to je slicna situacija kao ova sad u kojoj Vucelic, Pantic i drustvo pokusavaju da naglase koliko su nemocni u borbi sa klubom koji se protezira, a opet su ti likovi sasvim nebitni, kao sto su bili nebitni i Lukic i kompanija. To su argumenti tipa "hocemo i mi da imamo podjednak vetar u ledja kao i vi". Takvi likovi u upravama se bahate nenormalno kad su na samom vrhu, kad su skrajnuti u stranu izigravaju neku opoziciju i ne rade apsolutno nista jer su dobili gubitnicku stranu pa ih bas briga da prave dobre transfere, da dovode dobre igrace i da rade u interesu kluba.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Constantin said:

To ćemo na kraju...kad se dogovoaramo ko će u LŠ a ko u LE :wink2:

Ne moramo se dogovarati, nema za nas sledeće sezone LE, jedino neka liga konferencije (ili tako nešto)... Tačnije ima, jedino ako prvak ispadne iz kvalifikacija za LŠ 😉...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

 

Pa to je slicna situacija kao ova sad u kojoj Vucelic, Pantic i drustvo pokusavaju da naglase koliko su nemocni u borbi sa klubom koji se protezira, a opet su ti likovi sasvim nebitni, kao sto su bili nebitni i Lukic i kompanija. To su argumenti tipa "hocemo i mi da imamo podjednak vetar u ledja kao i vi". Takvi likovi u upravama se bahate nenormalno kad su na samom vrhu, kad su skrajnuti u stranu izigravaju neku opoziciju i ne rade apsolutno nista jer su dobili gubitnicku stranu pa ih bas briga da prave dobre transfere, da dovode dobre igrace i da rade u interesu kluba.

Važi.

Link to comment
Share on other sites

Ne treba komentar...

 

Quote

Radnički iz Niša doputovaće na megdan Crvenoj zvezdi, a trener Radoslav Batak najavio je da će morati da rotira kako bi izbegao povrede svojih igrača.

 Nas već u sredu očekuje utakmica protiv Crvene zvezde u gostima. Da ne bi smo došli u situaciju da se neko povredi moraćemo da rotiramo i sigurno ću promeniti četiri do pet igrača za tu utakmicu. Spremamo se dobro, uigravamo se u hodu i mislim da je pred nama dobra sezona, rekao je Batak

 

Link to comment
Share on other sites

Dragan Ivanović očigledno nije zadovoljan suđenjem na početku sezone...

 

U trenutku kada je Danilo Grujić u samom finišu meča u Kruševcu pokazao na belu tačku i tako omogućio Partizanu da dođe do preokreta, nema kome nije prošlo kroz glavu - biće dreke, biće vriske. I nismo morali dugo da čekamo na scene kakvim obiluje domaći fudbal godinama unazad. Kuknjava, žalopojke, iščuđavanje i prst uperen u sudiju. Dobro poznat kolorit na našim fudbalskim terenima...

 

"Blago rečeno katastrofa! Zbog čega ovo? Kome treba ovo? Ovakav neki poklon", počeo je svoje kratko izlaganje odmah po okončanju utakmice Dragan Ivanović, šef struke kruševačkog Napretka.

On nije konkretno kazao na šta misli, ali nije ni bilo potrebno...

 

"Žao mi je mojih momaka. Nije mi jasno... Čemu sve ovo? Kažem, žao mi je mojih igrača i Fudbalskog kluba Napredak. Dobro, teramo dalje..."

 

@Mozzart

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Cooper said:

Cega da me bude sramota?

 

Da li je prvi?

Jeste!

 

Da li ste bili prosle sezone rekorderi po dosudjenim penalima?

Jeste!

 

Da li je ove sezone prilika da se taj rekort srusi?

Videcemo!

 

A mogao bi malo da se otkacih sa mojih postova ako ti se ne svidjaju.

Imas rsbovce na topiku sa kojima se ne slazes pa te ne vidim da im repliciras i spocitavas sramotu sto kukaju za penalom koji je cist kao suza.

Ajde da neke mitove malo razjasnimo. Zvezdi je u prventstvu suđeno 10 penala prošle sezone, od tih 10 penala, 8 je iskorišćeno. Partizanu je suđeno 9 penala od čega je 8 iskorišćeno.

Po pisanju pojedinih forumaša, ali i nekih tzv funkcionera, ispada da je razlika bila drastična,a nije. Razlika je u jednom dosuđenom penalu, dok je broj golova isti. 

11 penal za Zvezdu je sviran u kupu, i nije realizovan.

Dosta sa mitovima i sa budalaštinama.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To repliciraj tim forumasima i funkcionerima, ja nisam ni napisao da je razlika bila drasticna.

Samo cinjenicu da ste rekorderi.

 

To sto se tebi to ne dopada stvarno nije moj problem.

I ne znam samo koji si mit gore razjasnio, brojke su takve kakve su i svakako nisu budalastina.

 

Ali vidim da ti je od 3 strane jedino to zasmetalo na temi, a ne sto se troluje o cistom penalu za Partizan.

Edited by Cooper
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cooper said:

To sto se tebi to ne dopada stvarno nije moj problem.

I ne znam samo koji si mit gore razjasnio, brojke su takve kakve su i svakako nisu budalastina.

 

Ali vidim da ti je od 3 strane jedino to zasme

Nema šta da mi se dopada ili ne dopada, stanje je takvo kakvo je, ali mi smeta gomil smeća u našem fudbalu, koje se lagano tovari i na ovaj forum. 

Ne komentarišem Partizan, niti bilo kog drugog iz naše lige, niti me zanimate, iskreno da ti kažem. Koliko vi toliko i TSC ili Mačva, recimo.

Edit. Lažem TSC mi je čak i zanimljiv, nego sam se njih prvo setio.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Cooper said:

Ne treba komentar...

 

 

Pošto, vama navijačima blizanaca, ne postoje drugi klubovi u ovoj jadnoj državi, a van pašaluka, opravdano je što ne pratite i ove minorne klubove iz provincije. Eto za informaciju da je došlo još nekoliko pojačanja pa će verovatno neko od njih u startu, a možda neko nije ispunio očekivanja šefa stručnog štaba pa će na klupu. Međutim ti veruješ da smo već skinuli gaće i gologuzi idemo u Ljutice Bogdana...ne znam, valjda ti je tako lakše. Alibi,alibi,alibi....a šuplji ste na sve strane. 

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...