Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

55 minutes ago, Don Laki Juan said:

Ali mene zaista fascinira da su tako majstorski ispod žita (kao), iskoristili epidemiju korone, da urade sve ono što nisu uspeli u zadnjih 10 godina- prošiće super ligu bez svakog rezona, proširiće prvu ligu bez svakog rezona. Uguraće u ove lige sve koje nisu uspeli da drugim mafijaškim radnjama urade.

I nikom ništa.

Sjajno.

Sve ti je to politika moj druze, nikoga ovde ne boli patka za sport, ovo je samo jos jedan nacin da se dize tenzija oko KiM, kad ne puste na granici neki tim iz Srbije bice opet politickih prepucavanja... Oni su i ove godine u Zoni prijavljivali na granici ekipe koje dolaze kao "poseta manastirima" e sad kako ce da srede za ekipe iz prve lige ne znam.

Mislis da je slucajno Zvezda za kup izvukla bas Trepcu, i da su slucajno par dana pre toga po gradu kruzile price da dolazi Zvezda...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Igor028 said:

Sve ti je to politika moj druze, nikoga ovde ne boli patka za sport, ovo je samo jos jedan nacin da se dize tenzija oko KiM, kad ne puste na granici neki tim iz Srbije bice opet politickih prepucavanja... Oni su i ove godine u Zoni prijavljivali na granici ekipe koje dolaze kao "poseta manastirima" e sad kako ce da srede za ekipe iz prve lige ne znam.

Mislis da je slucajno Zvezda za kup izvukla bas Trepcu, i da su slucajno par dana pre toga po gradu kruzile price da dolazi Zvezda...

Da je samo Trepča to bi bio najmanji problem, videćeš kada krene popunjavanje liga na šta će to da liči. Ako ostanu pri svome, sedam klubova iz srpskih liga postaju prvoligaši, za 4 se već zna, ajd da vidimo ostala 3, a biće još gore kod Superlige, pošto kako stvari stoje Sloboda će direktno iz 4.lige u superligu, zahvaljujući fuziji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Don Laki Juan said:

Priča se o fuziji sa Zlatiborom.

 

Sve te fuzije su ustvari samo marifetluci u kojima "manji" i "nebitniji" klubovi promene ime u "veci" i "bitniji".

 

Zasto se samo ne kaze da ce Zlatibor da promeni ime u Sloboda 1929 ili tako nesto i problem resen. Cirkus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Krećemo...da li samo teoretišem zaveru, ali...utakmicu TSC - Javor sudi Bojan Nikolić, čovek zadatka. Bude li pogurao Javor, po meni, znači da se pravi mesto za Čuku i Radnički u Evropi...ko kroz Kup ko kroz ligu. Ništa me ne bi iznenadilo....

Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2020 at 2:02 PM, Constantin said:

Krećemo...da li samo teoretišem zaveru, ali...utakmicu TSC - Javor sudi Bojan Nikolić, čovek zadatka. Bude li pogurao Javor, po meni, znači da se pravi mesto za Čuku i Radnički u Evropi...ko kroz Kup ko kroz ligu. Ništa me ne bi iznenadilo....

 

Ne mogu i jedni i drugi u kvalifikacije za LE. Partizan i Vojvodina su vec tu, ostaje jos samo jedno mesto. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

U trenutku kada pomislim da smo dotakli dno, usledi još jedno, novo, bolno otrežnjenje...  jbni ološ i polusvet.

 

 

 

Jel ostaje Misko Jr ili ne ostaje ? Gasic Jr kaze da treba da ostane po svaku cenu, ako ne folira.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Jel ostaje Misko Jr ili ne ostaje ? Gasic Jr kaze da treba da ostane po svaku cenu, ako ne folira.

 

De znam, kad dodjem, pokupim abrove ću ti javim... Ali koliko su ga bušili, i šta je sve doživljavao od "poznatih i priznatih" fublaskih radnika, dobro je i ovoliko ostao i opstao 😴

 

Taj Gašić jr. jedno od većih g#v#nceta 😴

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Constantin said:

Pobednik Kupa, ako je neko od prva četiri ?

 

Imas 3 mesta u LE, dva su vec obezbedili Partizan i Vojvodina (jos pre pocetka lige).

 

Tako da, imas samo jos jedno mesto u kvalifikacijama, sto ce reci da Radnicki nema skoro nikakve sanse.

5 hours ago, Green23 said:

Izgleda da će Grafičar odustati od SL

 

Pa kako to, zar nisu oni "nezavisni od rukovodstva Zvezde", a reseni da igraju SL.

 

Sta se to desilo u medjuvremenu, prestali su da budu toliko "nezavisni" ili ih je minula zelja za duele sa "Patizanom, Zvezdom, Vojvodinom..."?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, goldberg said:

 

Imas 3 mesta u LE, dva su vec obezbedili Partizan i Vojvodina (jos pre pocetka lige).

 

Tako da, imas samo jos jedno mesto u kvalifikacijama, sto ce reci da Radnicki nema skoro nikakve sanse.

 

 

 

Sreća je, za Radnički, što se nije igrao plejof i plejaut...svašta bi bilo. S obzirom šta se sve radi u ovoj ligi, u Srbiji uopošte, dok ne prođe ovaj vikend, ništa ne smem da "procenjujem".

Link to comment
Share on other sites

Kakav haos će da naprave sa popunjavanjem Super lige. Jasno je da Kabel ne ide u viši rang, a sada je već pitanje šta će biti sa Grafičarom. Elem, ako Grafičar odbije da na osnovu plasmana uđe u Super ligu, po pravilima idu rang niže. Ako i Grafičar i Kabel budu među 4, onda se dva mesta popunjavaju licitacijom, a tu su favoriti Radnički, Pazar i Dinamo. Cirkus. Eto razloga proširenja lige na 20 klubova. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, goldberg said:

.Pa kako to, zar nisu oni "nezavisni od rukovodstva Zvezde", a reseni da igraju SL.

 

Sta se to desilo u medjuvremenu, prestali su da budu toliko "nezavisni" ili ih je minula zelja za duele sa "Patizanom, Zvezdom, Vojvodinom..."?

Božija volja 😄

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...