Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

17 hours ago, Jonnhy Clash said:

Ja stvarno ne znam sta covek treba da uradi ovde da bi bio postovan. Uveo ekipu u Ligu Evrope, pobedio Zvezdu na derbiju, pogodio sa svim pojacanjima u prelaznom roku. Partizan objektivno igra odlican fudbal. Bilo je par kikseva ali to se da popraviti. 

Mislim da za ovo mnogo vise treba da zahvalite Djumiju nego Savi.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Ko je Đumi? 

Milan Djuricic, bivsi trener Vojvodine i Radnickog, sada pomocnik Savi. Po svemu sto sam nacuo on je "mozak" u strucnom stabu, sto me uopse ne cudi. Ima fudbal u malom prstu, verovatno najstrucniji trener u Srba. Njegov problem je sto nije uspevao do svoje fudbalsko znanje adekvatno prenese na terenu, mada je veoma cenjen u Vojvodini i u Nisu, iako se nije dugo zadrzao u Radnickom.

Edited by dali_man
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, dali_man said:

Milan Djuricic, bivsi trener Vojvodine i Radnickog, sada pomocnik Savi. Po svemu sto sam nacuo on je "mozak" u strucnom stabu, sto me uopse ne cudi. Ima fudbal u malom prstu, verovatno najstrucniji trener u Srba. Njegov problem je sto nije uspevao do svoje fudbalsko znanje adekvatno prenese na terenu, mada je veoma cenjen u Vojvodini i u Nisu, iako se nije dugo zadrzao u Radnickom.

U svakom slucaju svaka cast i njemu. Ako je doticni toliko strucan Savo ce imati od koga da uci. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Starešina said:

U Srbiji nije sastavio nigde polusezonu kao trener koliko vidim.

Vodio Zvijezdu 09 iz etno sela Stanisici pa ga nogirali nakon 5 uzastopnih poraza.

Verovatno neka Bijeljinska veza pa ga Savo dovukao.

Mozak.

Kakve to veze ima ako je čovek stručan? Nije sastavio polusezonu jer verovatno nije hteo da vodi timove po diktatu. Sada kada je u stručnom štabu Partizana najbolje se vidi i njegov i Savin rad. Partizan igra moderan evropski fudbal koji bi Milojević mogao da sprovede u delo samo na PES-u ili Fifi.

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Starešina said:

Vodio Zvijezdu 09 iz etno sela Stanisici pa ga nogirali nakon 5 uzastopnih poraza.

 

Pa ko je to kod Stanisica sastavio dvocifren broj utakmica? Imal ga? :lol_2:

Bosnjakovic otiso :lol_2:

Savic posle pet utakmica metla, pa se jos zahvajivo gazdi i ''sam'' nudio ostavku :lol_2:

Bubanja posle 5 utakmica odletio, a nece ni Zildzovic doteturat do zimskih priprema :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Kakve to veze ima ako je čovek stručan? Nije sastavio polusezonu jer verovatno nije hteo da vodi timove po diktatu. Sada kada je u stručnom štabu Partizana najbolje se vidi i njegov i Savin rad. Partizan igra moderan evropski fudbal koji bi Milojević mogao da sprovede u delo samo na PES-u ili Fifi.

 

Nemam pojma, mozda je on vrhunski strucnjak, ali ja to u rezultatima njegovim i njegovoj karijeri ne vidim.

Nemam drugi nacin iz ove ozicije da procenim strucnost.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Starešina said:

 

Nemam pojma, mozda je on vrhunski strucnjak, ali ja to u rezultatima njegovim i njegovoj karijeri ne vidim.

Nemam drugi nacin iz ove ozicije da procenim strucnost.

 

Mozda si u pravu, sto da ne, Ukazujem ti samo da etno-selo nije nikakav reper o necijoj strucnosti. Etno-selo je zeljeznicki cvor za trenere, stalno na brzinu presjedaju. :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ima istine Sterjesino, i vjerovatno si ponajvise u pravu od svih nas kada je Djuricic u pitanju.

A s druge strane, mnogo je Djuricica. Mislim da je istina negdje izmedju. Ima i do trenera, ima i do ishitrenih odluka i politike klubova koji trenere mijenjaju ko carape. Licno, uvijek sam za kontinuitet, nego za radikalan nacin rada u fudbalu i brze smjene, sjece glava, pretvaranja trenerskog posla u nedeljnu nagradnu igru u kojem se urucuju otkazi ucesnicima.

I jos nesto, vecina trenera, tacnije njih 95% najmanje ne mogu u svim sredinama uspjet. Negdje ti ide bolje, negdje manje dobro, slika nije crno-bijela. A kada god dolazis u klub, uvijek zelis najbolje, nema ga na trenerskoj klupi da ne zeli. Ne treba olako sudit i lomit preko koljena, fudbal je mnogo komplikovaniji od suhih statistika, pogotovo kod trenerske branse.

A opet se vracam na nasu razmjenu misljenja o fudbalu kod nas od juce-prekjuce - pare su pokretac. Manje znanje. Vjeruj mi. Kada dodjes u klub, a imas igracki kadar koji nisi biro, nemas budzet da dovodis iraca po sopstvenoj volji, sta mislis kako je? Dobijes vruc krompir u sake i hajd radi, svako hoce odmah rezultat, i uprava i publika, kod prvog poraza odmah ti jebu mater, mislis da je jednostavno?

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Mensur Dogan said:

Kada dodjes u klub, a imas igracki kadar koji nisi biro, nemas budzet da dovodis iraca po sopstvenoj volji, sta mislis kako je? Dobijes vruc krompir u sake i hajd radi, svako hoce odmah rezultat, i uprava i publika, kod prvog poraza odmah ti jebu mater, mislis da je jednostavno?

 

Prosto, ako nemas minimum uslova da bi mogao da radis kao trener, pokazes svoje znanje i sacuvas integritet - ne dodjes u klub.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Starešina said:

 

Nemam pojma, mozda je on vrhunski strucnjak, ali ja to u rezultatima njegovim i njegovoj karijeri ne vidim.

Nemam drugi nacin iz ove ozicije da procenim strucnost.

Možda je kao -aeiou u KKP. Ako je tako sve pet za to što ne ide dalje od opanaka.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Mensur Dogan said:

 

A od cega ces hranit djecu i placat racune? Od integriteta?

 

Pa mnogo poslova ima na svetu od kojih mozes da hranis decu i placas racune.

Mozes i da budes podrepas i trener na dugme, ali to nije trener.

Teko je generalno u zivotu, ja bi se radije ubio nego sto bi bio dozvolio da budem necija kucka za dinar.Neko drugi ce da prihvati to.Jebiga.

Edited by Starešina
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ranije odloženi mečevi šestog i 16. kola Linglong Tire Superlige Srbije dobili su u skladu za propozicijama takmičenja nove termine odigravanja.

Kao što je od ranije poznato, pojedini mečevi šestog kola takmičenja odloženi su zbog nastupa srpskih predstavnika (Partizana i Crvene zvezde) u evropskim klupskim takmičenjima, dok je meč 16. kola između Proletera i Radničkog iz Niša odložen zbog bolesti većeg broja igrača gostujućeg tima.

U skladu sa tom činjenicom, određeni su novi termini odigravanja ovih utakmica, pa će Radnik u Surdulici ugostiti Partizan u nedelju (15. decembra) u 13 časova, dok će istoga dana Crvena zvezda dočekati Čukarički na stadionu Rajko Mitić od 15 časova, saopštili su iz Zajednice superligaša.

Zaostali meč 16. kola između Proletera i Radničkog iz Niša igra se dan ranije (14. decembra) od 14 časova na Karađorđu.

U skladu sa ovom odlukom, redovni jesenji deo sezone će biti završen odigravanjem 20. kola šampionata, dok će mečevi 21. kola biti odigrani 15. februara, na startu prolećnog dela sezone, stoji u informaciji na zvaničnom sajtu lige.

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

PRETERAO! SERGEJ IZVREĐAO STOJKOVIĆA! "Oprostićemo ti ružnu prošlost, samo se vrati odakle si došao!"

Stojković, TrifunovićFoto: Profimedia

Fudbaleri Partizana na tragičan način ispustili su pobedu protiv AZ Alkmara (2:2) i ostali bez šanse da prođu grupu L Lige Evrope.

 
 

O krivici za propuštenu priliku (vođstvo od 2:0 do 88. imuna, igrač više) govorili su svi, ali odgovornost je preuzeo Savo Milošević. Navijači Partizana, ipak, smatraju da je glavni krivac - Vladimir Stojković. Činjenica je da je katastrofalno pogrešio kod prvog gola Holanđana, koji su posle četiri minuta postigli još jedan, za proleće u Evropi.

 

Grobari” su ogorčeni, a poznati glumac i predsednik Pokret slobodnih građana Sergej Trifunović, inače vatreni navijač crno-belih, objavio je uvredljiv tvit o Stojkoviću.

- Oprostićemo ti tvoju ružnu prošlost. Samo se vrati odakle si došao - napisao je Trifunović, što je izazvalo pravu buru na Tviteru, a komentari su podeljeni.

 

 

Комшије јес' да се на вама заломио Стразбур2 али ми смо попуњени добро на позицији голмана. :whistling:

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Starešina said:

I popunjeni i dobro napunjeni

И то је тачно:ss:, али није до голмана. Ви опет нисте толико напуњени колико боли.

Него јесте да је карма удесила као што рекох, да се баш на вама заломи Стразбур2 али није ваљда да Сергеј припада већини?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Константин said:

И то је тачно:ss:, али није до голмана. Ви опет нисте толико напуњени колико боли.

Него јесте да је карма удесила као што рекох, да се баш на вама заломи Стразбур2 али није ваљда да Сергеј припада већини?

Kakav je degenerik Sergej, a valjao im je dotični kada ih je čupao pedeset puta. Stojković brani uglavnom slabo ove jeseni za svoje pređašnje standarde, barem ono što sam gledao (ispraviće me kolege ako grešim). Stigle su ga godine, iako neki golmani dožive zenit kad pređu 35.

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...