Jump to content

NFL Fantasy 2019 - B liga


Xpert

Recommended Posts

Prvo da cestitam @larry osvajanje prvog mesta na kraju regularnog dela i plasman u elitu. Ja sam dao sve od sebe u tom poslednjem kolu i umalo da mu pomrsim racune, ali se @Jurgen nije proslavio. Cestitke i svima ostalima koji su se plasirali u plejof.

Sto se tice cetvrtfinala, ne pamtim da sam u ovih 8-9 godina igranja ovih nasih liga imao ovoliko srece sto se konacnog ishoda tice. Plasman u polufinale mi je obezbedio Ertz svojim TD u produzetku. I do tog produzetka se istakao sa jos jednim TD pred sam kraj regularnog dela. Sve u svemu, da me treci pik na draftu nije ovako izvukao sada bih cestitao Milanu i njegovom timu pobedu, a sebe bih pohvalio za jednu od glupljih izmena koju sam napravio (Golladay out, Lazard in).

U polufinalu protiv @larry. Kazu da je tesko istog rivala pobediti dva puta u kratkom vremenskom intervalu, ali videcemo...

Kad se sad ne slogirah... Ne igram protiv @larry, vec protiv @Jurgen. Na otvaranju sezone je to bio jedan rutinski poraz, sad ce to valjda biti bolje.

Link to comment
Share on other sites

Lamar Jackson je nocas, bacio 5 TD i skupio 47 poena. Posto navijam za Rejvense, cesto izbegavam da uzmem njihove igrace, ali Lamara posle proslogodisnjeg ruki izdanja ne bih uzeo ni da je ostao u 17-oj rundi. Svake nedelje se uvek nanovo obradujem njegovom performansu i svom neverovatnom neznanju.

Link to comment
Share on other sites

Lamar Jackson je nocas, bacio 5 TD i skupio 47 poena. Posto navijam za Rejvense, cesto izbegavam da uzmem njihove igrace, ali Lamara posle proslogodisnjeg ruki izdanja ne bih uzeo ni da je ostao u 17-oj rundi. Svake nedelje se uvek nanovo obradujem njegovom performansu i svom neverovatnom neznanju.

Samo zahvaljujući njemu i Cooku sam u plejof upao, ostatak ekipe praktično waiver materijal i underperformeri sezone. A imam ga u jos par liga jer sam kapirao da ce biti ili boom ili bust.

 

Link to comment
Share on other sites

Revansirah se @Jurgen na porazu u prvom kolu. Kao i u cetvrtfinalu i juce je sreca bila na mojoj strani. Filina odbrana u poslednjem napadu na utakmici sekuje, fambluje i vrati TD za 11 poena, a nesto pre toga protivnikova odbrana Sietla presece pas i vrati TD sto su sudije nakon pregleda ponistile. Sve u svemu solidan i zanimljiv mec do utakmica od deset sati, a onda je Jurgenov QB Dzimi Dzi podbacio, tako da Kamara svoje najbolje izdanje moze da sacuva za sledecu nedelju.

Kako vidim reseno je i drugo polufinale, tako da u finalu izazivam sampiona regularnog dela @larry. Pre dve nedelje sam ga dobio za poen i po, sledece nedelje nek to bude ubedljivije i bice sve potaman.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam želio pisati na kraju regularne sezone da ne ispadne da se hvalim prvim mjestom iako imam ubjedljivo najmanje poena protiv mene. Čestitke svima na playoffu i na uspesima u sezoni. Mene su moji ispoštovali maksimalno, svi osim pika prve runde, što je ironično. Bila je baš gusta borba sa #11 kroz regularnu za prvo, imao je baš skockan tim, i njega sam i u finalu očekivao, alo ispade, dok je mene opet posrećilo da mi protivnici naiđu na par povreda i loših rezultata. Srećno @San Epifanio i vidimo se u A ligi dogodine

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2019 at 9:49 AM, Charlie Foxtrot said:

Ja ga imam u jednoj ligi,  božanstven osećaj. Tu još i prenosimo po tri igrača u narednu sezonu, prilično sam siguran da će Saquon dobiti šutubulj a brat Lamar ostati u rosteru.

 

Takođe, doveo me do finala dečko. Još sad igraju sa Klivlendom koji se raspada a pritom ih je dobio tako da sumnjam da će se štedeti u subotu.

Link to comment
Share on other sites

Ostavim prošlo kolo u jednoj od ekipa Drake-a i Sanders-a na klupi (za Lindsay-a i rovitog Thielen-a na Flex poziciji :smiley26:) i tako izgubim sa 153-135. Ladno sam mogao da imam 200 poena. 😕

 

 

Elem, ovde sam drugim razlogom, a to je da se zapljunem da igram dogodine...ako ima mesta i ako me primate, naravno. 😊😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju finale isprobijano povredama na obe strane, ali mislim da su meni Coltsi prevagnuli. Pokupio ih prije nekih 5 nedelja jer se Allen počeo raspadati, nadajući se da će se taj tempo nastaviti do završnice, nisam se ni nadao da će ubaciti trećeg QB-a i napraviti havariju. Ja nemam čime biti nezadovoljan ove sezone, pik prve runde me jedini izneverio, ostalim da ljubim stope.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke @larry na pobedi i osvajanju lige. Apsolutno zasluzeno i sto se samog finala tice, a i ako se gleda cela sezona.

Da se nisam pravio pametan i vrsio izmene pre pocetka meceva zbog najavljenog nevremena na Floridi i ostavio Fica umesto Rajana, imali bismo zanimljivije finale, ali bi svakako konacni ishod bio isti.

Ovo mi je drugo finale koje gubim, valjda ce biti treca sreca za par godina. 

Par recenica o celoj sezoni cu drugi put, kad budem imao malo vise vremena... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitam sampionu i finalisti na ulasku u prvu ligu, zasluzeno je. Sto se moje ekipe tice, trece mesto je fantastican uspeh kad uzmemo u obzir da sam u podpetio sa visokim pikovima, AJ Green, Rudolph, Cohen i Josh Gordon su sve visoki pikovi koji mi nista doneli a i Furnet sa druge pozicije nije bas otkidao... Da ne pokupih par dobrih FA i W igraca, ni PO ne bih video. Naravno imao sam i srece... Ostajem komesar i dogodine , a iz prve lige nam stizu ozbiljni igraci... Do sledece godine, zdravo budite narode :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...