Jump to content

Ostale utakmice na SP - Live


Recommended Posts

2 minutes ago, Casaubon said:

Ovo sto Skola radi za Argentinu je neprocenjivo. I ponavljam - sve je u mentalitetu. Moze li ko da zamisli Jokica kako igra za reprezentaciju do BUKVALNO 2034 godine, i da tada igra na MVP nivou iz ciste zelje da igra za svoju zemlju?

 

Ako neko ne zna šta je pravi patriotizam, Skola skoluje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U finalu ekipe sa vrhunskim pristupom i energijom ... razlike u kvalitetu nisu tako velike kako se mislilo

nači, džaba premeravanje rostera, godine igrača ... trte, mrte, prte ...

i pored svega, moraju kockice da se sklope ... a ovima se to desilo.

Košarka je zahebana rabota.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

pa bolja smo ekipa od Francuza, treneri tu negde.

 

Da, samo što bi mogao jednom u životu da za pobedu neke ekipe pohvališ istu, a ne pljuješ ove što su izgubili.

 

Ovo što je Skola uradio danas protiv Gobera i ekipa je "out of this world" i to baš treba ceniti. A i o "mini" rolama ostalih iz Argentine bih mogao duže da pričam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iako smo dali Argentini 87 poena, i mi smo imali ozbiljne probleme u napadu, nije to bilo bas kao sto rezultat govori. Ali ovo danas je bas lockdown odbrana, poradjanje svakog kosa, potpuno zaustavljeni bekovi, mislim i da je nastavnik fizickog malo predugo drzao Albicya, ali svakako ne bi pomoglo nista. Nije pomoglo ni sto se Batum raspao, on je sa krila mogao da rastereti malo bekove.

 

Glavna razlika izmedju nas i Francuza je sto smo mi imali niski post u vidu Jokica, dok ovde nema nikog ko ce da odigra ledjima. Na pocetku drugog su krenuli sa idejom da spustaju Goberu, ali to ne moze da prodje, nije to njegova igra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, realno *w said:

 

Da, samo što bi mogao jednom u životu da za pobedu neke ekipe pohvališ istu, a ne pljuješ ove što su izgubili.

 

Ovo što je Skola uradio danas protiv Gobera i ekipa je "out of this world" i to baš treba ceniti. A i o "mini" rolama ostalih iz Argentine bih mogao duže da pričam. 

 

a ja nisam pohvalio Argentinu?

 

ok.

 

I da nisam, kakve to veze ima sa bilo cim?

 

Treba ja da radim suprotno verovatno i da idem za ljudima koji se preterano odusevljavaju prosecnim stvarima i lupam im haha smajli, to je verovatno pozeljno ponasanje na ovom forumu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...