Jump to content

Ostale utakmice na SP - Live


Recommended Posts

6 minutes ago, Ta'veren said:

Ovom prilikom bih zeleo da pozdravim delgada, ne mozes ni da odaberes pravu reprezentaciju koja moze do zlata.🤣

 

 

 

 

 

 

Bar nisam izjavio nikad npr da treba amerima pobeda Srbije da BiH i tad navijao protiv Srbije.

 

 Meni je važnija ljubav prema mojoj zemlji od mržnje prema tuđoj što nije slučaj za wooka i ostale pacere.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, McLeod said:

Pa nisu krivi ovi dobri sto se protivnici samoubiju (dobro, Australci nisu) kad im igra second unit.

 

+7 su imali Ameri i Pop ne reaguje kad ulazi Gober i Batum nego ostavlja Barnsa na centru. Njegov poraz 1/1.

Glavni problem je sto nemaju lidera. Kemba to nije. Ne moze klinac od 22-23 da resava utakmice. Zato sam se i nadao da bi mogli da ih dobijemo ovaj put, ali i mi smo napravili previse gluposti...

 

Da je ovde samo jedan star tipa Harden, PG, Kawhi...Ameri bi lagano uzeli zlato. Ovako su kao bez glave u neizvesnoj zavrsnici.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wook said:

Glavni problem je sto nemaju lidera. Kemba to nije. Ne moze klinac od 22-23 da resava utakmice. Zato sam se i nadao da bi mogli da ih dobijemo ovaj put, ali i mi smo napravili previse gluposti...

 

Da je ovde samo jedan star tipa Harden, PG, Kawhi...Ameri bi lagano uzeli zlato. Ovako su kao bez glave u neizvesnoj zavrsnici.

 

 

 

Ma to na stranu, Micel je iskocio i nisu mu dali loptu na kraju jer je eto Kemba projektovani lider. Njihova bezglava igra u napadu nije preterani problem, igrali su tako i sa zvezdama, samo sto onda jebi ga imaju takav kvalitet da ce pogadjati i ultra teske suteve, odbrana je ono sto je napravilo sranje ovde i koncepcija.

 

Znaci pretrcao si ih i nadskocio, prakticno prelomio utakmicu. A onda si ostavio neke igrace koji nemaju sta da traze u neizvesnim zavrsnicama, promasio 7 od poslednjih 10 bacanja (samo to da su pogadjali dobili bi) i pustio Barnsa na Gobera da bi ga izvukao iz reketa i dobio 4 blokade iza ledja.

 

Bas onako razocaravajuce.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, delgado said:

Jbg, ne može se protiv frenčija.

 

Čist faul gobera nije sviran na micelu na -4 i onda su ovi imali 2 bacanja . Sudije govna i naša pro ašena bacanja. Idem da plačem

A sto su ukrali poene De Kolou i to posle pogledanog snimka nikom-nista.

 

Ovo je trijumf kosarke, naspram nabijanja tempa i individualnih resenja na pola napada.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...