Jump to content

Ostale utakmice na SP - Live


Recommended Posts

Španci uzeše zlato, nekompletni i žestoko potcenjeni ovog puta. Kao da im je i odgovarala uloga favorita iz senke. Najbolja odbrana prvenstva osvaja zlato... ono što je nama falilo za nešto više...

 

Sad se tek vidi koliki je fejl naš poraz od ovakve Argentine, koliko god da su dobro igrali do finala... Jednostavno smo morali da ih dobijemo...

Edited by Issey
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Izdrzi brat, pravi se da gledas samo vaterpolo

 

Ma ovi Spanci me ubise tek sad, zvali me da gledamo zajedno tekmu, nisam smeo da odem, sad mi salju opet, kaze bolji su od Yu-Srb  reprezentacija, sta reci a ne zaplakati, Riki Rubio, Ljulj.. muka mi dodje.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skyglider said:

Bravo za Spaniju, zasluzeno prvi!

 

Iskoristili su povoljan razvoj situacije na prvenstvu.

 

Ono sto nisu imali na OI 2016, nisu imali srece pa su se sastali sa Amerikancima u 1/2 finalu sada im je islo na ruku. Osvojili su titulu, a nisu se susreli ni sa Francuskom ni sa USA.

 

Dobro prvenstvo i za Australiju koja opet, nazalost, ostaje kratka za finale i za medalju.

Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da ne kuzim ove neke koji navijaju za Argentinu. Ajde, licna stvar, ali... ogranicena ekipa... a i istorijski aspekt.... a i ovi komentatori nasi od Scole napravili skoro pa Shaqa.
Ja, recimo, uglavnom navijam za underdog-a, ovo prvenstvo sam navijao za Čehe i Argentince kad su nas već prošli. Česi su mi igrali lepu košarku, a i Argentinci takođe.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...