Jump to content

Recommended Posts

18 minutes ago, realno *w said:

Argentina +14,5 1.55

 

Za mene je ovo preterana granica, očekujem baš tešku tekmu. Hipotetički, čak i ako bi otišli na neku veću razliku, bilo bi sasvim dobrog osnova za neki lagani back door.

Preterana jeste kad si je podigao i smanjio kvotu. Ako krenmo da meljemo bice i te kako ugrozena.  Argentina i nema bas dugacku rotaciju i kvalitetne igrace ispod obruca sem Skole koji ima 40 godina.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Jedna črvena na prolaz Argentine danas, pa imam ili ovce ili novce.


Moram reći da ovo nikad nisam kontao :classic_biggrin:

 

Ja bre volim sve ili ništa. Baš mi nije uteha ako uzmem kintu, a puknemo. 

 

Dobro, jedino protiv guzbalera mogu da se kladim, tu mi stvarno nije frka da navijam za tiket :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledaj to ovako. Da mi neko sad ponudi da platim hiljadarku prolaz košarkaša, dvoumio bih se jedno 0.0425 nanosekundi, to ti se svodi na varijantu da padnem tiket. Ako naši ispadnu, 5500 niotkuda ( odnosno 4500 neto ) je nešto najbliže utehi  što može da se nađe.

 

Druga varijanta je da se juri jače neki visoki hendikep  za jaču lovu, ali tu mi već nije svejedno da mi padne tiket zbog naše pobede od 15+ razlike.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Gledaj to ovako. Da mi neko sad ponudi da platim hiljadarku prolaz košarkaša, dvoumio bih se jedno 0.0425 nanosekundi, to ti se svodi na varijantu da padnem tiket. Ako naši ispadnu, 5500 niotkuda ( odnosno 4500 neto ) je nešto najbliže utehi  što može da se nađe.

 

Druga varijanta je da se juri jače neki visoki hendikep  za jaču lovu, ali tu mi već nije svejedno da mi padne tiket zbog naše pobede od 15+ razlike.

 

Ovo je računica svih računica.

Često se povedem ovim primerom, pogotovo kad su naši timovi u pitanju i često mi naš luzerski mentalitet kintu donese  :s_d:

 

Ali danas nije taj slučaj. Danas jako i do samog kraja na naše.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto da se ne kladis protiv nasih? Ja sam najlakse pare uvek uzimao protiv fudbalera na Hrvate, 1-1 i 2+ prvo jos se secam kad su nas oladili 2-0 u 20. minutu, bila kvota 3.5.

 

Uvek treba iskoristiti to sto nasi postave lose kvote na nasim mecevima, ljubav je ljubav, biznis je biznis 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kad igram i bezvezni fantasy ne mogu da imam protivnicke igrace u svojoj ekipi. Ne znam kako vam emocije dozvoljavaju kladjenje na protivnika. Ja i dalje imam djeciji pristup gledanju utakmica, mislim da imam mentalnu moc za navodjenje utakmice u meni pozeljni tok 😄 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Princeton said:

Ja kad igram i bezvezni fantasy ne mogu da imam protivnicke igrace u svojoj ekipi. Ne znam kako vam emocije dozvoljavaju kladjenje na protivnika. Ja i dalje imam djeciji pristup gledanju utakmica, mislim da imam mentalnu moc za navodjenje utakmice u meni pozeljni tok 😄 

 

Zato što: Emocija na emociju, ljubav za pare 😄

Emotivno ja sve to gledam i pratim i pocepam se i sve...  završi se utakmica, mi izgubili...  Gospodja krene da mi se načestitava nove godine jer sam dete i cepam se ko nezdrav....  ja joj samo pružim parče papira i kažem joj.  Idi ovo sutra kupi sebi nešto lepo i prodji me se sad i narednih sat-dva.

tenor.gif?itemid=3359111

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Midlton 8.5+(1.85)

 

Sutira generalno lose na ovom prvenstvu, ali ovo je dosta niska granica za njega. Uz neke solidne % suta prebacice ovu granicu.

 

Turner 7.5+(1.75)

 

Ima najvecu minutazu od svih centara i uzima solidan broj suteva iz pick and pop akcija. Upravo bi danas mogao da napravi problem svojim sutevima Goberu, koji ne voli nesto puno da izlazi van reketa.

 

Delavedova 8.5+(1.85)

 

Mala granica , vrijedi igrati. Provedi 30+ minuta na parketu, poteze dosta za tri cim osjeti malo slobodnog prostora.

 

Balvin 8.5-(1.85)

 

Igra odlicno na ovom prvenstvu, Satoranski ga hrani loptama, ali danas ide na Australiju. Bejns i Bogut brane pick dosta duboko, ostavljaju bekovima dosta prostora, ali sprecavaju da lopte dodju do centara. Na postu nije neka prevelika prijetnja.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...