Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Fantasy Fantasy said:

Ko hoce da rizikuje sa malo vecom uplatom 🙂

 

Italija - Angola - H2 (36,5) - 3,30

Colmenares 11,5+ (1,85)

Deck - 13,5 - (1,85)

Roll 11,5 + (1,85)

 

 

Mislim da Italijani nece dobiti ovom razlikom, ipak je Angola cvrsca od Filipina, bar atletski pariraju.

Link to comment
Share on other sites

Od nasih mislim da je najsigurnije igrati Guduru 8.5+. Ako sve ide po planu, trebalo bi da ima minutazu bar kao Bogdan, ako ne i visu, tako da ako za 20+ minuta ne bude mnogo fintirao vazduh ovo bi trebalo da dodje lagano 🙂

 

Igrao bih i ja Rendolfa (Ra) 23.5+, Bobija 10.5+ (mada su povecali, bilo je 9.5, sad je malo koska), Rudija 6.5+ i Jokica 6.5- skokova, verujem da se debelji nece previse cimati danas, ako mu budu padale lopte u ruke da ga jebem.

Link to comment
Share on other sites

Ja opalio Guduru 10.5+ na 2.70 i Bobija 11.5+ na 2.55.

Da se začini malo dok se gleda, mislim da vredi probati po ovim kvotama. Bobi mi je izvestan, a i Gudura ako iole bude hteo da šutira ima dobru šansu. Kad će da napuca samopouzdanje ako ne sad.

Link to comment
Share on other sites

Ja opalio Guduru 10.5+ na 2.70 i Bobija 11.5+ na 2.55.

Da se začini malo dok se gleda, mislim da vredi probati po ovim kvotama. Bobi mi je izvestan, a i Gudura ako iole bude hteo da šutira ima dobru šansu. Kad će da napuca samopouzdanje ako ne sad.
Gudura došao, a Salo sujeta me zajebao za Bobija, pustio Bobinaciju tek od drugog poluvremena.
Link to comment
Share on other sites

Ja odigrao Amere 16,5 na 1,5 kvotu.

 

Nisu oduševili protiv Češke, ali opet su igrali u laganom ritmu. Sa druge strance su mi Turci meh, bar kada su u pitanju mečevi sa top ekipama. Takođe, ako Ameri na vreme odu na 10-15 razlike, ne vidim razlog da se Turci forsiraju pošto ih odmah posle toga čeka meč sa Češkom, koji im je za prolaz.

 

Nije za ovu temu, al ajde: igram i Vošu +2,5 protiv Nexea.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto prosao na nasim igracima..predvideo sam ko ce igrati manje/vise,ali sam imao Vasu over 5.5 asistencija. Po zvanicnoj statistici - 7. Medjutim..ja sam gledao mec i odgovorno tvrdim da je imao jednu vise. Naime,u prvom poluvremenu su mu uracunali samo jednu,a on je imao dve:
-kad je nekome asistirao sa parketa,lezeci na parketu
-kad je u kontri asistirao (mislim Milutinovu za kucanje)

Jel primetio jos neko ovakve greske/previde?

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, propolis said:

Sad videh da u Sokeru mozes da pomeras granice igračima. 

 

Roll +9.5

Belineli - 18.5

Jokic - 17.5

 

Prvi nece ponoviti lošu partiju kao protiv Spanije jer je ipak lakši protivnik. 

Druga dvojica jer će vrv da podignu ručnu za derbi u sredu,vise minuta drugopozivcima.

Ovde Belineli samo malo teze, a druga dva lagano. 

Link to comment
Share on other sites

U FIBA kosarci to nisu asistencije. U FIBA kosarci, ako nisu menjali nesto u poslednje vreme, asistencija je ako dodas loptu igracu koji postize poene na nacin da ne mora nista vise da uradi da bi postigao kos.

 

U obe situacije igraci su ili imali dribling ili presli pola terena da daju kos. Imas tu i sivu zonu naravno, ali nije svaki pas do igraca koji postize poene asistencija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...