Jump to content

O PDFu - Predlozi, pitanja, kritike...


Recommended Posts

2 minutes ago, Borko said:

Sa malicioznim, kojim drugim?

Iskreno, nervira me kult licnosti koji se stvorio oko njega. Kao igrac je to zasluzio. Kao trener.. Ne bas. Mislim, ne vredjam ga, samo ne mislim da je dobar trener, valjda to nije flejmovanje.

Kao trener nije, ali kao selektor...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borko said:

Sa malicioznim, kojim drugim?

Iskreno, nervira me kult licnosti koji se stvorio oko njega. Kao igrac je to zasluzio. Kao trener.. Ne bas. Mislim, ne vredjam ga, samo ne mislim da je dobar trener, valjda to nije flejmovanje.

 

Nije kult ličnosti, nego nema ko  drugi. prosto.

Kao kad bi ja došao na Tenis da kenjam kako ga svi bacate na Djokovića i stvarate kult ličnosti, a on slepac koje pase travu i ženina keva pola stare planine stavila u cevi... da ne pominjem onog balvana Srdjana...  koji ste bre vi debosi i vaš kult ličnosti Novak Djoković... da je neki patriota platio bi porez...

A u realnosti  mi nemamo drugog tenisera o kom bi pisali.  kontaš?

Link to comment
Share on other sites

Pa smesno je zato sto postoje neki navijaci Nola koji svaku pricu o stetnom uticaju promocije stvari koje gura gospodja, i te stvari dodatne koje si pomenuo, shvataju kao atak na njega samog i objasnjavaju mrznjom prema istom.

 

Nesto kao na ovom PDFu za neke druge stvari 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Pa smesno je zato sto postoje neki navijaci Nola koji svaku pricu o stetnom uticaju promocije stvari koje gura gospodja, i te stvari dodatne koje si pomenuo, shvataju kao atak na njega samog i objasnjavaju mrznjom prema istom.

 

Nesto kao na ovom PDFu za neke druge stvari 😄

 

Kakve to veze ima sa pisanjima na ovom forumu i mom ironičnio pisanju o Djokoviću?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Nugetlija said:

Moj zadnji post

 

Sve je to gomila pički, najbolje da nađemo život i ne zamaramo se time. Da nam je suđeno već bi osvojili zlato. Ali ovi nemaju muda za to. Neko ima muda neko nema. Odbojkašice se 2 puta vraćaju u 5. setu protiv Italijanki i Turkinja i osvajaju SP i EP. Tijana Boškovićev je veliki patriot iz istočne Hercegovine koja igra za Srbiju sa srcem, a Jokić je obična pičkica iz Sombora koja guzi konje tamo. Jebe se njemu za Srbijom, pa i ovo je igrao preko volje samo da ga ne bi napadali navijači. Dovoljno kad mu vidim onu braću debile sa tetovažama.

 

Đorđević je neznalica i sujetno govno. Kalinić, Milutinov. Svaki put kad bi stavio Bobija Tobija ubio bi nam momenat i ovi otišli na 5-10 razlike. Lik je glup ko kurac, zaostao u vremenu sa big ballom. Nije ni čudo da ga svako šutne, Panatinaikos kad je doveo Kuzmića i Pavlovića, Bayern kad je prosuo 20 razlike protiv nekoga.

 

Bjelica, dečko, slobodno slomi nogu u nba za ovo šta si odigrao.

 

Najbolji je delgado, koji se ni ne nervira oko ovih naših debila.

30 dana.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sector said:

Sramota me samog sebe jer sam se dobro ismijao na ovaj post. :classic_unsure:

 

 

9 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

i ja sam, i hteo sam da lupim onaj "haha'' lajk, ali sam onda dosao do dela sa bjelicom i skenjo se.

Iskreno. Onaj deo sa konjima me je umalo ubio, umalo se nisam ugusio.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Pa dobro, četvrtfinale je lep uspeh , borili ste se , good Job good effort . Eto, bili ste i prvi favoriti po kladionicama spremni da oderete USA. Dobio vas je skola sa 40 godina, nikakva sramota .

 

   Očekujem puno od ove reprezentacije, bitna je budućnost.

 

1 hour ago, HAMMER said:

suma sumarum delgi opet pobedio  :Hail:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...