Jump to content

O PDFu - Predlozi, pitanja, kritike...


Recommended Posts

@Stondisha

Jos cu ovo napisati.
Kada pisem na live temama,meni nije cilj pravopisna ispravnost. Meni je cilj da moj post bude aktuelan,da u sto je u moguce kracem roku opise neku moju opservaciju koju smatram bitnom ili zanimljivom,a koja se odnosi na nesto u zivom prenosu sto se upravo odigralo. Zato u zivotu nisam editovao svoje postove na ovim temama i zato uopste ne zameram kada kod drugih forumasa uocim neku pravopisnu gresku. 
Kod mene je,dakle,cilj sto pre isporuciti komentar i ja uopste nemam vremena za neko promisljanje. U tom kontekstu govorim o afektu.

Ove baljezgarije koje neko isporuci su svakako za brisanje;tu spora nema.

Ja se ne slazem sa vasim (pisem u mnozini jer se nisam slagao ni sa drugim modovim oko ovoga dok sam bio u timu) vidjenjem i obrazlaganjem pisanja na live temama kroz taj "imao je dovoljno vremena da razmisli" koncept. Jer polazim od sebe i od misljena da upravo obrnuto - na zivim temema nema vremena. Svaki najmanji trenutak je bitan i cilj je post ostaviti sto pre da bi bio aktuelan,ziv,kao i dogadjaj koji se prati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barracuda said:

Nisu ovo neke kazne, budimo razumni. Uzeto je u obzir da se igrala važna utakmica koju smo još izgubili, nervoza je čak prisutna i van foruma. 

 

nisu neke kazne ali nije ni neka logika. tj ako je ovo logika, @McLeodbi morao da popije 20+ dana kako kroči na temu repke i još 20 čim napiše prvu besramnu rečenicu. tako da je ovo sve neki bullshit najobicniji. mislim, svejedno jeste i bez postojanja mekloda, samo je ovako iritantnije. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Død said:

To ne bi trebalo da se desava. Imao sam prepiske pre. Sad cu da vidim i sa ostalima. Kazi mi ako vidis pm i probaj da odgovoris.

vidim ali ne mogu da odgovorim

"posting content has been suspended until..."

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni Bombarder said:

Kada pisem na live temama,meni nije cilj pravopisna ispravnost. Meni je cilj da moj post bude aktuelan,da u sto je u moguce kracem roku opise neku moju opservaciju koju smatram bitnom ili zanimljivom,a koja se odnosi na nesto u zivom prenosu sto se upravo odigralo. Zato u zivotu nisam editovao svoje postove na ovim temama i zato uopste ne zameram kada kod drugih forumasa uocim neku pravopisnu gresku. 
Kod mene je,dakle,cilj sto pre isporuciti komentar i ja uopste nemam vremena za neko promisljanje. U tom kontekstu govorim o afektu.

 

Sve se ja ovde slažem, i shodno tome, nisi ni banovan na live temi 🙂

Link to comment
Share on other sites

Pošto ovde nemamo temu za obaveštenja, ostaviću obaveštenje i ovde. 

 

1 minute ago, dulematic said:

 

 

 

 

 

 

 

Pre neki dan sam usmerio raspravu na PDF temu za prvenstvo, da se problemi na forumu rešavaju tamo i normalnom komunikacijom.

Medjutim, nastavilo se sa privatnim ratom i dizanjem tenzija na košarkaškoj temi. 

 

Stalking i dizanje tenzija. Etiketiranje i ismevanje forumaša.

 

7 dana

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, zoe Bg said:

Da bi se izbegle bespotrebne rasprave do kraja prvenstva nema smenjivanja selektora na temama, cak ni na live topiku gde je veca tolerancija na emotivne reakcije. Nikola Kalinic (nazalost) nije deo reprezentacije Srbije i to nece postati koliko god mi to zeleli i zato treba izbegavati postove kakvih je danas bilo na live temi, posebno oko prirode nekosarkaskih razloga zbog kojih nije deo tima. Nemojte koristiti temu za licna preganjanja, postoje IL, report ili PM da se takve stvari rese, ne tema na kojoj bi trebalo da se pise o kosarci. 

 

Moderacija PDF-a SP. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Znam i ja kako ce ovo da ide.  Sam ce da odustane od diskusije, shvatice koliko se emotivno i mentalno trosi i da uzalud trosi energiju. Pricam iz iskustva, video sam par takvih likova na drugim mestima koji su bili ratoborni u vise tema i nakon nekog vremena su odustali. Ili su postali skroz neaktivni ili pisu u par tema koje ih najvise interesuju. Da se razumemo Mek bi na skoro svakom forumu, gde sam ja pisao, sigurno dobijao banove 7 do 10 dana zbog ovakvog stila pisanja.

 

Znam i ja da je vec jednom odustao od pisanja na forumu , ali izgleda da voli da ponavlja greske.😄

 

Mozda moderacija treba tu da pusti da stvari idu svojim tokom iako bih vise voleo da ga nekako iskontrolisu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Južni said:

Uini stradao bez komentara na to da li ovo na šta on ukazuje ima iole smisla. A mislim da ima. 

Nemoj zajebavati, uini skače na svaki upis koji napiše Mek, šta mu znači da mu odgovori "LESSORT" i tako tri puta? Postoji ignore, i rešena stvar, a ne da zatrpava temu sa jako glupim komentarima.

Edited by Green23
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, djole said:

E, mene zanima šta mu znači LESSORT?

Ništa lepo, naprotiv. Valjda je na twitteru Lessort nekog drugog igrača oterao u q na srpskom skorije. 

 

Da se razumemo, uini stvarno stalkuje McLeoda u zadnje vreme, i to jeste nešto što takođe stvara lošu atmosferu, ali treba pogledati malo zašto Uini to zapravo radi, s obzirom da se nadam da smo saglasni da nije neko ko to radi iz razonode/bez razloga.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Južni said:

Ništa lepo, naprotiv. Valjda je na twitteru Lessort nekog drugog igrača oterao u q na srpskom skorije. 

 

Da se razumemo, uini stvarno stalkuje McLeoda u zadnje vreme, i to jeste nešto što takođe stvara lošu atmosferu, ali treba pogledati malo zašto Uini to zapravo radi, s obzirom da se nadam da smo saglasni da nije neko ko to radi iz razonode/bez razloga.

Tebi je Boris Dalo neki drugi igrač 😛 

 

Ali ne stalkuje samo Meka, već isto ovako odgovara svima sa kojima se ne slaže. Deo onih upisa je odgovorio Slaviši, još je i Dekkarda prozvao koji uopšte nije ni učestvovao u raspravi.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, djole said:

E, mene zanima šta mu znači LESSORT?

 

Kod cigana je Lessort deo komparacije prideva. Glup, gluplji, najgluplji, lessort. :lol_2:

 

Inače je valjda to deo one tviter sprdačine i psovanja Daloa.

 

edit...vidim ljudi već napisali.

Edited by NMX
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...