Jump to content

Recommended Posts

4 hours ago, McLeod said:

Nista cudno i opet se slazem generalno, ali mislim ove price Mesi, Haland, Kejn (zaboravio si Mbapea xD ) moze da napise fan svakog tima na svetu, od Male Mostanice do Bajerna iz Minhena.

 

I postoji 3 tima na svetu koji ce dobiti te igrace, Junajted nije medju njima.

 

Od svega sto si naveo, Rajs je verovatno realan, ako ga ne zeli neko drugi u Engleskoj.

 

40 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

 

Inace ove transfere koje je BB gore naveo ne bi za jedan rok moglo isfinansirat 5 najbogatijih timova svijeta zajedno. Messi ako na pusti Barcu dobit ce sigurno bonus za potpis od 100tinjak miliona. Primjera radi, Alaba ce od Reala dobit 20-30 miliona tog bonusa za potpis, a on je bukvalno nebitan lik u odnosu na Messija. 

United je skresao dosta wage budget, i sad tu trosi manje 50ak miliona od City-a i Liverpool-a.
Sad krece sponzorski ugovor sa TeamViewer-om, prosle godine se nije potrosilo. To sto se odvojilo za Sancha nije potroseno.

Haalanda ili Kane-a stavljam u pricu ako se proda Martial. Tj ako se otvori mogucnost za njih, onda moze da se desi da se proda Martial.
Martial i Lingard to su 100m, mozda i jace. Plus se dodatno otvara wage budget.
I bez prodavanja njih, moze da se ulozi 150 miliona. Tako da ovo leto ne bi bilo cudno da United pukne i jace nego Chelsea proslo leto. Tj nekih 200-220 miliona.
Naravno ako postoji neka ambicija, a Glejzeri su pod ogromnim pritiskom.
United ima savrsen trenutak da napravi konkretan prelazni rok. Najbolji mozda od kako je otisao SAF. Jer je jaka baza napravljena, konacno se zna ko pije, ko placa, postoji struktura tima. Sve sto je potrebno dopuna, koja bi dodatno ojacala ceo tim, i pojaca sirinu klupu. 

Odbrana je dobra, potreban je mozda samo jos jedan stoper. Lindelof i Megvajer su sve bolji i bolji, ja sam prezadovoljan Megvajerom, ali i Lindelofom. Solidno potcenjen igrac, prilicno antipaticna pojava, ali dobar igrac. Sad kad imamo oba beka dobro pokrivena, pokazuju da su dobri igraci. I ono sto je bitno, ne povredjuju se. Bailly je i ove sezone pokazao da moze mnogo, ali i da se povredjuje naravno.

McTominay je 101 igrac kakvog zelis u timu. Muda do kolena, karakter kao da je neka stara generacija, stalno napreduje, dete kluba. Kad mu se da neki special task, odradi ga dobro.
Fred je adekvatan igrac kad imas pokriven ceo tim. Igra po kvartalima, variraju mu kvartali. Ali kad igra dobro, igra baaas dobro. Tu bas treba jedan Rice.
Pogba je pokazao ove sezone svoju klasu i da je igracina, konacno je srecan, obozava Bruna i da igra sa njim. Ako uspemo da produzimo tu ugovor, sa gore pomenutim Rice-om, to je kidalica sredina.

U svim drugim okolnostima bih zeleo Sancha pre Messi-a. Ali s obzirom da imamo tu Greenwooda i Amada, Messi je perfect match. Mnogo bi znacio i njima dvojici i Rashfordu. Rashford ima tu sposobnost da uci od saigraca.

Ne mislim da je Messi totalno nerealan. Naravno ja njega prvenstveno vidim u City-u, zato sam rekao da je to hipoteticki. Ne mora Messi, moze onaj Robben. Jedna iskusna klasa tu, da se podigne dodatno mojo ekipe.
City je dobar, ali United moze da ima parira. Liverpool pitanje kakav ce biti, bice definitinvo dosta bolji nego ove godine, ali ne ocekujem da budu onakvi kakvi su bili prosle sezone. Usporava ovaj trio napred, i ko zna kakav ce biti VVD posle povrede. I bez onog Robertsona nije to taj tim.
Klubovi u Evropi su u tranziciji, Real i Barca pogotovo. Ovo je trenutak za United ako hoce konkuretnost.

Pare ne bih trosio na backup desnog beka. Neka iskusnjara za backup, moze i loan.

Sa 220 milke mogu da se dovedu Kane, Messi i Rice. Ocekujem deflaciju cena.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, BattleBender said:

 

United je skresao dosta wage budget, i sad tu trosi manje 50ak miliona od City-a i Liverpool-a.
Sad krece sponzorski ugovor sa TeamViewer-om, prosle godine se nije potrosilo. To sto se odvojilo za Sancha nije potroseno.

Haalanda ili Kane-a stavljam u pricu ako se proda Martial. Tj ako se otvori mogucnost za njih, onda moze da se desi da se proda Martial.
Martial i Lingard to su 100m, mozda i jace. Plus se dodatno otvara wage budget.
I bez prodavanja njih, moze da se ulozi 150 miliona. Tako da ovo leto ne bi bilo cudno da United pukne i jace nego Chelsea proslo leto. Tj nekih 200-220 miliona.
Naravno ako postoji neka ambicija, a Glejzeri su pod ogromnim pritiskom.
United ima savrsen trenutak da napravi konkretan prelazni rok. Najbolji mozda od kako je otisao SAF. Jer je jaka baza napravljena, konacno se zna ko pije, ko placa, postoji struktura tima. Sve sto je potrebno dopuna, koja bi dodatno ojacala ceo tim, i pojaca sirinu klupu. 

Odbrana je dobra, potreban je mozda samo jos jedan stoper. Lindelof i Megvajer su sve bolji i bolji, ja sam prezadovoljan Megvajerom, ali i Lindelofom. Solidno potcenjen igrac, prilicno antipaticna pojava, ali dobar igrac. Sad kad imamo oba beka dobro pokrivena, pokazuju da su dobri igraci. I ono sto je bitno, ne povredjuju se. Bailly je i ove sezone pokazao da moze mnogo, ali i da se povredjuje naravno.

McTominay je 101 igrac kakvog zelis u timu. Muda do kolena, karakter kao da je neka stara generacija, stalno napreduje, dete kluba. Kad mu se da neki special task, odradi ga dobro.
Fred je adekvatan igrac kad imas pokriven ceo tim. Igra po kvartalima, variraju mu kvartali. Ali kad igra dobro, igra baaas dobro. Tu bas treba jedan Rice.
Pogba je pokazao ove sezone svoju klasu i da je igracina, konacno je srecan, obozava Bruna i da igra sa njim. Ako uspemo da produzimo tu ugovor, sa gore pomenutim Rice-om, to je kidalica sredina.

U svim drugim okolnostima bih zeleo Sancha pre Messi-a. Ali s obzirom da imamo tu Greenwooda i Amada, Messi je perfect match. Mnogo bi znacio i njima dvojici i Rashfordu. Rashford ima tu sposobnost da uci od saigraca.

Ne mislim da je Messi totalno nerealan. Naravno ja njega prvenstveno vidim u City-u, zato sam rekao da je to hipoteticki. Ne mora Messi, moze onaj Robben. Jedna iskusna klasa tu, da se podigne dodatno mojo ekipe.
City je dobar, ali United moze da ima parira. Liverpool pitanje kakav ce biti, bice definitinvo dosta bolji nego ove godine, ali ne ocekujem da budu onakvi kakvi su bili prosle sezone. Usporava ovaj trio napred, i ko zna kakav ce biti VVD posle povrede. I bez onog Robertsona nije to taj tim.
Klubovi u Evropi su u tranziciji, Real i Barca pogotovo. Ovo je trenutak za United ako hoce konkuretnost.

Pare ne bih trosio na backup desnog beka. Neka iskusnjara za backup, moze i loan.

Sa 220 milke mogu da se dovedu Kane, Messi i Rice. Ocekujem deflaciju cena.

 

 

Ne znam u kojem je svijetu realno izvuci 100 ili vise miliona za Lingarda i Martiala, a onda dobiti Kanea, Messija i Ricea za 220 al hajde.

 

Unitedu fali prvi stoper, veznjak i klasa u napadu. Maguire je daleko od kvaliteta za prvog stopera, a Lindelof je komedija. Spominje se Varane u kontekstu Uniteda sto bi bio vrhunski transfer. Igraci McTominayevog kvaliteta nemaju sta traziti u ekipama koje zele napadati europski naslov i tu treba pojacanje. U napadu United nema nijednog klasnog igraca. Ni Rashford ni Cavani to nisu, a Greenwood je dijete. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Kaneu su po mom misljenju jedino EPL timovi, prije svih United i City, jedine realne opcije ako bude napustao Spurse. U Real i Barcu sigurno nece niti je ovima Kane uopce interesantan (Realu pogotovo jer imaju boljeg igraca istog profila).

Pa dokle mislis da ce Benzema da igra? Uskoro puni 34 godine, a ostali napadaci ni da prismrde Kaneu, mada se slazem sa ocenom da on nece ici u Real. 

Link to comment
Share on other sites

Kvalitet je relativna stvar, i evaluira se u odnosu na trenutno stanje konkurencije.
Od Megvajera nema mnogo boljih stopera u Evropi, niti u Engleskoj, trenutno.
Svaka priča o "engleskom precenjenom glavudžanu" me ne zanima. To su nezrele priče, tamo za odeljak u komentarima "sportske.net", nekad b92/vesti.

Slicna prica je i sa McTominay-om, ali i sa jos nekim igracima Uniteda. 
Evropski fudbal trenutno ne prsti od kvaliteta, smena generacija je, te generacije odmah nakon CR-a i Messi-a nisu to sto je trebalo da bude, ima i do njih, jer su se svi vodili i trenirali sa njima kao referentnim tackama, nisu ispale najbolje. 

Sa štoperima je pa tek posebna priča. Danas si i dalje mnogo dobar štoper iako si slabiji dosta od Vidica, Terry-a, Ferdinanda, Neste itd itd.
Malo je klasnih igraca rodjenih od '88 do '95.
Luke Shaw-a kojeg ja ne cenim nesto mnogo je trenutno jedan od najboljih bekova u Evropi. AWB, sa sve svojim manama, je jedan od ozbiljinih desnih bekova u Evropi.
City kao verovatno najjaci klub u Evropi igra sa Stones-om i Dias-om, koji jeste dobar, ali ne toliko mnogo. Bayernu igra Alaba tu.
Varane oscilira, ali ipak on nije skupo placeni englez pa nece mnogo da se prica o njegovim debaklima sa pocetka sezone.
Kimpembe i Markinjos su jedni od najboljih stopera u Evropi, i shodno tome, Megvajer jeste dovoljno dobro resenje za najvise ciljeve.

Link to comment
Share on other sites

Da, Varane je oscilirao na startu sezone nakon cega se ustabilio i igra na WC nivou. Uostalom lik je vec skoro 10 godina na najvisem mogucem nivou fudbala i osvojio je sve moguce titule. Od 4 LP koje ima samo u prvoj nije bio neupitni starter dok je u preostale 3 cinio najbolji stoperski par Europe sa Ramosom. Najbolje od svega je sto mu je tek 28 i pred njim su najbolje stoperske godine. Porediti njega sa Maguireom je smijesno, Varane je za klasu bolji igrac minimalno. Harry je dobar kao drugi stoper, kao prvi jednostavno nije dovoljno kvalitetan.

 

21 minutes ago, DJORDJE said:

Pa dokle mislis da ce Benzema da igra? Uskoro puni 34 godine, a ostali napadaci ni da prismrde Kaneu, mada se slazem sa ocenom da on nece ici u Real. 

 

Po pricama novinara veoma bliskih Perezu, Mbappe vec ovo ljeto dolazi u Real. Benzema ce sigurno biti tu jos barem 2 sezone, a pored njega Kane ne bi imao nikakvog smisla. Mbappe ili Haaland su vec druga prica i uklopili bi se s Benzom skoro savrseno. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ne znam u kojem je svijetu realno izvuci 100 ili vise miliona za Lingarda i Martiala, a onda dobiti Kanea, Messija i Ricea za 220 al hajde.

 

 

West Ham bi sutra dao 40 miliona za Lingarda. A Arsenal 60m za Martial.

 

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Porediti njega sa Maguireom je smijesno, Varane je za klasu bolji igrac minimalno. Harry je dobar kao drugi stoper, kao prvi jednostavno nije dovoljno kvalitetan.

 

 

Po pricama novinara veoma bliskih Perezu, Mbappe vec ovo ljeto dolazi u Real. Benzema ce sigurno biti tu jos barem 2 sezone, a pored njega Kane ne bi imao nikakvog smisla. Mbappe ili Haaland su vec druga prica i uklopili bi se s Benzom skoro savrseno. 

b1 - prvo ne bih se slozio da je za klasu bolji igrac. Varane igra u trenutno krs od spanske lige, a Megvajer u PL koja je overall mnogo jaca, i barem 10 ekipa mogu da te ugroze opasno kad igras protiv njih.
Ali nebitno je poredjenje Varane-Megvajer.
Kao sto rekoh, u celoj Evropi nema dobrih stopera, a generalno ni igraca nesto mnogo. Ne poredi se tu player A vs player B, nego player A vs group mean.

b2 - nastavak na pricu o onim milionima gore.
Ne placa se onoliko kaze neciji trenutni kvalitet igraca, niti sta pise na nekom transfermarktu. Gleda se celo trziste, okolnosti i stanje u klubovima.

Kane moze da predje u 4 kluba (City, Real, PSG, Man Utd... i mozda Chelsea), od kojih je jedan Real, a ako kao sto kazes tamo ode Mbappe, od toga nema nista. Real nema taj luksuz da sad daje mngoo pare za 2 igraca, kad im je potreban ceo rebuild. Real vrlo verovatno otpada kao prica za Kane-a.
Svi klubovi koji ne igraju PL su zbog korone u losijoj pregovarackoj poziciji. Barcelona prezivljava neki zvezdin kalemegdan, katance i slicne price. Spasiće se, desice se i njima neki Covic, ali na te vestacke noge mogu da stanu za 2,3 god. Ne ovo leto. Bayern ima Lewandowskog.
Chelsea moze da dovede Kane-a ako nekog prevari za Wernera.

Tottenham je glede Kane-a u losoj situaciji. Zeli covek da ode, umoran je od tog kluba, i ne mogu da mu zamere. Sagradili su nov stadion koji godinu i po dana je prazan, zbog situacije. Nece igrati LS, i morace da prodaju Kane-a.
Pregovaracka pozicija im je losa. Kad im zakuca United, a oni kazu "Morate vise da ponudite, imamo mi jos dosta ponuda za Kane-a", kakva god budala iz Uniteda da ide na pregovore za toliko ce da mu odgovori "Koga zajebate, mozda vam samo City ili PSG ponude za Kane-a. I to ako City ne dovede Haalanda."
PSG mozda zagrize, ali ne bih rekao da je Kane-u trenutno da se vucara po francuskoj ligi za koji milion vise. U najboljim godinama. Pa mu tamo one godine dovedu nekog drugog napadaca, pa za 2 godine bude nebitan tamo, pa onda u 32 godine potpisuju neke smesne ugovore. Sa Unitedom mu je mnogo  verovatnije da ce navuci jos 2 masna ugovora do kraja karijere.
City je tu taj klub koji jedini pravi leverage za Tottenham. A i tu je busan taj leverage zbog Haalanda i Messi-a, koji su prve opcije City-u.

Tottenham zna da mora krene u rebuild, nisu u sjajnoj situaciji finansijki, i preskupo im je da drze nezadovoljnog igraca. To znaju i oni i tim sa kojim pregovaraju. Cena pada. Njemu cenu ne mogu da podignu klubovi koji ce imati para da npr dovedu Martiala i Lingarda. Arsenal, Lester, Everton, WH... oni ce imati para, ali to su klubovi gde ce mozda hteti Lingard i Martial, ali ne i Kane.
You get it?
Kane ovo leto nece biti preskupa roba, ne zato sto nije dobar igrac, nego zato sto su takve okolnosti.

Messi-u ističe ugovor, i cela zajebancija oko finansija sa Messi-em ce se vrtei oko stvari koje nisu FC Barcelona. Agenti, sponzorstva, adidas-ovi i ostale picke materine.

Od svih tu igraca, Rice je jedini kome nece da se desi nekakva deflacija cene u odnosu na kvalitet. A da li je spreman WH da odbije 80 miliona, znajuci da sledece godine mogu lako da se vrate na neko 10. mesto, sa sezonom Rice-a koja moze da bude bez progresa.

Link to comment
Share on other sites

Kvalitetnu ekipu i u EPL i u Primeri moze ugrozit isti broj ekipa. EPL sigurno nije mnogo jaca od La Lige, a tek je smijesna prica da je La Liga krs. Ok, nije super dominantna kao prije kad si imao bar 2 polufinalista LP i osvajaca EL iz Primere ali smijesno je pricati o nekoj mnogo jacoj ligi. EPL ima puno jaci marketing i zbog toga ljudi sticu utisak da je neka uber liga sto ne moze biti dalje od istine.

 

Real nece Kanea iz prostog razloga sto im ne treba takav napadac jer imaju boljeg napadaca tog tipa. Plus nema Engleza koji se dobro proveo u Primeri. Realu treba napadac koji ce napadati prostor i biti ta prijetnja niz teren jer trenutno osim retardiranog Viniciusa takvog igraca nemaju. Dakle tu samo u obzir dolaze ili Mbappe ili Haaland.

 

Kane ako ode iz Spursa sigurno nece biti ispod 120 miliona. Vidjeli smo vec jako dobro koliko se preplacuje svaki iole bolji engleski igrac (AWB placen brat-bratu 30 miliona vise nego sto vrijedi, Maguire 30-40), a Spursi kao i ostatak EPLa nisu prisiljeni da prodaju. 

 

Ja sam prilicno siguran da Haaland nece u City dok god je Pep tamo trener. Pep jednostavno mrzi napadace tog tipa. Pep ce prije dovest Lautara nego Haalanda recimo bez obzira sto je Haaland masina koja ti garantuje 10 sezona sa 40-50 golova. 

 

Messija ko god dovede, isplatit ce mu bonus za potpis u visini jednog od najvecih transfera svih vremena. Plus on sigurno nece doci igrati za 40-50 miliona neto po sezoni u Manchester iz Barcelone jer u Barceloni po trenutnom ugovoru ima skoro duplo veci neto iznos. Cisto sumnjam da su i United i City voljni dati tolike pare Messiju sa 34 godine bez obzira sto je i dalje najbolji na svijetu. Barceloni je Messi puno vise od najboljeg igraca, njihova uprava zna da bi ih navijaci razapeli na sred NCa ako puste Messija da ode. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

 

Kane ako ode iz Spursa sigurno nece biti ispod 120 miliona. Vidjeli smo vec jako dobro koliko se preplacuje svaki iole bolji engleski igrac (AWB placen brat-bratu 30 miliona vise nego sto vrijedi, Maguire 30-40), a Spursi kao i ostatak EPLa nisu prisiljeni da prodaju. 

 

Ja sam prilicno siguran da Haaland nece u City dok god je Pep tamo trener. Pep jednostavno mrzi napadace tog tipa. Pep ce prije dovest Lautara nego Haalanda recimo bez obzira sto je Haaland masina koja ti garantuje 10 sezona sa 40-50 golova. 

 

Messija ko god dovede, isplatit ce mu bonus za potpis u visini jednog od najvecih transfera svih vremena. Plus on sigurno nece doci igrati za 40-50 miliona neto po sezoni u Manchester iz Barcelone jer u Barceloni po trenutnom ugovoru ima skoro duplo veci neto iznos. Cisto sumnjam da su i United i City voljni dati tolike pare Messiju sa 34 godine bez obzira sto je i dalje najbolji na svijetu. Barceloni je Messi puno vise od najboljeg igraca, njihova uprava zna da bi ih navijaci razapeli na sred NCa ako puste Messija da ode. 

Cisto da znamo gde stojim. Kane meni nije nikakav wet dream. Koliko god da je to iracionalno, ja vise mastam o Grealish-ima, Sancho-ima, o tome kako Rashford, Greenwood, Martial i kompanija plesu.

Pricas o ceni Kane-a kao da je 2019. godina. Na leto je 2021. godina. Niti je Tottenham u poziciji u kojoj je bio 2019. niti se Kane-u igra za Tottenham kao sto mu se igralo 2019. Niti je opste stanje cena isto kao 2019.
Uostalom Kaneje i  i stariji za 2 godine. 🙂

Što se tiče Messi-a, pričaš kao da njemu ne ističe ugovor. Izlazimo iz ikakve priče o Utd-u i Messi-u.
Barca je manje-više i prošlo leto priznala da je u nekakvoj (moralnoj) obavezi da ga pusti da je hteo stvarno da ode. I kad se desilo to sa Messi-em, ne, nisu navijači Barce bili u fazonu da bi razapeli klub ako ga puste da odu. Štaviše, bili su u fazonu "Doveli ste klub u ovo stanje, ne mučite ga više, pustite ga da ide gde želi, zaslužio je ako hoće da ode". Nisu oni molili klub, nego samog Messi-a da ostane.
Messi je maltene doveo do toga ga puste za džabe praktičnog i pre nego mu je isteko ugovor.
A sad će ta Barcelona da uzima pare od njega kad mu istekne ugovor?

Kako to?

Link to comment
Share on other sites

Za Messija ti smao zelim reci da ce veoma tesko i City i United izjednaciti platu koju on sad ima u Barceloni, a kamoli da mu dadnu vecu u odnosu na ovo sto vec sad ima. Pricamo o cifri od oko 150 miliona eura bruto godisnje. Plus na to sve jos signing fee. Jedini ozbiljan kandidat mi se cini PSG ako Messi uopce napusti Barcelonu jer kod njih je svakako odnos glavnih i sporednih igraca najbrutalniji plus imas faktor Neymara s kojim Leo zeli igrat. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Po pricama novinara veoma bliskih Perezu, Mbappe vec ovo ljeto dolazi u Real. Benzema ce sigurno biti tu jos barem 2 sezone, a pored njega Kane ne bi imao nikakvog smisla. Mbappe ili Haaland su vec druga prica i uklopili bi se s Benzom skoro savrseno. 

Britanski tabloidi tvrde da Mbappe ostaje u PSG posto mu je Khelaifi  dao bukvalno sve sto hoce. Real je zvanicno objavio da su Veran, Jovic , Marcelo i Isco na prodaju  i prema nekim procenama pokusavaju da prikupe 250M prodajom igraca. Haaland mi deluje kao savrsena meta za njih.

Edited by DJORDJE
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DJORDJE said:

Britanski tabloidi tvrde da Mbappe ostaje u PSG posto mu je Khelaifi  dao bukvalno sve sto hoce. Real je zvanicno objavio da su Veran, Jovic , Marcelo i Isco na prodaju  i prema nekim procenama pokusavaju da prikupe 250M prodajom igraca. Haaland mi deluje kao savrsena meta za njih.

Volio bi vidjeti kome će Real prodati Jovića s plaćom od cca 10M eura

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DJORDJE said:

Britanski tabloidi tvrde da Mbappe ostaje u PSG posto mu je Khelaifi  dao bukvalno sve sto hoce. Real je zvanicno objavio da su Veran, Jovic , Marcelo i Isco na prodaju  i prema nekim procenama pokusavaju da prikupe 250M prodajom igraca. Haaland mi deluje kao savrsena meta za njih.

 

Kod njega je vise stvar sto zeli biti neupitna prva zvijezda tima i novi izazov. Da je do para sigurno bi vec odavno potpisao produzenje. Plus informacija da ce Mbappe u Real je dosla od novinara koji je svaku veliku ekskluzivu oko Realovih transfera prvi objavio jer dobija informacije direktno od same uprave Reala, vrlo moguce i od samog Pereza.

 

Varane nije na prodaju nego ce ga Real prodati ako odbije produzenje ugovora buduci da mu ovaj trenutni istice 2022. Marcelo ako i ode bit ce besplatni transfer u Ameriku il neku tako egzotiku. Za Isca sumnjam da se mogu neke prevelike pare izvuc jer je i to manje-vise bivsi igrac dok za Jovica nista jos nije poznato. Ima nekih prica da ce ga ostavit u Eintrachtu, a da ce u suprotnom smjeru ovaj Andre Silva. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pogledao sam sve od početka i deluje to dosta bolje, nego prethodnih godina.  Sa Ronaldom i malo kasnije Rašfordom će to biti baš opasna ekipa.

Za ozbiljnije uključenje u borbu za titulu, treba dosta i ovakvih utakmica, gde je protivnik bio baš opasan, al eto učačkan gol i ćao.

Link to comment
Share on other sites

U sezonama kod Ole-a, prva 3 kola su bila struggle pre odlaska na ove rep pauze. Fizicki je tim kaskao u ta prva 3 kola, pa je onda bivalo sve bolje. Nadam se da ce tako biti i ove godine.

 

James na izlaznim vratima, blizu je Leedsa. Da se proda Lingard, najbolje po sve strane, i da se dovede jedan zadnji vezni. 

I to je onda nekakav tim, koji ima glavu i rep, i krila...

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BattleBender said:

U sezonama kod Ole-a, prva 3 kola su bila struggle pre odlaska na ove rep pauze. Fizicki je tim kaskao u ta prva 3 kola, pa je onda bivalo sve bolje. Nadam se da ce tako biti i ove godine.

 

James na izlaznim vratima, blizu je Leedsa. Da se proda Lingard, najbolje po sve strane, i da se dovede jedan zadnji vezni. 

I to je onda nekakav tim, koji ima glavu i rep, i krila...

 

 

Pominje se nekq cifra izmedju 20-30 mil £ za Jamesa. Fenomenalno. Dobar i kul lik ali limitiran do bola, jednostavno mora sada Ole da bude ruthless i da odstranjuje one koji nemaju potreban kvalitet.

 

Nadam se da Lingardinjo nece buti zadovoljan da sjedi na klupi vec da je zeljan igre i da ce isforsirati svoj odlazak. Jednostavno steta je da trune na klupi, odlican je igrac za ove timove sa sredine tabele. WH reaguj😀

 

Isto Jones je 10 godina u Utd, jebena nevjera. Kakvi majstori su sve igrali u Utd pa ni blizu 10 godina a ovaj opstade🤦‍♂️

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zalosno je sto se nece ukoziti u veznjaka. Bukvalno imamo tim spreman da puca na sve trofeje, i ovako ce ici ali veliki problem je taj zadnji veznjak.

 

Steta pa Ole ne vjeruje u DVB za kojeg mislim da bi itekako mogao da iznese tu ulogu.

 

@BattleBender jel bi prodao Marsijala sada? Mislim da mu je ovo poslednja sansa i da ako se ne drmne bye bye na kraju sezone

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...