Jump to content

Recommended Posts

  • 2 months later...

Ali nikako ne djeluje tako. Kad ne bi znao ko je napravio sve te stvari, i da me pitaju tko je od Unitedovih igrača taj, Giggs bi mi bio među zadnjima na koje bi posumnjao. 

Recimo Terry je 1/1 i lik i djelo 😁

Ako kužite šta želim reć

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sada vidim o čemu se radi, Gigs je otužen za fizički napad na sada bivšu devojku i još jednu devojku, što bi se reklo domestic violence, i nanošenje telesnih povreda i nasilničko ponašanje.

Ovo me nekako ne čudi.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Bugl Khan said:

Ali nikako ne djeluje tako. Kad ne bi znao ko je napravio sve te stvari, i da me pitaju tko je od Unitedovih igrača taj, Giggs bi mi bio među zadnjima na koje bi posumnjao. 

Recimo Terry je 1/1 i lik i djelo 😁

Ako kužite šta želim reć

Pa od kada je uspeo da smota od brata ženu me ne može ništa začuditi. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Pa i o tome pričam. Da nisi znao da je on mažnjavao bratovu ženu i sad učinio ovo. Da li bi na njega posumnjao da je sve to napravio?

Iskreno bih. Jeste da je napastvovanje još teži postupak od prethodnog i spada u krivično delo, ali s moralne strane da osvoji bratovu ženu i verovatno napraviš raskol u celoj svojoj porodici isto jako nisko nisko iako fizički ne povredjujes nikog. Očigledno da je čovek seksualni manijak i uklapa mi se u taj profil po prethodnim postupcima (u slučaju da su istiniti, da ostavim mali prostor za ogradu ako su optužbe neistinite). Moram priznati da je pre te prve afere izgledao kao mica, nije se mnogo ekaponirao van terena.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, mr clutch said:

Očigledno da je čovek seksualni manijak i uklapa mi se u taj profil po prethodnim postupcima

Opet da ponovim, nije optužen za seksualno nasilje, nego za nasilnično ponašanje prema bivšoj devojci. Dakle siledžija, a ne sekusalni manijak.

Quote

 

Greater Manchester Police said officers were called at 22:05 GMT on 1 November to reports of a disturbance at an address in Worsley.

The force said a woman in her 30s was treated for minor injuries at the scene.

Mr Giggs is also accused of coercive or controlling behaviour between December 2017 and November 2020.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mr clutch said:

Iskreno bih. Jeste da je napastvovanje još teži postupak od prethodnog i spada u krivično delo, ali s moralne strane da osvoji bratovu ženu i verovatno napraviš raskol u celoj svojoj porodici isto jako nisko nisko iako fizički ne povredjujes nikog. Očigledno da je čovek seksualni manijak i uklapa mi se u taj profil po prethodnim postupcima (u slučaju da su istiniti, da ostavim mali prostor za ogradu ako su optužbe neistinite). Moram priznati da je pre te prve afere izgledao kao mica, nije se mnogo ekaponirao van terena.

Pa o tome ja govorim. Naravno da će ti nakon što je to učinio rođenom bratu past na pamet da može radit i druge gadosti. Ja govorim prije prve afere s kojom je dospio u novine da ne bi nikad na njega posumnjao. Već treći put pokušavam reći jedno te isto 😂

 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Pa o tome ja govorim. Naravno da će ti nakon što je to učinio rođenom bratu past na pamet da može radit i druge gadosti. Ja govorim prije prve afere s kojom je dospio u novine da ne bi nikad na njega posumnjao. Već treći put pokušavam reći jedno te isto 😂

 

Srry 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@BattleBender

 

Šta bi menjao u Junajtedu za sledeću sezonu? Mislim na igrački kadar.

 

I da li bi zadržao Olea? Meni deluje da on iz tima izvlači više od realnog kvaliteta i da treba ostati. Pre svega mi izgleda kao neko ko ima sjajan odnos sa igračima.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

Just now, MilošVB said:

@BattleBender

 

Šta bi menjao u Junajtedu za sledeću sezonu? Mislim na igrački kadar.

 

I da li bi zadržao Olea? Meni deluje da on iz tima izvlači više od realnog kvaliteta i da treba ostati. Pre svega mi izgleda kao neko ko ima sjajan odnos sa igračima.

Menjao bi Matica i Matu. I Freda bih stavio u funkciju backup igraca, jer je jos jednom pokazao da su mu varijace ogromne. U stanju je da igra 2 meseca kao da je najbolji igrac ekipe, i da pokrene ceo tim ka dobrim rezultatima, i onda da ima 2 meseca kad maltene ne zna gde bije. 
Što znači jedan Declan Rice.
I jedno desno krilo, i jedan štoper, i backup desni bek. Ako ne ostane Cavani, onda i napadač 😄

Unitedu nisu problem prvih 10 (bez golmana), problem što van tih 10 pitanje je da li ima 3 igrača koji su top4 ambicije, kamoli nešto ozbiljnije. I to se osetilo na početku sezone (samo što se završio kup UEFA, niti su svezi, a niti su u formi).
U drugoj sezoni smo imali 2 run-a od 3 utakmice gde su bili prakticno mrtvi (poraz od Sheff Utd-a na svom terenu i slicne mrtve partije). Neki igraci su igrali vikend - sreda/cetvrtak neprekidno, bez ikakvog odmora.
Kad su svi zdravi, čak i u formi, United nema sposobnost da sastavi valjanu klupu sa rezervama za neki meč.

Što se tiče Olea, zadržao bih ga prvenstveno iz nekih etičkih razloga, bilo bi seronjski da se otpusti.
Nikad nisam mislio da je world class trener, ali ono što mi se jako svidja dosta uči. Od kad je došao u klub, mnogo puta je popravio svoje greške.
Mnogo zavisi od toga šta će biti sa Pogbom. Ovakav Pogba menja celu priču, i posle KDB-a je najbolji igrač u celoj ligi. I ako izuzmemo momente kad je bio povredjen ili covid pozitivan, 80 posto sezone mu je bilo na world class nivou.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hipoteticki, savršen prelazni rok za United:

 

- Messi (malar plata 40,50 miliona) na 2 god. Da od njega uče Amad i Greenwoood

- Kane/Haaland, ako ne ostane Cavani

-iskusni backup na desnom beku(moze i loan)

- Rice/Kimmich

- perspektivan štoper

 

Da se uzme 40ak miliona za Lingarda.

 

To je tim koji bi se borio u svakom takmicenju, a ne bi se narušio ogroman potencijal ekipe, štaviše, bio bi jos veci

 

Edited by BattleBender
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nista cudno i opet se slazem generalno, ali mislim ove price Mesi, Haland, Kejn (zaboravio si Mbapea xD ) moze da napise fan svakog tima na svetu, od Male Mostanice do Bajerna iz Minhena.

 

I postoji 3 tima na svetu koji ce dobiti te igrace, Junajted nije medju njima.

 

Od svega sto si naveo, Rajs je verovatno realan, ako ga ne zeli neko drugi u Engleskoj.

Link to comment
Share on other sites

Kane i Rice moguće, Haaland jako teško, gotovo nemoguće, ali postoji mala mogućnost možda. 

Messi i Kimmich šanse jednake ko i za Mbappea 

32 minutes ago, McLeod said:

Nista cudno i opet se slazem generalno, ali mislim ove price Mesi, Haland, Kejn (zaboravio si Mbapea xD ) moze da napise fan svakog tima na svetu, od Male Mostanice do Bajerna iz Minhena.

 

I postoji 3 tima na svetu koji ce dobiti te igrace, Junajted nije medju njima.

 

Od svega sto si naveo, Rajs je verovatno realan, ako ga ne zeli neko drugi u Engleskoj.

Kolko čitam u kakvim se dubiozama nalazi Barcelona, izgleda da su 2 tima realnija. No pun intended 😁

Link to comment
Share on other sites

Mesi ako bude napustao Barcelonu ide u PSG ili Italiju. Haland sumnjam da ce otici u MU, Reali ili City, mada je i Chelsea opcija ako ponude Wernera kao zamenu plus doplatu. Nadam se da ce Cavani ostati jos godinu dana, posto je juce vredeo koliko i ostatak tima.

Link to comment
Share on other sites

Kaneu su po mom misljenju jedino EPL timovi, prije svih United i City, jedine realne opcije ako bude napustao Spurse. U Real i Barcu sigurno nece niti je ovima Kane uopce interesantan (Realu pogotovo jer imaju boljeg igraca istog profila). Italijani nemaju pare da ga plate, a PSG mozda i ima neka sansa obzirom na Pocha i cini se ozbiljnu mogucnost da ih Mbappe napusti ovo ljeto. 

 

Inace ove transfere koje je BB gore naveo ne bi za jedan rok moglo isfinansirat 5 najbogatijih timova svijeta zajedno. Messi ako na pusti Barcu dobit ce sigurno bonus za potpis od 100tinjak miliona. Primjera radi, Alaba ce od Reala dobit 20-30 miliona tog bonusa za potpis, a on je bukvalno nebitan lik u odnosu na Messija. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...