Jump to content

Recommended Posts

10 minutes ago, Miki28 said:

@Don Radonja ne slavim, cak stavise zao mi je da doslo do ovoga jer je legenda kluba ali jasno je bilo svima da ovo nije moglo da se nastavi. Svi navijaci Utd su htjeli da ovo uspije ali jednostavno nije.

 

Za ovo mucenje prethodnih nedelja mogu da zahvalim klubu i neznalicama u upravi kluba koji su ovog mucenika ostavili na poslu iako je bilo jasno od starta sezone da ne stima. Sad su izgubili odlicnog menadzera u Konteu koji bi dosao iste sekunde i sad ce Karik da bude na klupi dok se ne nadje privremeni menadzer sto znaci da je jasno da se puca na Zidana ( koji nece u toku sezone da preuzme klub ) ili Ten Hag ( koji 100% odlazi iz Ajaxa ).

 

Okej, Konte nije idealno resenje bio ali je paklen menadzer  koji trazi disciplinu sto ovom klubu itekako fali pa da se razni Megvajeri, Soovi, Fredovi kaznjavaju za lose nastupe tako sto ce biti nemilosrdan.

 

Nesumnjivo je da Utd ima mnogo jaci tim nego sto rezultati pokazuju.

Ma znam da ne slavis ali ono ocajno je bilo vec neko vreme.Trebalo je ranije.

Link to comment
Share on other sites

On 11/21/2021 at 12:07 PM, Miki28 said:

Evo sad citam da pored Karika ostaje McKenna i Phelan. Nevjerovatno.

Oni su isto problem uz Olea, nije Ole sam radio sigurno.

 

Samim ovim pokazuje se da uprava nije ni planirala otkaz Oleu jos neko vrijeme ali da su bili prinudjeni. Nevjerovatno, bez plana. Amaterski ali nista cudno kad su Glejzeri i Woodward u pitanju. Glavni krivac su oni.

Naravno da nisu planirali otkaz, kao sto to niko ne planira. Oni su vjerovatno mislili na pocetku sezone da je Ole pravi trener za ovaj United. Vjerovatno su optimizam gradili na onim periodima kada je United, pod  vodstvom Olea, vezivao dobre igre i rezultate. Zatim, tu su i neke pobjede bile protiv top klubova tako da se valjda pretpostavljalo da moze da se nosi sa svima iz vrha.

 

Sada, trenutno se uslo u seriju losijih igara a tu su i slabiji rezultati. Tako da je otkaz ocekivan. Ovaj tim Uniteda je dosta dobar. Moze da se desi situacija kao sa Chelseajem prosle sezone kada su promijenili trenera, koji je bas dobro poslozio tim i preokrenuo sezonu. United dosta dobro stoji u LS. 

 

Nisam fan Maguirea nikako ali nije on toliko los kao sto trenutno igra, ono su neke greske koje nisu za nikoga karakteristicne. Ne mogu da pravim detaljnu analizu, ali ono sto sam gledao on puno disciplinovanije igra u reprezentaciji.

Link to comment
Share on other sites

Joj sta mi rade🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 

Poch ili Ten Hag i to je to. Da se krene u birbu za trofeje.

 

@OgX ne prica niko o periodu prosle sezone ili oje tami vec ljetos ili jos blize, period posle meca sa Liverpulom. Tad je bilo vrijeme da se reaguje i imas vrhunskog menadzera koji je htio da dodje i koji je cekao poslednji trenutak za oreuzimanje Totenhema. Tu je uprava kiksala.

Sledeci kiks jeste reprezentativna pauza, idealan trenutak za smjenu, da nadjes nekog i da taj moze posle pauze da krene u nesto. 

Ovako ooraz od Watforda, bitan mec sa Viljarealom u LS i onda gostovanje Celziju a ti nemas plan. Jos izlaze stvari da je klupa Oleu zestoko uzdrmana bika posle Liverpula, tu si trebao kao ozb klub da opipas situaciju i da radis na dovodjenju.

 

Zalosno je da Karik vodi ovu ekipu, ekipa je itekako dobra i moze da se bori za trofeje ali vec si ispusio za Liga kup, prvenstvo gotovo a drma se ozbiljno i ucesce u LS. 

Link to comment
Share on other sites

Zidan ce da vodi Francusku kad Desan ode. Ne zanima ga nista drugo. Ni u Real se ne bi vracao drugi put.

 

Takodje su sanse da Poketino u sred sezone sa ovakvim timom predje u Junajted nikakve. Vece sanse ima Djani Curcic.

 

Mediji pisu da bi nesto pisali.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Haklberi said:

I dalje ostaje veliki upitnik. Ja nešto ne verujem više u Poćetina, bolje da je Ragnik doveden kao prvi i stalni menadžer, mada i on sam izgleda to ne želi.

Dobio ke izgleda 2 zadatka, prvi da vodi tim do ljeta a onda da nadje novog menadzera.

 

Jeste tezak covjek ali covjek koji zna posao i koji treba da usadi discipline u Maguire, Rashforda, Shawa i ekipu. Odlicna stvar.

 

Svakako da su Poch ili Ten Hag na lketo dostupni.

Link to comment
Share on other sites

Nemac odradio dobar deal sigurno, znaci interim i da nadje novog menadzera i ostaje kao konsultant. Verovatno je i ponuda izdasna. Ovo je verovatno vrlo ok za Junajted, mozda i najbolje resenje u ovom trenutku, iznenadjen sam posto se ova uprava do sad pokazala vrlo nesposobnom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...