Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

pročitao sam vreme pasji sinovi edition, tj intervju

dobro štivo generalno, preporučujem

 

ima delova kao onih što kuper voli da skenira iz centralnog komiteta gde jedan drugar čita a posle prepričava drugima

ima i potpuno drugačijih delova koje nisu ispričali kuperu

a ima i zaista dobrih momenata, koji gle čuda, nemaju veze sa partizanom i zvezdom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, uini said:

pročitao sam vreme pasji sinovi edition, tj intervju

dobro štivo generalno, preporučujem

 

ima delova kao onih što kuper voli da skenira iz centralnog komiteta gde jedan drugar čita a posle prepričava drugima

ima i potpuno drugačijih delova koje nisu ispričali kuperu

a ima i zaista dobrih momenata, koji gle čuda, nemaju veze sa partizanom i zvezdom

Zaista ima pametnih reči da se pročita i stvarno mislim da se sa od njega može dosta naučiti o knjigama/košarci van Partizana i Zvezde.

Ja sam napravio spisak knjiga koji su dostupni iz intervjua koje on preporučuje. Krenuo sam sa Markom Aurelijem, dobro štivo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, laki pepe said:

Pejstujte ponovo da ne kopam po kuperovoj korpi za otpatke

 

ma ovaj screenshot 6-7 postova iznad je iz tog intervjua

 

međutim, osim ovoga i kritike izjave trinkijerija da je vučić pravi sportaš, ima zapravo kul stvari da se pročita

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

 

što je najveća fora, čekao sam u redu u prodavnici i u tom čekanju snimio vreme na dohvat ruke.

 

daklem, čekao sam u redu, nije da nisam

E, jbg, neodgovorni Kuper je zaboravio da napiše da grobari imaju popust na taj broj Vremena. Trebalo je samo da na kadi napomeneš za koga navijaš i uštediš koji dinar.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 21Barkley said:

E, jbg, neodgovorni Kuper je zaboravio da napiše da grobari imaju popust na taj broj Vremena. Trebalo je samo da na kadi napomeneš za koga navijaš i uštediš koji dinar.

 

kuper hteo da kupi samo dujin intervju za 25din (tu je računao i da časti, pošto nema šanse da je to 10%  sadržaja celog broja vremena) ali kada su ga odjebala tri prodavca redom, shvatio je iz čije trafike to dolazi

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...