Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Osnovna stvar je da kao novinar preneseš u tekst ono što je sagovornik pričao, ma o kakvim baljezgarijama da se radi. Šta si ga onda koji moj intervjuisao ako si znao da bi mogao da kaže nešto što se "neće svideti uredniku" a DV je definitivno već dugo poznat kao neko bez dlake na jeziku? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pričam napamet ali on je verovatno sve stavio u tekst. Neko iznad je isekao. 

 

Nije ni Dule pogrešio što je prijavio cenzuru. Svi znamo kako funkcionišu stvari i onda se navikavamo na to da ih ne treba ni pominjati, jer je tako kako jeste. Upravno suprotno, trebalo bi svaki put naglasiti kada se tako nešto dogodi. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

ae grobari nemoj se brukate, moram ja da kacim ... izdvajam samo ovaj deo, ali ceo intervju je dobar i vama ce se bas dopasti.

 

 

Quote

 

Partizan ove sezone dobro gura na oba fronta. Da li pratite crno-bele?

"Naravno. Vidim da ima mnogo stranaca. Ako mene pitaš, cela ta priča nije najzdravija. Mora da se radi na tome da se razviju naši mladi, srpski igrači za budućnost naše košarke. Kada pogledamo 10 godina unapred, moramo da znamo koga imamo u planu za reprezentaciju ili za Zvezdu, za Partizan. Košarka u Srbiji mora da se razvija, a ne da tražimo strance i da im dajemo pasoše. Ja sam veliki protivnik toga. Mora da se čuva naš sport u kome smo oduvek bili među prvima na svetu i mora da se radi ka tome, a ne da dajemo pasoše kao da je burek u pitanju."

 

 

http://sportklub.rs/Blog/Branimir-Smilic/a319605-Maric-za-SK-Srpska-klupska-prica-nije-najzdravija.html

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

(Zvezdan) Mitrović se još jednom osvrnuo na njegove košarkaške učitelje - Vujoševića i Bojanića.

“Duško Vujošević nije trener, on je košarkaška akademija. Svaki trening, svaki razgovor sa njim je bio lekcija, kako životna, tako i košarkaška. Ponavljam još jednom, Goran Poli Bojanić i Duško Vujošević su me usmjerili, objasnili šta treba i kako treba da radim, ako želim da uspijem. Neizmjerno sam im zahvalan na svakoj košarkaškoj i životnoj lekciji. Napravili su od mene boljeg trenera i čovjeka u svakom smislu. Uz sva iskustva koja sam skupljao kao asistent sa mnogim trenerima sa kojima sam radio, uz lekcije koje sam naučio na seminarima i klinikama, uz ogroman induvidualni rad, odlučio sam da se osamostalim

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 21Barkley said:

Ajde, ćuti, vašu sreću sa Filipovom povredom ili ''povredom'' ne može ništa da prestigne. :classic_biggrin:

 

a jel bi ti voleo da su gagić i janković sinovi ostoje i da ti je njihovo učešće konstantno u pending modeu?

 

da su obojica sinovi i dalje bi bila bolja situacija, tako da 

 

overruled.gif?w=640

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kluž je osvojio Kup Rumunije pobedom u finalu nad Oradeom 68-61. Izjava Mihala Silvasana koji vodi ekipu:

 

 The title is also dedicated to Mr. Vujosevic, who today, for example, was on dialysis until 12 o'clock. He often comes very tired and does a heavy job.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...