Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

kao i uvek, pravo u centar:

 

Quote

Retko ko je pozvaniji da komentariše situaciju u Partizanu od najtrofejnijeg trenera ovog kluba u istoriji - Duška Vujoševića, a kada god to on uradi o tome se priča danima. Tako je bilo i ovog puta.

 

Vujošević pomno prati igre crno-belih, iako trenutno radi u rumunskom Klužu. I sa te distance jasno vidi koji su ciljevi postavljeni.

- Očigledan cilj je Evroliga, a znamo da se do nje može na dva načina, preko ABA lige i preko Evrokupa. Mislim da će biti lakše preko Evrokupa, to jest ne lakše, nego ostvarljivije. Radujem se svakoj pobedi Partizana i voleo bih da se izbore za Evroligu, jer bi to opravdalo ovaj sistem - rekao je Vujošević

 

 

Ipak, ima nešto što mu se ne dopada u ovom sastavu parnog valjka:

- Tim nije sasvim po mom ukusu jer ima previše stranaca. Ne može da bude opravdanje to što je Dragan Milosavljević letos izabrao da ostane u Malagi, postoje i drugi igrači. A ako domaći igrači ne žele da dođu u Partizan, onda klub treba da se zapita zašto je to tako.

 

- Skup je to projekat. Čestitam upravi na obezbeđenim sredstvima, koja su u dobroj meri najverovatnije stigla i kao pomoć države, kao što je slučaj i u konkurentskom klubu, verujem da je njemu ta pomoć još veća. Nije mi samo jasno zbog čega je ta pomoć bila beznačajna kad je Partizan bio dominantan. Da li je bila ideja da se tog momenta Partizan sruši, pa da se sad teatralno podigne do drugog mesta - zaključio je Vujošević.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U subotu sam setao sa kumovima, lep dan. Prosli smo pored ove zgrade i objasnjavase mi da je prvi razred osnovne ucio u Pluzinama a posle otisao za BGD. Da mu je tu bio prozor od stana. Rukom mi pokazali taj i taj prozor. Da je preko puta hotel Piva koju je otkupio i da treba da je renovira. E sad ako su oni mene lagali...onda lazem i ja vas.

Verovatno se ne bi ni setio da ne videh ovaj post od Safeta pa me podseti...

Link to comment
Share on other sites

Bogdan je rođen u BGu, ali nije imao ni godinu dana kada su se njegovi vratili u Plužine. Posle nekoliko godina se vrate u Beograd, budu tamo neko vreme, a onda se pred bombardovanje vrate opet u Plužine i opet ostanu tamo neko vreme. Nakon toga su se trajno preselili u Bg.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, realno *w said:

Bogdan je rođen u BGu, ali nije imao ni godinu dana kada su se njegovi vratili u Plužine. Posle nekoliko godina se vrate u Beograd, budu tamo neko vreme, a onda se pred bombardovanje vrate opet u Plužine i opet ostanu tamo neko vreme. Nakon toga su se trajno preselili u Bg.

Sta ti je poznavanje prirUde i drustva 😮 👏

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...