Jump to content

Premier League 2019/2020


Doorn

Ko će da osvoji Premijer ligu?  

66 members have voted

  1. 1. Ko će da osvoji Premijer ligu?

    • Citizens
      26
    • Reds
      27
    • Gunners
      3
    • Spurs
      5
    • Red Devils
      4
    • Blues
      1


Recommended Posts

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Ove lopte De Brujna su cudo, svaki centarsut je opasnost za gol. Bernando Silva se poigrava sa igracima Totenhema.

 

Ederson uzasno postavljen kod gola. Da je stajao kako treba onaj udarac bi uhvatio u ruke.

 

 

Baš mi ovo palo na pamet. Sterlingov gol djeluje kao da je pao iz ničega.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj James je težak floper. Ne sviđa mi se pretjerano, osim brzine nisam vidio ništa vrijedno pomena. Bissaka i Maguire su prava pojačanja, vjerujem da ova odbrana, ako ne bude zdravstvenih problema, može da bude u samom vrhu lige. Nadam se da je ovo TA sezona za Martiala i Rashforda, za sad ih je uživanje gledati.

Link to comment
Share on other sites

Ne računajući Pogbu, ko su uopšte opcije na sredini? McTominay, Matić, Pereira, ko još? Možda neko od ovih klinaca na koje se ozbiljno računa ove sezone. Neozbiljno za bilo kakve takmičarske ambicije.

 

Zaboravih Freda potpuno, nadam se da on može bolje nego prethodne sezone.

Edited by OnionKnight
Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno cemu u Junajtedu sluzi MekTominaj. Decko je ispod nivoa Matica veterana, nikad nece ni biti bolji, igrac za neki Midlzbro.

 

Ono sto razumem je da Junajted zbog svoje tradicije mora da izbacuje klince i forsira ih, to je dobro i pohvalno, ali ovoliko guranje odredjenih igraca im se nece vratiti, tu su Lingard, MekTominaj, ovaj Dzejms isto ne deluje kao neko ko ce biti nosilac Junajteda u buducnosti.

 

Samo trace vreme sa njima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...