Jump to content

Premier League 2019/2020


Doorn

Ko će da osvoji Premijer ligu?  

66 members have voted

  1. 1. Ko će da osvoji Premijer ligu?

    • Citizens
      26
    • Reds
      27
    • Gunners
      3
    • Spurs
      5
    • Red Devils
      4
    • Blues
      1


Recommended Posts

23 minutes ago, Miskooo said:

Da si rekao da Francuzi to urade pa i da razmisli covek, ali Englezi - tradicionalisti? Nema sanse.

 

Englezi ludaci hteli i ovaj vikend da igraju sa publikom ali im zaraza igraca pokvarila plan tako da ako bude bilo i promil sanse da zavrse prvenstvo verujem da ce gurati svim silama.

 

I da, proklet smo klub... mislim da o tome nema smisla vise diskutovati. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Charlie Foxtrot said:

I organizovaće se neki playout gde će putnik u drugu ligu...takođe biti United :classic_dry:


Niste dzabe trazili da se ponisti sezona 😄

18 od 20 klubova je bilo za to da sezona mora da se zavrsi u jednom trenutku (nebitno kada) jedino Spursi i WH bili da se otkaze 😄

 

PL je u finansijskom problemu ako ne zavrse sezonu posto u tom slucaju moraju da vrate ozbiljne pare (oko 800m funti) od tv prava jer broj utakmica za koje su prodali prenose nece biti ispunjen.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Preporuka UEFA je da ako se nesto brzo ne popravi, svi sampionati prekinu, nema sampiona i ispadanja.

 

Lepo si rekao, preporuka... danas je bio onaj PL sastanak i generalno zakljucak sa tog sastanka je bio da sledeca sezona nece poceti dok se ova ne zavrsi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja ocekujem tu ogromna ulaganja u Njukaslu i mislim da se nece stedeti. Ne bi me cudilo da kroz koju godinu budu u samom vrhu Premijer lige. Inace, i navijacima je tamo u Njukaslu "dojadilo" takvo stanje kod njih u klubu i vec nekoliko sezona ocekuju iskorak ali oni iz sezone u sezonu borba za opstanak i sredina tabele. 

 

Videcemo, dug je to proces ali korak koji su morali da urade. Korak koji ce morati da uradi Junajted da bi opet bili konkurenti za titulu. Promena celog sistema, od vlasnika do trenera.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...