Jump to content

Premier League 2019/2020


Doorn

Ko će da osvoji Premijer ligu?  

66 members have voted

  1. 1. Ko će da osvoji Premijer ligu?

    • Citizens
      26
    • Reds
      27
    • Gunners
      3
    • Spurs
      5
    • Red Devils
      4
    • Blues
      1


Recommended Posts

13 hours ago, sasha arsenal said:

Povredjeni Sokratis i CejmbersHolding nije još spreman da pokaže maksimum.

Nece niko da ga kupi,inace bi ga se rado otarasili.

Ma jasno je to meni, ali mogao je gurnuti Kolašinca na mesto stopera ili nekog klinju iz akademije, svakako ne može odigrati slabije od Mustafija.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim izlaz iz ove situacije za United. Sve je trulo u klubu, i menadzment i skauting sluzba i igraci i treneri. Vecina igraca ima preveliku platu da bi ih uopste uvaljali nekome, a niko ne zeli da dodje da se bori za osvajanje Karling kupa.  Potreban je kompletan remont, a sumnjam da ce se to i desiti.

Link to comment
Share on other sites

Pa dugo je trebalo da dodje dotle, mnogo duze nego recimo Arsenalu, Njukaslu, pa i Liverpulu. Totenhem moze da se bori za titulu godinama, nece privlaciti najbolje igrace, sreca njihova pa napravise Bejla, Modrica, pa i Eriksena, Kejna, Sona, Alija, niko od njih nije bio top igrac kad je dolazio, ili su bili academy igraci.

 

Junajted je na mantru to je Junajted, oporavice se brzo posle SAFa spiskao milijardu evra na pojacanja na u tom trenutku igrace koji su vazili za top transfer mete mnogim klubovima.

 

Predugo je trajao taj kredit, ovaj status su zasluzili pre tri godine ako ne i pune cetiri.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, McLeod said:

Pa dugo je trebalo da dodje dotle, mnogo duze nego recimo Arsenalu, Njukaslu, pa i Liverpulu. Totenhem moze da se bori za titulu godinama, nece privlaciti najbolje igrace, sreca njihova pa napravise Bejla, Modrica, pa i Eriksena, Kejna, Sona, Alija, niko od njih nije bio top igrac kad je dolazio, ili su bili academy igraci.

 

Junajted je na mantru to je Junajted, oporavice se brzo posle SAFa spiskao milijardu evra na pojacanja na u tom trenutku igrace koji su vazili za top transfer mete mnogim klubovima.

 

Predugo je trajao taj kredit, ovaj status su zasluzili pre tri godine ako ne i pune cetiri.

 

Jebiga kupovalo se neodgovorno. Gomilali su se igraci koji sa 18 godina imaju astronomske plate. Preko svakog poraza mogu da predjem, ali kad izadje Ole i kaze ja sam zadovoljan timom i igrom. Pa jel ti mene sprdas? Mnogo je mekan kao trener i nema nikakav autoritet nad tim klincima.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...