Jump to content

Premier League 2019/2020


Doorn

Ko će da osvoji Premijer ligu?  

66 members have voted

  1. 1. Ko će da osvoji Premijer ligu?

    • Citizens
      26
    • Reds
      27
    • Gunners
      3
    • Spurs
      5
    • Red Devils
      4
    • Blues
      1


Recommended Posts

Brandt sada. Ma da, cisto u ligi se ovo retko vidja. Slazem se za Nevesa.

 

Tim pre je znacajno jer je ovo jos uvek tinejdzer, a ima tu kuraz i kvalitet da sutne. Naravno, u oba slucaja je bio nepokriven, jer nije ni skautiran verovatno (sto bas ide na dusu Junajtedu), od sada nece biti to tako lako, ali opet props to him, nije da bi svako dao gol odande i pogodio precku iz one prve pozicije.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni samo nije jasno koji će klinac Englezima VAR kad im ničemu ne služi. Juče su Evertonu poništili čist gol, a da nikom nije jasno zbog čega. Votfordu nije sviran čist penal protiv Totenhema i to posle VAR provere...

Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno, zasto glavni sudija ne ode da pogleda snimak? 

Ipak, bez obzira na sve Matip kriminalan kod gola, nikako nije smeo da padne gol posle onog centarsuta. VVD bi to lagano resio a ovako smo dobili jos jednu epizodu toga koliko su engleske sudije idioti bez ozbira gde sede.

 

p.s. Bobi je morao bolje da sutira kod one kontre na 0:0

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Pool opet igra uplaseno kao i prosle sezone na +7

 

Nije to samo danas i nema nikakve veze sa razlikom, Liverpul ne igra nista specijalno poslednjih mesec dana ali je i danas bio dovoljno dobar da ne gube na poluvremenu.

Plus standardan odron od meca kada igraju ova dva kluba.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Darth Steva said:

Iskreno, mislim da je morao da krene sa ovakvom nekom postavom sa Lalanom ili Oxom a da Origi udje u drugom ako nemamo rezultat.

Ovako deluje da do gola mozemo da dodjemo samo slucajno... igre nigde, samo centarsutevi jako i nikome.

Lalana OX Origi. sta reci...bravo Klope, mudonjo.🥴 Na sta lici ovaj Junajted mogao si i sa defanzivnim izmenama da probas da dobijes.

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Baros said:

Meni samo nije jasno koji će klinac Englezima VAR kad im ničemu ne služi. Juče su Evertonu poništili čist gol, a da nikom nije jasno zbog čega. Votfordu nije sviran čist penal protiv Totenhema i to posle VAR provere...

Nisam video te situacije, ali ovu u Mančesteru mogu donekle da razumem - iako sam navijao da Liverpool pobedi. Kontakt je bio minimalan koliko sam video na snimku (čini mi se da je Wijnaldum olako pao), a instrukcije su da prvobitna odluka ostaje sem ako nije očigledna greška. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, McLeod said:

Liverpul igra prosecno citave sezone, ovo je moralo da se desi. Nije moralo ovde, ali uvek se nekako Junajted magicno izvuce protiv velikih rivala na Trafordu.

Sa prosecnom igrom, prvi.

 

Nije pao Vajnaldum, nego Origi, kontakt nije bio minimalan nego u cevanicu bas pri pokusaju da se osloni na nogu u promeni pravca. Faul ko drvo vidljiv. Slobodno sudijsko uverenje da se ne svira, i da cak i nakon pregleda snimka ostane neponisten gol, govori o tome da se u zacetku akcije, postuje sudijsko uverenje a da se ono sto se dalje desavalo ne tretira kao bitno iako je postignut gol bas u toj akciji.

 

Koja su onda sudijska pravila i koja je svrha VAR-a?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...