Jump to content

Premier League 2019/2020


Doorn

Ko će da osvoji Premijer ligu?  

66 members have voted

  1. 1. Ko će da osvoji Premijer ligu?

    • Citizens
      26
    • Reds
      27
    • Gunners
      3
    • Spurs
      5
    • Red Devils
      4
    • Blues
      1


Recommended Posts

10+ godina igraš za vrhunske klubove na najvišem mogućem nivou, uz to sve vrijeme igraš za reprezentaciju Brazila, i ti na 2 metra od suca radiš to. Ne ide mi u glavu takav potez igrača s tolko iskustva. Šta kod mislili i pričali o Luizu.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Steta za one sanse u prvom poluvremenu, da su Pepe i Auba bili prisebniji ovo bi bila potpuno drugacija utakmica.

 

No ni ovako nismo posebno nadigrani, pogotovo u ovom sastavu za koji mi nije jasno zasto ga Emeri forsira, ali dobro.

 

U svakom slucaju utakmica ne toliko bitna za nas, zasluzena pobeda Liverpula na kraju kad se sve sabere i oduzme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, djole said:

pa šta gledaju ovi u VAR sobi

Ne znam da li se ovo odnosi na penal za Wolvese, ali nestvarno je sta su im svirali. VAR ce unistiti fudbal, tj. vec ga je dobrano unistio. Meni se nije svidjao u startu jer se prekidaju utakmice i ne mozes da se poradujes kao covek, ali onda kao ajde, bar ce biti posteno, ali kreteni ne umeju da koriste tehnologiju, sta su juce svirali na VIola - Napoli, ono je za zatvor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zna se šta je pravi var, smotaš Džok o zapališ. Var sjebava fudbal jer zamislite navijače Sitija kad su dobili protiv tott flešbek četvrtfinala .. raduješ se do neba golu u zadnjem minutu što je ekvivalentno trojci u zadnjoj sekundi za prolaz i onda ćao. Pa da više nikad ne odeš na tekmu . 

 

 

   Što se ovog kola tiče, Liverpul se usrao u Arsenal lagano i očekivano, Siti rutinirao, tott i utd loši.

 

Sterling je najbolji igrač lige.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

 

Tesko bas Grofe.

Samo je Arsenal donekle siguran na trecem mestu. Totenhem nista posebno, Eriksen je njima godinama bio srce i dusa tima, sad je potpuno van forme i pred odlaskom. Junajted tragedija, poleteli su puno nakon prve pobede. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Samo je Arsenal donekle siguran na trecem mestu. Totenhem nista posebno, Eriksen je njima godinama bio srce i dusa tima, sad je potpuno van forme i pred odlaskom. Junajted tragedija, poleteli su puno nakon prve pobede. 

Opet je Totenhem ispred njih, iskusniji su dosta.  Junajted raspad, ali ih je dobio 4:0. 

 

Meni je skoro nemoguce da tim sa ovakvom odbranom bude u top4. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...