Jump to content

Cincinnati masters 2019 - nastavak letnje North American HC sezone


wwww

Recommended Posts

Bravo za Medvedeva. Nisam mogla da gledam to polufinale, ali koliko čitam to je jedan od retkih mečeva gde je Novak dobro igrao a izgubio, a uvek mi je lakše kad ga neko stvarno nadigra nego kad on brlja pa prospe meč. 

Medvedev je ove godine strašno napredovao i psihički i igrački. Ne pamtim kad je mladi igrač imao ovakvu seriju još od Del Potra. Može li on da bude prvi koji će to preneti i na slemove? Btw. jedva čekam njegov sledeći susret sa Cicipasom :wicked:

 

Mnogo mi je teže palo što je Kuznjecova izgubila finale :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da bi ga dobio na slemu ove godine, ali nikad je jako dugo vreme :classic_smile: uostalom najteži meč na AO je Novak imao protiv njega.

Inače svakako ne vidim ga da servira i igra u istom tempu na tri dobijena.

Međutim deluje mi kao veliki radnik a i neće mu udariti u glavu hajp koga nema ni blizu kao za ove ostale. Da vidimo šta će biti iduće sezone :classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

Cinjenica da je lik dosao u tri finala za redom je znak za uzbunu, realno.

Kad smo poslednji put to videli, ja se secam da je Delpo onomad napravio slican rsum,

ali cinjenica je da osim big 3 I jos par likova kao sto su Marej I manje Delpo I Vava,

niko od novijih generacija ne moze da veze par dobrih turnira.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ima ljudi koji mogu da naskode Djokovicu na dva dobijena. I uglavnom to nije niko iz top10. Medvedev (okej, on sada jeste) i Bautista su dva cesta primera. Ali videli smo kako to izgleda na Vimbldonu sa Bautistom kada je na 3 dobijena.

 

@alcesta nespretno sam se izrazio, mislio sam na mec koji se igrao u subotu

Edited by Borko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Cinjenica da je lik dosao u tri finala za redom je znak za uzbunu, realno.

Kad smo poslednji put to videli, ja se secam da je Delpo onomad napravio slican rsum,

ali cinjenica je da osim big 3 I jos par likova kao sto su Marej I manje Delpo I Vava,

niko od novijih generacija ne moze da veze par dobrih turnira.

 

 

I to potonja trojica u proslom vremenu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GlennGould said:

Pa ono, ako bude na putu do snivanog GS od Big 3 naišao isključivo na Djokovića. Ova druga dvojica će patos obrisati...

Rubljov je u Sinsiju mnogo gore obrisao patos sa Fekijem koliko se ja secam da bi posle bio obrisan od strane Medvedeva pa je logicno zakljuciti da bi Feki jos mnogo gore prosao sa Medvedevim ali za svu trojicu big3 igrati u tri dobijena je bitno razlicito nego u dva naravno

Feki ima hendikep sa uso sto vec jako dugo nije osvojio uprkos uobicajeno pomahnitalim fanovima u publici.

Ali videcemo kratko brojimo do pocetka samo wwww da ne zabusava dugo mada ideja da se otvori topic sa njenim nikom mozda inije tako losa ona se ne bi ljutila jer je obecala otvaranje 😀

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Ne ide to kao u aritmetici: ako A>B i B>C, sledi da je A>C 

 

Daniil je udarač ravnih i niskih loptica. 

Rafa ga uneređuje spinom i snagom & Fed varijacijama.

Novak želi da svakog ‘ponizi’ time što će biti bolji na njegovom terenu. Tu je sa ovim u minusu. Kao i sa Nickom. 

Neka izvuče i jednog i drugog na USO pa da vidimo kako drži vodu... :innocent:

Link to comment
Share on other sites

I ja bih volela da odigra i sa jednim i sa drugim ali bojim se da Kirios izbegava da mu izadje na crtu imam utisak da ce cuvati taj pozitivan skor sa  Novakom kao svoj najveci teniski uspeh u zivotu iako je nabijen u periodu kad su ga i gori igraci od njega dobijali. 

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...