Jump to content

Cincinnati masters 2019 - nastavak letnje North American HC sezone


wwww

Recommended Posts

Ne treba rizikovati ako je nešto iole sumnjivo, USO je na prvom mestu. Poeni sa po 30+ razmena kakvi ga čekaju večeras nisu najbolji recept za oporavak. :classic_rolleyes: Ne bi bila frka da nije u pitanju baš taj lakat.

 

Šteta bi bila ne toliko zbog trke nego zbog šanse za dupli masters kakva se neće skoro ponoviti, ali verujem da će on i tim izvagati sve to. I ako preda, nadam se scenariju iz 2011. 

Link to comment
Share on other sites

Sad tek vidim da je Kuznjecova počistila Barti :s_w:

 

Having beaten No. 10 Sloane Stephens in the third round and No. 3 Karolina Pliskova in the quarters, this is the first time Kuznetsova has ever beaten three Top 10 players at the same tournament.

Nikad nije kasno :classic_biggrin:

 

Ujedno je i pomogla Osaki da zadrži prvo mesto još par nedelja. Sad još kad se ne bi spotakla na poslednjem stepeniku...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Ne treba rizikovati ako je nešto iole sumnjivo, USO je na prvom mestu. Poeni sa po 30+ razmena kakvi ga čekaju večeras nisu najbolji recept za oporavak. :classic_rolleyes: Ne bi bila frka da nije u pitanju baš taj lakat.

 

Šteta bi bila ne toliko zbog trke nego zbog šanse za dupli masters kakva se neće skoro ponoviti, ali verujem da će on i tim izvagati sve to. I ako preda, nadam se scenariju iz 2011. 

Svaki mec i svaki bod su podjednako vazni do 311. nedelje. Mora da osvoji ovo. Zicer je i dobice jos 640 bodova. Siguran sam da neće odustati od turnira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, noćna frajla said:

Je l Sveta ovde bese uzela wc?

Jeste. Sad vidim da zbog problema s vizom nije mogla da brani titulu u Vašingtonu, skroz sam zaboravila da je to osvojila prošle godine. Makar će nadoknaditi bodove :classic_biggrin:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste. Sad vidim da zbog problema s vizom nije mogla da brani titulu u Vašingtonu, skroz sam zaboravila da je to osvojila prošle godine. Makar će nadoknaditi bodove biggrin.png

Da, videla sam to za vizu pre neki dan, kaze da joj se prvi put tako nesto desilo. 

Ma odlicno, bas mi je drago, bila i povredjena negde od septembra, propustila AO, vidim dada tek od aprila krenula, e nek nam se vratila [emoji4]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...