Jump to content

Cincinnati masters 2019 - nastavak letnje North American HC sezone


wwww

Recommended Posts

Kad smo kod Unikloa, najbolje im izgledaju ovi kompleti gde maksimalno smanje broj ovih crvenih logo-etiketa. Ne znam zašto to mora toliko upadljivo da bude.

Novak ima odličnu kombinaciju boja ali mi se majica ič ne sviđa, izgleda kao nešto za trening.

Da se vratim na meč, pitam se koliko su ove duple greške posledica zarđalosti a koliko Goranovog uticaja. Nadam se da će mu pomoći za servis, ali me živo zanimaju njegove metode objašnjavanja, uvek se setim one epizode sa Zimonjićem i demonstracija tehnika rotacije na servisu :classic_biggrin:

Btw, kad je Busta izbacio Iznera mogao je vala i Lajović, ali eto... ne vredi plakati nad prosutim mlekom i tako to...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Kad smo kod Unikloa, najbolje im izgledaju ovi kompleti gde maksimalno smanje broj ovih crvenih logo-etiketa. Ne znam zašto to mora toliko upadljivo da bude.

Novak ima odličnu kombinaciju boja ali mi se majica ič ne sviđa, izgleda kao nešto za trening.

Da se vratim na meč, pitam se koliko su ove duple greške posledica zarđalosti a koliko Goranovog uticaja. Nadam se da će mu pomoći za servis, ali me živo zanimaju njegove metode objašnjavanja, uvek se setim one epizode sa Zimonjićem i demonstracija tehnika rotacije na servisu :classic_biggrin:

Btw, kad je Busta izbacio Iznera mogao je vala i Lajović, ali eto... ne vredi plakati nad prosutim mlekom i tako to...

 

Meni nije jasno zasto taj znak uvek mora da bude crven, da moze da bude bilo koje boje, oprema bi im bila mnogo bolja.

 

Ali ova sinoc je stvarno bila savrsena, cak su i carape imale strafte u ovim bojama, samo patike nisu..ali ajde, crveno na patikama se uklapa sa znakom :classic_biggrin:

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Jesi li u CG? Tenis je na Sport Klub kanalima, ali ako imaš paket sportskih kanala koji uključuje Arenu a ne SK, bojim se da nema pomoći :classic_sad: van SK tenis može da se gleda samo kad su slemovi.

Ode Cipi, nisam uhvatila od početka pa ne znam je li bilo problema s patikama :classic_smile:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja pokušavam da ga nađem na SK ali ne ide mi :smiley33: čudi me da ne prenose, a Zvereva nisu stavili sigurno na neki parking bez kamera...

Zverev servirao za prvi set i nije uspeo, lepo bi bilo da mu Kecmanović ne poklanja ono što sam ne može da uzme :classic_dry:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...