Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

On 10/29/2019 at 12:35 PM, melankolic said:

Tačno sam znao da će uprskati seriju raznim sci- fi fazonima. Watchmen E02 ispod očekivanja. Razvučeno i sem jednog detalja koji se i očekivao sve ostalo je dozlaboga dosadno.

Još samo fali Marsovac da im uveliča akciju spašavanja sveta od white trasha.

slazem se da je e02 znacajno losija od prve...jedino ne videh taj drasticno povecan SF element?

mozda sam propustio nesto, posto mi je generalno cela epizoda slabo drzala paznju

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Swift Pancakez said:

slazem se da je e02 znacajno losija od prve...jedino ne videh taj drasticno povecan SF element?

mozda sam propustio nesto, posto mi je generalno cela epizoda slabo drzala paznju

 

Spoiler

Imaš onu scenu gde ona devojčica ruši neki zamak koji lebdi u vazduhu ili dok neki leteći objekat odnosi starca u kolicima. Sve mi se čini da će te gluposti sve više ubacivati u naredne epizode. 

 

Link to comment
Share on other sites

Inače, posle višegodišnjeg odlaganja (da ne bih pokvario utisak o istoimenom filmskom remek- delu) krenuo sam da gledam seriju “Fargo” i oduševljen sam... makar, za sada S01.

Ako postoji neko ko je kao i ja nije gledao zbog filma, neće se pokajati ako promeni mišljenje.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Fargo ti ili leži maksimalno ili ti ne leži uopšte. Meni ne paše nikako. Bio sam skinuo sve epizode i spremio se da gledam. Pogledao dve i po i obrisao sve.

 

Nego na hbo krenula serija po knjigama Filipa Pulmana "Njegova mračna tkanja". 

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Fargo S01 je odličan, a koliko me secanje sluzi čak i druga sezona nije loša, ali vec treća nije vredna pomena izuzev preslatke Mary i Mustafe Golubica iz Senki. emoji3.png

 

Bogami, Ian Mekgregor je odlicno odigrao blizance, a da ne spominjem opskurnog Vargu, po meni najjaceg lika u sve tri sezone, uvrnutijeg i od Malva. Lepo rece @Knipex, ja seriju obozavam, a moja gospodja nije izdrzala ni celu prvu epizodu.

Link to comment
Share on other sites

Fargo ti ili leži maksimalno ili ti ne leži uopšte. Meni ne paše nikako. Bio sam skinuo sve epizode i spremio se da gledam. Pogledao dve i po i obrisao sve.
 
Nego na hbo krenula serija po knjigama Filipa Pulmana "Njegova mračna tkanja". 


Ja čim vidim haripoterovski motiv u seriji ili filmu odmah gasim. Ugnjavili do balčaka sa fantazijom (ali i superherojima).
Daj šansu “Fargu”. I ja sam imao problem sa gledanjem bukvalno isto kao i ti- prvih par epizoda. Apsurdnost situacije (koji je pri tome i istinit) prosto hipnotiše.
Link to comment
Share on other sites

Fargo je precrtan što se mene tiče, jbg.

 

Što se tiče "Njegova mračna tkanja", imam 4 knjige koje su do sada izašle kod nas, doduše nisam ih još pročitao, pa mi bilo zanimljivo kad sam video da je krenula i serija. Knjige su prilično popularne, reko možda će nekome biti interesantno.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Crni Bombarder said:

Fargo S01 je vrhunska. Pogledao sam je u jednom dahu.
Naredne dve nisu taj nivo,ali nisu ni za baciti.

Prva sezona mi je odlicna a drugu sam odgledao do pola i prestao,nesto me smorila...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, melankolic said:

 


Ja čim vidim haripoterovski motiv u seriji ili filmu odmah gasim. Ugnjavili do balčaka sa fantazijom (ali i superherojima).
Daj šansu “Fargu”. I ja sam imao problem sa gledanjem bukvalno isto kao i ti- prvih par epizoda. Apsurdnost situacije (koji je pri tome i istinit) prosto hipnotiše.

 

 

Ne mislis, valjda, da je istinita prica?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...