Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

21 hours ago, realno *w said:

:očajnadomaćicamodon:

 

 

Pogledao finale "Big Little lies" i dobro je bilo, S02 opravdala svoje postojanje.

 

 

:očajnadomaćicamodoff:

Apsolutno. Ne volim te zenskaste serije, alj Big little lies je stvarno izuzetak. Sinoc pogledao finale.

Riz i Meril izdominirale u s2, ali ni ostale nisu bile nista losije.

Link to comment
Share on other sites

On 7/18/2019 at 5:21 PM, James Delaney said:

Odgledao sam ovih dana trecu sezonu odlicne Danske krimi serije " Bedrag " ( Follow the Money ),pa da preporucim -

 

 

bedrag.jpg

 

Volim skandinavske serije, izgleda da je nema na Netflixu:smiley33:

 

On 7/19/2019 at 11:00 AM, Kido from Junkovac said:

Koliko je jaka serija Better Call Saul,

bukvalno filigranski odradjeno,

ali ne preporucujem nikome ko ne voli 'serije bez radnje'

 

Svaka epizoda je posebno uzivanje za gledanje, samo sto od sezone do sezone vise zaboravim sta je bilo.:classic_unsure:

 

On 7/20/2019 at 10:04 AM, Mile1 said:

Odlicna treca sezona la casa de papel mnogo bolja od druge sezone

 

To cuvam kao poslasticu kada zavrsim Stranger Things 03, koji je poslije dvije epizode, onako, sve se vrti u krug.

La casa de papel je serija koja me je nekako bas potrefila :jumping:

 

16 hours ago, Duh koji lebdi said:

 

Netfliks ima vise vrhunskih stvari, ali CW ima The 100 🙂

 

Sta je CW?

Edited by Amigo
Link to comment
Share on other sites

Prva epizoda katastrofa 😞

 

Jezivo sve, od kastinga, preko scenarija do režije i glume. Ovo je na moju veliku žalost valjda najgori Netfliksov uradak koji sam do sada gledao.

 

Što se posade tiče, Džizs Bladi Krajst. Eto kako u praksi izgleda potpuni nedostatak inspiracije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

twin peaks : the return

ukratko, top 5 evar, top2 ako je spojim sa twin peaksom iz 90ih 

U,je! :classic_ohmy:
Post jednako neocekivan i osvezavajuci kao jutrosnja kisa koje je dosla nenajavljeno i niotkuda.

Tek sada si pogledao S02? Ne secam se tvojih komentara na proslom forumu na TP temi..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislio onu scenu u kazinu u NBA temu postavio zato sto ti je palo na pamet, a ne sto ti je bila sveza. 😄

 

Sada cu te vec lako citati sta gledas po tome sto kacis u drugim temama.

 

Ti cim se navuces na nesto, to forum itekako oseti.:lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nova Amazonova serija (koji pokazuje zube netflixu u zadnje vrijeme jer ubrzo izlazi i expanse)... jutros sam skinuo cjelu prvu sezonu i mogu vam reci da sam jako zadovoljan... pokazuje svjet u kojem postoje superheroji iz nekog drugog ugla...Ugla obicnog covjeka koji zivi u tom svjetu gdje bezobzirno  ponasenje superheroja ne snosi nikakve posljedice...  Karl Urban u glavnoj ulozi... zasada jako dobra ocjena na imbd 9.2 iako nema jos puno glasova jer amazon prime nije toliko zastupljen kao netflix i hbo... Sve u svemu moja preporuka

Edited by Nenson
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Duh koji lebdi said:

Ako se nekome gleda "Euforija" na HBO, bolje neka odgleda "Zaboravljene" na RTS. Serija dve klase iznad, pritom 30 godina starija.

 

Euforija je fenomenalan uradak, sem što je zanatski bukvalno savršeno urađena, ekstremno je poučna, ne samo za tinejdžere već i za starije. Odavno nisam video tako lepo obrađena pitanja ljubavi i odgovornosti, npr.

Link to comment
Share on other sites

Citam vase komentare i pocnem konacno da gledam Dark 😄  zavrsim je za 2 dana hahahahahaah 


Tek sad vidim koliko je ST ustvari overrated u odnosu na Dark, Dark me je toliko puta smutio da sam reko jedno 200 puta WOW za 2 dana kad sam gledao seriju.

 

Sto se tice serije, apsolutna preporuka za sve ali ono sto je bitno dok se gleda serija nema telefona i ostalih stvari da ti skrecu paznju, propustis sekundu i sjebao si stvar posle dok skontas 😄 mada najbolje, papir i olovka i da se zapisuje ko je ko hahahahhaha

 

idemo ostalo u spojler

 

Spoiler

serija me je odusevila, zavrsio sam je i jedva sad cekam 3 sezonu

sto se tice serije po meni mnogo bolja 2 sezona, mislio sam da ce 1 da iskida a 2 da bude mlaka kao u vecini slucajeva ali nije bilo bas tako

u 1 sezoni su me onako dobro zagrejali a u 2 WOW sta da kazem

kraj 2 sezone, ono sto je bitno je da su svi likovi (glavni) prezivili i zavrsili ili u proslosti ili u buducnosti

manje vise ove 2 sezone su bile kako je petlja nastala i o cemu se tu radi, pocetak serije je u stvari kralj petlje i pocetak je kraj manje vise (znam da nema logike ali jbg takva je serija)

 

Adam je na kraju uradio sve da se ponovi petlja iako su se ostali trudili i mislili ako urade nesto drugacije da ce da je poremete, ustvari su radili ono sto su trebali da rade da se petlja ponovi opet (ovaj deo mi se posebno svideo, svi su bili u fazonu necu da uradim to zato sto ti hoces da ja to uradim pa urade ono sto misle i sto je kad razmislis ono sto oni upravo trebaju da urade) pravi mindfuck

 

poprilicno je kul kad vidis u poslednjoj epizodi da na kraju Jonas zavrsava sa svojim prijateljima koje mora da spasi a u stvari svi osim Bartoza postaju putnici, to kazem za starijeg Jonasa, sto se tice mladjeg on je otisao sa Marthom u neki drugi svet, parelelni svet tako da verovatno ce nesto oko toga da bude sledece sezone, nije ista vremenska linija i isti svet vec neki drugi

 

pravi wow je bio kad je sarlot saznala da je njena majka ustvari njena cerka hahahahahah stvarno wtf

 

u bunkeru su zavrsili svi koji treba da prezive i da ponove petlju tako da manje vise dolazimo do zakljucka da se desilo sve isto osim jednom malog detalja sa martom na kraju i sa "drugacijom vremenskom masinom" posto svaki put kad se petlja ponovi bude nesto novo u toj pelji, neki mali detalj, makar sam ja tako shvatio

 

za seriju na kraju 10/10...bilo je uzivanje

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dakle potpuno delimo utiske 🙂 Verujem da je samo nemački jezik deli od toga da bude jedna od najpopularnijih serija koje se trenutno emituju. Meni nemački ne smeta, naprotiv,  daje seriji autentičnost, ali verujem da mnogo utiče na popularnost. Kvalitet se ne dovodi u pitanje jer je na vrhunskom nivou. Jedva čekam treću sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovih dana gledam Spartacus-a, pošto sam prethodno gledao Rome pa sam u tom fazonu. Serija mi na početku nije delovala uverljivo, na momente čak i dosadno ali vremenom me je dovela do toga da odgledam 3 ep u cugu i da ne osetim.
Krv, nasilje, spletke, seks... sve što jednom poštenom čoveku treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/20/2019 at 4:04 PM, Mile1 said:

Odlicna treca sezona la casa de papel mnogo bolja od druge sezone

 

Pogledao prvu epizodu 3.sezone.Toliko patetike i nerealnosti, da sam nakon zavrsene epizode hteo da izbrisem celu skinutu sezonu.

 

Spoiler

Mozes misliti, uhvatili Ria i sad ce svi da rizikuju svoj zivot i novac zbog njegovog dupeta da izvines. Kakav patetizam i glupost.I ne samo to nego su lovu izbacili na ulice Madrida cepelinom. Glupost na kub.

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2019 at 5:24 PM, Nenson said:

 

Nova Amazonova serija (koji pokazuje zube netflixu u zadnje vrijeme jer ubrzo izlazi i expanse)... jutros sam skinuo cjelu prvu sezonu i mogu vam reci da sam jako zadovoljan... pokazuje svjet u kojem postoje superheroji iz nekog drugog ugla...Ugla obicnog covjeka koji zivi u tom svjetu gdje bezobzirno  ponasenje superheroja ne snosi nikakve posljedice...  Karl Urban u glavnoj ulozi... zasada jako dobra ocjena na imbd 9.2 iako nema jos puno glasova jer amazon prime nije toliko zastupljen kao netflix i hbo... Sve u svemu moja preporuka

Upravo krenuo da gledam i pridruzujem se preporukama. Za sada izgleda odlicno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2019 at 5:24 PM, Nenson said:

 

 

Nova Amazonova serija (koji pokazuje zube netflixu u zadnje vrijeme jer ubrzo izlazi i expanse)... jutros sam skinuo cjelu prvu sezonu i mogu vam reci da sam jako zadovoljan... pokazuje svjet u kojem postoje superheroji iz nekog drugog ugla...Ugla obicnog covjeka koji zivi u tom svjetu gdje bezobzirno  ponasenje superheroja ne snosi nikakve posljedice...  Karl Urban u glavnoj ulozi... zasada jako dobra ocjena na imbd 9.2 iako nema jos puno glasova jer amazon prime nije toliko zastupljen kao netflix i hbo... Sve u svemu moja preporuka

 

Ima li ovo da se gleda još negde sem na Amazonu?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...