Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

On 6/16/2021 at 5:29 AM, uncletima said:

Da nije, "retko", odvratne njusle: Dominic West, ovo bi mi bilo obavezno dva puta godisnje. Na jesen, i sad s'proleca!
 


PS. Jeb'o te, pa ni main title ne moze bez njega - classic bully!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Otkrice vestica/ Discovery of witches

Nesto kao Hari Poter za odrasle.

U HBO ponudi ima svega i svacega uglavnom meni negledljivog.

Otkrice.....zaplet banalan,  vampiri, vestice, demoni, borba za vlast....

ALI: serija je tako LEPA za gledanje, ne pamtim kad sam gledala bolju ekranizaciju epohe, ovde je u pitanju viktorijanska epoha, kostimi, enterijer pa i eksterijer su za 10! Mnogo lepih kadrova, fini rezovi, dobra dinamika, bez obzira na sheckanje kroz vreme prica se lepo prati. Prava letnja uzivancija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam onaj utopisticki osecaj da sam pogledao sve dobre serije, a verovatno nisam ni 10 posto. Razmisljam se da krenem ponovo sa The Wire ili Homicide, to su mi nekako serije koje mislim da mogu do kraja zivota iznova da gledam. 

 

Pogledah The Sinnera, moj zanr,. ali moze to i dosta bolje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije da se ova uklapa u te dve između kojih se razmišljaš ali meni unazad par nedelja stigle preporuke sa par mesta za seriju "Black Summer" ali pošto nemam vremena ovih dana odlažem to non stop. U pitanju je još jedna zombi apokalipsa serija ali zombiji ovde trče umesto da se vuku kao u ovim najpoznatijim. Ako je neko gledao neka podeli utiske i ako može da je uporedi za TWD.

Link to comment
Share on other sites

Sad videh da je Black Summer spinoff i smeštena u Z Nation univerzum!

 

Obavezno prvo odgledati Z Nation, meni je bila urnebesna - taman je legla u vreme kad se TWD potpuno pogubila... Za razliku od TWD posedovala je sjajan humor sa puno referenci iz pop kulture [emoji106]

 

Sigurno ću da gledam Black Summer.

 

Enivej, uzeo sam da odgledao i Fear TWD pre mesec, dva... Posle 3 sjajne sezone potpuno se pogubila i od 4. sezone pretvorila u serijal "Neurotične tinejdžerke ubijaju cool likove, a niko ne zna zašto...". Filozofija i MO 5. sezone je potpuno suluda i nerealna, jedva sam je odgledao, kao uostalom i 6. Da, treba reći da je somnabulni zaplet kraja 6. sezone ukraden upravo iz, na početku pomenute, Z Nation.

Ali mnogo nelogičnije i gluplje.

 

Još jedan spin off TWD - World Beyond... Ambiciozno sam krenuo da gledam ali mi se ubrzo smučilo. Nisam pregurao 3. epizodu, likovi su užasno iritantni, njihovo ponašanje je neshvatljivo i neobjašnjivo, sadržaj akcije - 0, politička korektnost na silu ugurana u svaki segment, svaki dijalog ... Jbg, baš mi se gledalo, ali toliko strpljenja nemam.

 

Bar original TWD zadnja sezona, ili bar 2. deo zadnje sezone, nije bio loš.

 

Toliko od mene i zombija a sad idem da skinem Black Summer. :s_d:

 

 

Sent from my phone using their app

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao Black Summer. :classic_ninja:

Ništa crnje nisam gledao u životu, par puta sam odustajao pa nastavljao...
Definitivno nema Z-Nation vibe, iako isti ljudi stoje iza toga.
Btw, jesam li već rekao da je crno? Crno kao crna rupa.

Brže ubijanje likova nisam video ni u Kristoferovoj knjizi 'Smrt Trave"...

Ipak, prošao sam kroz crno leto i vredelo je makar zbog 6 ipo minuta u zadnjoj epizodi 2. sezone... :s_d: Reći ću samo da će navijači Partizana posebno uživati, jer jedan je...


Screenshot-20210711-114800-VLC.jpg



[emoji6]

Sent from my phone using their app

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...