Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

5 hours ago, Big Ticket said:

Никако не капирам опчињеност серијом. Сапуница права

 

Ni ja... Sto kazes providna sapunica... Nesto su ljudi opcinjeni u zadnje vrijeme tom spanskom kinematografiom i tim nekim jeftinim mistery plotwistovima...kad mi neko stavi na top listu najboljih filmova Contratiempo i el cuerpo malo povratim usta...

Link to comment
Share on other sites

Zavrsio sam juce drugu sezonu "Counterpart"-a, i duboko sam razocaran sto je Starz resio da otkaze nastavak. Fenomenalna serija. 

 

E sad, recite mi da li sam ja lud sto mi se "Leftovers" ne dojmi? Odgledao sam nocas prve dve epizode ali sam pomalo razocaran. Nisam uspeo da se povezem ni sa jednim likom, a prica mi je zbunjujuca i poprilicno nejasna. Imam velika ocekivanja, delovalo je kao da je serija bas po mojoj meri, ali kao da nesto fali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

The Boys je veoma dobar i uveren sam da ce, kao i kod Preacher, tek u sledecoj sezoni da pocnu da rokaju iz teskog SFX i $$$ oruzja, jer prvi serijal je uvek opipavanje pulsa. The Boys-ima je drugi serijal bio odobren i pre nego sto je prvi izasao, tako da nemam sumnje da ce tek biti sou. Vuce me da procitam strip, sto dovoljno govori. 

Pored Umbrella Academy moja omiljena superhero serija. Nadam se da ce Watchmen biti dovoljno dobra serija da im se pridruzi na listi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da se pridružim klubu obožavalaca, DARK je odličan. Gledati ovo i gledati američke superheroje, neuporedivo. Šta kad se obični ljudi nađu pred takvim nadnaravnim pojavama, koliko grešaka će obični smrtnici napraviti i još više zakomplikovati i onako komplikovanu situaciju. Samo, onima koji nisu gledali preporučujem da se strpe dok izađe i 3. sezona koja će biti poslednja, tako da sve u cugu pogledaju - užitak će im biti još veći, siguran sam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2019 at 5:24 PM, Nenson said:

 

 

Nova Amazonova serija (koji pokazuje zube netflixu u zadnje vrijeme jer ubrzo izlazi i expanse)... jutros sam skinuo cjelu prvu sezonu i mogu vam reci da sam jako zadovoljan... pokazuje svjet u kojem postoje superheroji iz nekog drugog ugla...Ugla obicnog covjeka koji zivi u tom svjetu gdje bezobzirno  ponasenje superheroja ne snosi nikakve posljedice...  Karl Urban u glavnoj ulozi... zasada jako dobra ocjena na imbd 9.2 iako nema jos puno glasova jer amazon prime nije toliko zastupljen kao netflix i hbo... Sve u svemu moja preporuka

 

Ovo je izvrsno.

 

Četvrta epizoda :Hail:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/28/2019 at 7:20 PM, Duh koji lebdi said:

Zavrsio sam juce drugu sezonu "Counterpart"-a, i duboko sam razocaran sto je Starz resio da otkaze nastavak. Fenomenalna serija. 

 

O da, absolutely lovely jobely. 

Jedna od najboljih serija, JK Simmons opet razvalio...kakva glumcina. Prosto je neverovatno da nece raditi nastavak, a ostavili su cak i clifhanger. Navodno nisu zaradili onoliko novca koliko su planirali... ejjjj? 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites



Zavrsio sam juce drugu sezonu "Counterpart"-a, i duboko sam razocaran sto je Starz resio da otkaze nastavak. Fenomenalna serija. 


Ditto.
Bezveze su sklepali kraj, jal je kraj, jal je cliffhanger, ni oni ne znaju... Tek da ga kao završe, al da ne bude da ne može da se nastavi. Ipak držala je pažnju, s uživanjem sam je gledao.
I da, verovatno mi je dobar utisak Counterpart donekle sjebao Dark.
 
E sad, recite mi da li sam ja lud sto mi se "Leftovers" ne dojmi? Odgledao sam nocas prve dve epizode ali sam pomalo razocaran. Nisam uspeo da se povezem ni sa jednim likom, a prica mi je zbunjujuca i poprilicno nejasna. Imam velika ocekivanja, delovalo je kao da je serija bas po mojoj meri, ali kao da nesto fali. 


Nešto fali..? Pa 140 miliona ljudi fali [emoji16]
Ne brini. Neće biti bolje, a likovi su zaista takvi da ne možeš ni sa kim da se povežeš...nekima plus želiš i da rascopaš glavu, neki to i dobiju, jbg. Osećaj opšteg beznađa i besmisla traju bukvalno do kraja serije.
Ipak, odgledaj je zbog neverovatnog osećaja olakšanja koji ćeš da osetiš kad se sve završi. [emoji106]

Btw. ona klavirska tema (departure - lullaby) zaslužuje da zbog nje odgledaš svaku epizodu [emoji41] e, da.. Špice urađene sa onim "prazninama" koje se pojavljuju su baš pogodak.



Sent from my SM-N950F using...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

Babylon je sjajna serija.

 

Znaš kako, ima nekih malih stvarčica i propusta koji zasmetaju u trenutku dok se gleda pa samo mi to možda kvari doživljaj po malo. Inače mi je dosta interesantan taj period pa je i to plus.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djole said:

 

Znaš kako, ima nekih malih stvarčica i propusta koji zasmetaju u trenutku dok se gleda pa samo mi to možda kvari doživljaj po malo. Inače mi je dosta interesantan taj period pa je i to plus.

Budi uporan. Serija je retko dobra.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, leki bg said:

Budi uporan. Serija je retko dobra.

Ma to sigurno, seriju ću odgledati, nego samo kažem zašto po meni ne mogu u ravan sa Pikijevcima, pošto serije imaju dosta sličnosti.

 

 

 

Kad smo kod sličnih serija, i Senke nad Balkanom stižu negde u oktobru valjda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...