Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

verujem da će hardkor fanovima biti super ovaj prequel

ja sam se ložio na the long night opciju, jer me zapravo najviše interesuje kod got univerzuma taj neki white walkers misticizam i magija a ostali su toga dužni i u onoj traljavoj završnici

 

ovo je ziherica, same old hits, samo u drugom periodu, što je zapravo totalno razumljiv potez.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Snowpiercer 3. sezona je kompletan bullshit.
Evo upravo pregledam 7. epizodu na FF odustao bih da je nisam gotivio prve dve sezone...

Uveli su i Archie Panjabi u seriju, dobro rekoh, gotivio sam je gde god da sam je gledao...a onda su je zaboravili (?!), tu i tamo se prošeta kroz kadar...

Šta ja znam, s jedne strane me zanima kako će ići do kraja, a opet mi se potpuno jebe za njihove lične drame, da hoću da gledam neku dramatiku pustio bih Bergmana izgutao šaku tableta za spavanje s čašom votke i otplovio lagano u beskraj...

Sent from my phone using their app

Link to comment
Share on other sites

Završih Ozark. 

 

Za mene neočekivan kraj ali nisam nešto razočaran. Generalno odlična vožnja od početka do kraja, osim malo sporije prve sezone. 

 

Glumci stvarno odlični, pa i Wendy koja mi je bila bezveze u početku ali je na kraju pokidala. 

 

Svakako preporuka za seriju, ko nije gledao a voli ovaj žanr. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Devojka je isto jako dobra, a Bateman je iskusno namestio čitavu seriju da ne mora da menja izraz lica...

 

Dobra je zaista.

 

On a side note, poslednji Piki Blajnderi - pomešana osećanja. Dobra je, nisam se osetio kao da sam bacio vreme, malo mi je ipak slabija od prethodnih, nema baš nekog closure-a (ne mora da ga bude, samo kažem), a krenulo je u preterano zapetljavanje i u audiovizuelno samozadovoljavanje. Ali nije loše.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, L0shMi said:

Blindersi odlični, i drago mi je da su završili. Ozark nikako da stignem da pogledam.

 

21 hours ago, freethrow said:

On a side note, poslednji Piki Blajnderi - pomešana osećanja. Dobra je, nisam se osetio kao da sam bacio vreme, malo mi je ipak slabija od prethodnih, nema baš nekog closure-a (ne mora da ga bude, samo kažem), a krenulo je u preterano zapetljavanje i u audiovizuelno samozadovoljavanje. Ali nije loše.

 

 Ja se namucio sa prve 4 sezone (narocito sa drugom i trecom) Bindersa, ali mi je zato peta vrh legla 🙂 Gledam sestu polagano, i za sada mi je ok.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, freethrow said:

Ja imam dojam kao da su tokom snimanja poslednje epiyode Blajndersa dobili direktivu da se snima posle još 1-2 sezone. ALi svakako elegantno urađeno.


Nisam jos odgledao poslednju sezonu pa ne znam o cemu konkretno pricas ali ono na sta sam naleteo jos pre X meseci je da je ovo poslednja sezona serije ali da se prica nastavlja kroz filmove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Опет гледам ГОТ и опет јебем маму овим ментолима који су толико усрали тако добру серију. Који ђавол су последње две сезоне скратили на 7 и 6 епизода и онда наравно све збрзали и набили у упола мање епизода од потребних и направили онакав изрод од завршнице. Још су 2 године радили на последњој сезони, имбецили. Само да су нормално наставили са по 10 епизода у последње 2 сезоне све би било ок.

Edited by Урош19
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ogledao Ozark do kraja. Pomesani utisci....epizoda "Cousin of death" meni vrh, ali tu sam subjektivan zbog muzike. Generalno soundtrack je odlican, a narocito hip hop koji Ruth slusa uvek primeren radnji. Finale mi ostavlja cudan utisak i povrsan nacin na koji su sve zavrsili. Nekako sam ocekivao vise.

Gluma Vendy i Ruth pokidala.....obe su mi sjajne.

 

Edit. Spojlovao sam svasta pa bolje da pobrisem zbog onih koji tek tek treba da gledaju :)

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam se nešto primio na The blacklist. Gledao sam prethodnih godina na Foxu i sigurno sam propustio po koju epizodu. Sezonu 7 sam odgledao celu i pošto je u petak bila poslednja epizoda sezone na Foxu proverim i vidim da je trenutno deveta pred završetkom. Skinem osmu i odgledam sinoć 5 epizoda. Baš mi je legla serija. Džejms Spajder je maestralan. Oduvek sam ga gotivio ali ovde me prosto oduševio.

Edited by Knipex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Ja sam se nešto primio na The blacklist. Gledao sam prethodnih godina na Foxu i sigurno sam propustio po koju epizodu. Sezonu 7 sam odgledao celu i pošto je u petak bila poslednja epizoda sezone na Foxu proverim i vidim da je trenutno deveta pred završetkom. Skinem osmu i odgledam sinoć 5 epizoda. Baš mi je legla serija. Džejms Spajder je maestralan. Oduvek sam ga gotivio ali ovde me prosto oduševio.

Ja sam odgledao 6 sezona pa sad malo pauziram, pokušavam da utempiram da odgledam taman pred početak 10. sezone da ne bih dugo čekao. Vrhunski glumi Džejms. Inače me niko ne može ubediti da Robert California nije lažni Redingtonov identitet. (Nadam se da si odgledao office).

 

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Knipex said:

Ja sam se nešto primio na The blacklist. Gledao sam prethodnih godina na Foxu i sigurno sam propustio po koju epizodu. Sezonu 7 sam odgledao celu i pošto je u petak bila poslednja epizoda sezone na Foxu proverim i vidim da je trenutno deveta pred završetkom. Skinem osmu i odgledam sinoć 5 epizoda. Baš mi je legla serija. Džejms Spajder je maestralan. Oduvek sam ga gotivio ali ovde me prosto oduševio.

 

Ja gledam klajklaj tempom, tek sam na sredini trece sezone, a prvu epizodu sam pre dva meseca odgledao. Vrhunska serija. 

Link to comment
Share on other sites

On 3/26/2022 at 9:44 PM, P-51D said:

 

To se valjda "procedure" to jedan slučaj, jedna epizoda.  Od mene preporuka za seriju "Bones". Lagani mix procedure i dosta dobrog zezanja usput. Jedino ako ti smeta da u par navrata od po desetak sekundi po epizodi vidiš teško raspadnut leš na monitoru, onda nemoj. 

Preporuka i od mene, posebno za prve sezone. Kasnije očigledno fali ideja, posebno kad odu neki stalni glumci, a poslednja sezona je baš očajna, pokajala sam se što sam je gledala, vidi se da je svima već bilo dosta. Ali nije ni čudo pošto je trajala baš duuuugo, trebalo je da je završe posle 7-8 sezona i bilo bi taman.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

The Blacklist sam gledao odavno kad je bilo vreme...ubrzo, posle 2, 3 sezone, Liz je počela da mi ide na onu stvar, izdržao sam još koju sezonu čisto na harizmu James Spader-a, a kad se pojavila "majka" oterao sam sve u p.m. počeli su da jure svoj rep...a zapleti postali baš retardirani...

Liz je postala takav debil (mislim od početka ona nije bila baš najoštriji alat u kutiji plus iritantna je do bola) da je to skandalozno za lik FBI agenta i potpuno nerealno... osim ako u Quanticu imaju direktivu da svake godine upisu par mentalno izazvanih zbog radi :wicked: diversifikacije...

Jbg, ne znam kad sam prekinuo gledanje, al za hrabre i avanturiste, zapamtite - kad se pojave majka i ćerka Rostova, poželećete da pucate u ekran, sklonite oružje, oštre i teške predmete daleko od TV-a.

Usrali su dobru seriju samo da bi cedili iz nje suvu drenovinu...

Outer Range.
Prvo sam odustao posle 15 min.
Posle 2 dana nastavio i izdržao još 7 min.
Lepo neko reče "ko voli radnju i dinamiku nije za njega". Ja sam skroman, očekujem bar radnju... Ovaj fazon "Evo ga opet..." "Nešto se sprema..." "Počelo je..."... Moglo je da prođe u seriji cca 1989. ali 2022 je smešno da neko uopšte igra na tu kartu...hej "brkati kauboji i misterija".
Not for me.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Liz je otisla iz serije, ima sigurno 2 sezone, tako da mozes da se vratis.:classic_biggrin:

Meni se svidja Yellowstone, cesto prolazim kroz te krajeve pa i prepoznajem mesta u seriji. Sto se zivota tice, osim pucacine , nisu uopste preterali. Krave, krave, pick up, pa opet krave i tako u nedogled. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

Liz je otisla iz serije, ima sigurno 2 sezone, tako da mozes da se vratis.:classic_biggrin:

Hmm, ja sam odgledao 10 epizoda osme sezone i još uvek je tu a ostalo je još dve epizode da se prikažu da bi se završila deveta sezona.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Knipex said:

Hmm, ja sam odgledao 10 epizoda osme sezone i još uvek je tu a ostalo je još dve epizode da se prikažu da bi se završila deveta sezona.

U jednom trenutku je prestala da se pojavljuje osim nekoliko sekundi po epizodi , mozda su je kasnije vratili, da bi na kraju eliminisali taj lik. Jbg. ja gledam te epizode nasumicno, totalno sam izgubio orijentaciju sta sam u jednoj sezoni video a sta ne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...