Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

On 4/4/2022 at 10:33 PM, Sector said:

Dobar je Kingdom, sjećam se kad sam bio batalio pa me Safet nagovorio da nastavim. S tim da je i meni glavni glumac malo iritantan i njegovo isticanje u prvi plan. Serija je odlično zatvorena, baš dobro finale. 

 

Inače završiše se Blindersi. Mislim da ću reprizirati seriju kad budem u prilici. 

Dobri Blindersi, doduše premalo Kejva ipak je i on zaslužan za kultni status serije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Šta kaete, vredi li gledati Peaky Blinders?

 

Ne znam sta bih rekao. Ja se bas mucim, mesecima se razvlacim i jedva kako stigao do pete sezone... U cetvrtoj sezoni, koja bi u nacelu trebalo da bude bas po mom ukusu, nijednu epizodu nisam odgledao "u cugu"... Ne znam, tu je sve sto je potrebno da bi mi se serija dopala, sve je na svom mestu, a ipak nesto fali. Ok, dovrsicu je, nemam obicaj da bilo sta ostavljam na pola, ali bas mi je muka.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Hvala vi @Haklberi @freethrow (neće da te taguje!) i @Sreten Žujkić, penzioner 😄 Mislila sam na celu seriju.

 

Vuče me tematika (i Cillian Murphy, da se ne lažemo). 

 

Ma serija je ok, ali nesto meni tu nije od pocetka leglo kako treba...Npr. mnogo vise mi se dopada Boardwalk Empire, iako ta serija u odnosu na Peaky Blinders ima svojih slabosti.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Eto i to se dogodilo.

Nateralo me da odgledam i nešto domaće (!)...

Šutnja (The Silence)

Dobra, mada su mi teško pali pejzaži i scene snmljene u Kijevu, stalno me podsećalo na to da im bolesnici trenutno zaravnjuju zemlju...

Teška serija.

Bogdan na visini zadatka.

Kraj... i ovako i onako. Ne znam da li je predviđena 2. sezona. Može ali i ne mora da znači.  Verovatno ne.

 

A onda, kad me krenulo, pošlo me...

Područje bez signala

Neočekivano topla i emotivna serija... pomislio sam, posle prvog kadra, super, igra Robi iz Bitangi i princeza, šta tu ima da se ne voli..?

A zatim sam uživao u svakom kadru serije. 

U trenucima mi se gledanje serije činilo kao da slušam TBF - Nostalgičnu...  a opet ponekad i kao ono što ću da okačim uz ovaj post nešto niže.

Naravno...

Bogdan na visini zadatka.

I žena mu.

Posebno najviše ocene za umjetnički dojam za izbor muzičke teme serije. 

Borovi i jele, javori i breze... 💪💪💪

Učinite sebi uslugu i odgledajte je.

 

Slučajno (iz razloga dolenavedenih) ovih dana slušao, a uklopilo se sa Područjem...

 

 

 

Dolenaveden razlog: Krenuh pre nekog vremena da obnavljam gradivo i vrtim Bitange i princeze epizodu po epizodu već nedelju dana... 

Sve to, sve to je nama sveto... 🎵 🎶 ❤️

 

Inače, da ne zaboravim, pojavio se odličan Sci-Fi: Halo

Konačno.

Citiraću sebe iz Viber poruke prijateljici:  "'Oćeš Expanse, Foundation i Dinu sa šmekom Mandaloriana?  (Naravno da hoćeš) - gledaj Halo.

 

Ovo je bio post bez hejta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Sector said:

Danas izlazi Ozark, nastavak posljednje sezone.

E, neka je i ovo završilo. Čisto sumnjam da će se ikome dopasti kraj, ali svi koji su pogledali do ovog dijela, pogledaće već i zadnjih 7 epizoda koje su izašle juče i sami donijeti svoje zaključke.

Imali su kvalitetne glumce, jaku produkciju, odličnu prvu sezonu, ljepuškaste predjele Ozarka, ali su na kraju napravili seriju tek malčice iznad prosjeka. Po meni 7.5 ocjena uzevši u obzir IMDB-ov način ocjenjivanja.

Link to comment
Share on other sites

Zavrsavam Peaky Blinders, pa cu onda da odgledam 

 

10 hours ago, Zvezdinho said:

Ozark

 

a sto se tice 

 

On 5/1/2022 at 5:41 PM, Carl Johnson said:

BCS

 

resio sam da sacekam da izadje part 2 za potpuni ugodjaj, s tim sto cu pre toga jos jednom da odgledam i petu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

gde pratite BCS S6? Netflix?

  

8 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

resio sam da sacekam da izadje part 2 za potpuni ugodjaj, s tim sto cu pre toga jos jednom da odgledam i petu sezonu.


ja gledam i cetvrtu i petu ovih dana na TVu 🙂 bas da bih se uveo u finalnu sezonu.
inace je fina ideja o Gustavu i seriji 'samo za njega',
ali mene je ovde potpuno nokautirao Bob Odenkirk, jeste talentovan i harizmatican glumac, ali ova uloga mu je tako "legla" da bih radije gledao seriju gde je on glavna licnost, recimo sta se desava sa njim posle BB vremena i skrivanja koja vidimo u prologu svake sezone.

ali Albuquerque, kakav grad, kakvo mesto za sve ove dogadjaje, genijalna ideja reditelja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...