Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

Ja samo da spomenem za Agent da je serija vrlo dobra i da je prva sezona još i najdosadnija. Kasnije se stvari mnogo ubrzavaju, uvodi se više likova u seriju i sve postaje sve zanimljivije i zanimljivije. Serija je rađena po istinitom događaju s tim da su podaci o agentu otkriveni u skorije vreme. Ostalo je sve manje više istorijski od ranije poznato.

 

Edited by Klotzen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dajte neke preporuke za Netflix serije? Nije bitan zanr, nego samo da je pure kvalitet, jer nemam bas vremena sve zivo da gledam, a i generalno sam se zajebao nedavno i pokusao da gledam La Casu de Papel i ono je bilo toliko lose, da sam posle tri epizode pozeleo da nikad vise nista ne pogledam. 

 

Opet, ne pratim toliko naslove, ima brdo tamo serija da se gleda, maltene ni za jednu od ovih novijih nisam cuo, tako da bi mi zaista znacila preporuka. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Dajte neke preporuke za Netflix serije? Nije bitan zanr, nego samo da je pure kvalitet, jer nemam bas vremena sve zivo da gledam, a i generalno sam se zajebao nedavno i pokusao da gledam La Casu de Papel i ono je bilo toliko lose, da sam posle tri epizode pozeleo da nikad vise nista ne pogledam. 

 

Opet, ne pratim toliko naslove, ima brdo tamo serija da se gleda, maltene ni za jednu od ovih novijih nisam cuo, tako da bi mi zaista znacila preporuka. 

Tiger  King, dokumentarac.  :default_coffee:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Eddard said:

Ima baš loše kritike na imdb-u, u smislu poređenja sa knjigom i filmom...

Imam taj blagoslov da nit sam gledao film nit sam citao knjigu, tako da sudim samo po ove tri epizode sto sam odgledao 🙂. Mogu da prihvatim da se nece svakom dopasti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Andrej said:

Ako se ne varam u knjizi se radilo baš o deci - ovo su mladići i devojke .

Priznajem da film nisam gledao a i knjige se jedva sećam - čitao sam je u vojsci.

Srednjoskolci 15-16 godina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2021 at 10:18 PM, Andrej said:

Ako se ne varam u knjizi se radilo baš o deci - ovo su mladići i devojke .

Priznajem da film nisam gledao a i knjige se jedva sećam - čitao sam je u vojsci.

14 godina ima ona. To se sjećam kao danas. Christiane se zove. U ekipi je možda bilo starijih, ali uglavnom klinci. 

Serije na Netflixu koje valjaju: Narcos, Vikings, Homeland, Peaky Blinders, Breaking Bad, Blacklist...(neke naravno slabe u kasnijim sezonama, ali prve 2-3 su jako dobre u svakoj)

Dark i Black Mirror nisam gledao ali od nikog nisam čuo da su loše. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, We lose every week said:

Jel beše "Queen's Gambit" Netflixova serija?

Je. To je isto navodno odlično. 

U biti ne znam jel Netflixova, al je ima na Netflixu. Prikazuju serije drugih kuća, jedino HBO nemaju. Što je razumljivo.

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Našao na EON-u Burden Of Truth i rešio da prekratim vreme klasičnom advokatskom good Vs bad dramom Erin Brokovich style...prva sezona (10 ep.) je odradila upravo to što mi je trebalo, a onda se u drugoj sve dodatno zakomplikovalo i navuklo me...
Još gledam 2. sezonu i provalio sam upravo da postoje 3. i 4. koje ću da skidam torrentom jer ih nema (još?) na EONu...

Za opušteno porodično gledanje, bez velikih umetničkih pretenzija, krvi, razbacanih delova tela i putovanja kroz vreme, prostor i logiku...

Sent from my phone using their app

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pitao sam moj qBittorrent šta misli o toj fundamentalnoj razlici i rekao mi je da je njemu sve to isti qrac, sve se da svući ovako ili onako :default_coffee:
Pitaću Alexu i Bixby, možda mi i objasne... (Siri znam da ne razlikuje seriju od poluosovine za Golfa 2.)

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, fancy said:

Pitao sam moj qBittorrent šta misli o toj fundamentalnoj razlici i rekao mi je da je njemu sve to isti qrac, sve se da svući ovako ili onako :default_coffee:
Pitaću Alexu i Bixby, možda mi i objasne... (Siri znam da ne razlikuje seriju od poluosovine za Golfa 2.)

Po toj logici su Vikinzi RTS-ova serija 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...