Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

47 minutes ago, christofer said:

Bolje da si pitao nekoga koje dete vise voli.... 😄

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 

Gledao sam ove nedelje neki intervju sa Toni Sirikom (Poly), pa su mi ove nedelje Sopranosi...sledece ce opet Wire. Nema greske.

Link to comment
Share on other sites

https://www.imdb.com/title/tt10795658/
spacer.png


Interesantna serija na netflixu inace radjena po mangi(koju nisam citao pa ne znam koliko je vjerno prati)... neka mjesavina battle royala i kocke.... Grupa mladih momaka je prebacena u kopiju Tokia gdje oni moraju ucestovati u igrama da bi prezivjeli.Svaki level igara je intesantniji i tezži za preživjeti... Serija ima elemente akcije misterije za svakoga po nesto. Uvjerljiva gluma kvalitetna produkcija... dušu dalo za ibingovat ,ja sam je u danu progutao.. jedina zamjerka malo epizoda 😄

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, leki bg said:

Gledao sam ove nedelje neki intervju sa Toni Sirikom (Poly), pa su mi ove nedelje Sopranosi...sledece ce opet Wire. Nema greske.

 

Toni Siriko je bas ostario...Gledao sam skoro neki intervju sa njim i Dejvidom Provalom...I Dejvid je mator, ali Toni deluje kao da ima poodmaklog Alchajmera...Bas je tesko i mucno videti ga u takvom stanju 😞

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Toni Siriko je bas ostario...Gledao sam skoro neki intervju sa njim i Dejvidom Provalom...I Dejvid je mator, ali Toni deluje kao da ima poodmaklog Alchajmera...Bas je tesko i mucno videti ga u takvom stanju 😞

kFrPGiz.gif

 

Kad je Sirico seo na nosu - ja sam uveliko ganjao sojke....:default_coffee:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Toni Siriko je bas ostario...Gledao sam skoro neki intervju sa njim i Dejvidom Provalom...I Dejvid je mator, ali Toni deluje kao da ima poodmaklog Alchajmera...Bas je tesko i mucno videti ga u takvom stanju 😞

Meni je delovao vise kao da je imao neki mozdani udar ("neartikulisano" prica, usporeni pokreti). Junior aka Johnny Ola izgleda mladje nego u seriji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam tu seriju zapazio po tome što je Cranston kada je dobio Emi nagradu rekao "čak sam i ja hteo da glasam za Metjua" aludirajući na tu seriju. No nikad mi nije došla na red. Od Sipovica na ovamo malo mi se smučio taj žanr pa izbegavam ali možda je vreme da prekinem post na tom polju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...