Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

On 5/13/2019 at 2:20 AM, korona je najveća prevara said:

Ja ne znam da li sam lud, ali kao da sam negde prosle godine video da ce peta sezona biti pocetkom 2019.godine. I sve nesto gledam kada ce, a nigde nista na netu ne pise. Inace, snimice i sestu i sedmu sezonu.

Samo za nick! 👍🙌

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jos jednom bih apelovao na sve: postove o SW serijalima ostavljajte na topiku "A long time a go..(Star Wars)". Zato je i kreiran (u dogovoru sa forumasima/cama)
:thumbsup:

Izvinjavam se, nisam bio upoznat sa dogovorom, a video sam da se ovde komentariše Mandalorioan. Ubuduće Mandalorian komentarišem na SW topiku

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

posto vidim da je samo jedna sezona, bez planova za drugu...da li je prica zaokruzena, ili ostaje klifhenger?

nista ne ostaje, nisu uzimali zarobljenike, ovako nesto se dva puta ne pravi. meni ova serija izgleda kao film koji traje 13 sati, zato sam i napomenuo da je neophodno strpljenje. posebno u prve dve epizode. a onda krece ludnica...

Edited by Sinan Bowie
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel gleda neko The Undoing? Za sada je vrlo dobra. Ostale su još dve epizode da se zaokruži priča.

 

Mogu reći da mi se baš sviđa format mini serija sa 4 do 8 epizoda gde ima dovoljno prostora da se priča razvije i završi kako treba bez nekog razvlačenja.

Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2020 at 12:12 AM, Knipex said:

Jel gleda neko The Undoing? Za sada je vrlo dobra. Ostale su još dve epizode da se zaokruži priča.

 

Mogu reći da mi se baš sviđa format mini serija sa 4 do 8 epizoda gde ima dovoljno prostora da se priča razvije i završi kako treba bez nekog razvlačenja.

 

Sad cu u spojleru da napisem sta mislim ko je ubica:

Spoiler

Ubica je ona plavusa prijateljica advokatica sto se pojavljuje od pocetka serije kao drugarica. 

Ocigledno je da Grant nije, proslu epizodu su navlacili na Nikol ili Eleninog muza, poslednju na oca, ali zapravo kad advokatica pita: jel bila jos neka sem Elene, Hju kaze, jeste jos jedna. To je garant ona prijateljica koja se i dalje lozi na njega, pa je to vece olupala malu cekicom. 

 

Inace serija mi je top, iskreno. 

Edited by AgroLaki
Stavio u quote umesto u spoiler. :D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2020 at 12:12 AM, Knipex said:

Jel gleda neko The Undoing? Za sada je vrlo dobra

Ja gledam, ali jedina dobra stvar u seriji mi je Matilda de Angelis u onoj haljini. Likovi skroz bezveze napisani, crna advokatica jedina koja ima "mesa", ostali svi kako mali Perica zamislja americke bogatase. Ni ta misterija oko ubistva nije dovoljno interesantna da me privuce da nastavim dalje. Mucena Nikol koliko se izoperisala vise ne moze nijedan misic na licu da pomeri. Spala na nivo glumica iz latino sapunica, a steta jer nije bila dunster u mladosti.

Link to comment
Share on other sites

Valley of Tears

 

Krecem, javljam utiske, za sada sam nasao dve epizode. Valjda ova ocena na malom uzorku ipak nudi neki kvalitet. Samo da nisu hindu like botovi umesali prste u ocenjivanje.

 

On October 6th 1973, the Middle East was shaken by the biggest war it had ever seen. A war that should have been the last one, and that forever changed the region.

 

Kad sam vec kod Izraela, tu je najnoviji Shirvanov video o geopolitici Izraela.

 

 

Edited by Ryu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Ryu said:

Valley of Tears

 

Krecem, javljam utiske, za sada sam nasao dve epizode. Valjda ova ocena na malom uzorku ipak nudi neki kvalitet. Samo da nisu hindu like botovi umesali prste u ocenjivanje.

 

On October 6th 1973, the Middle East was shaken by the biggest war it had ever seen. A war that should have been the last one, and that forever changed the region.

 

Kad sam vec kod Izraela, tu je najnoviji Shirvanov video o geopolitici Izraela.

 

 

juče odgledao 1. epizodu, ne izgleda loše 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...