Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

10 hours ago, Tool said:

Navučena sam na Lost

 

Lost je super serija, prve dvije sezone, poslije se zapetljavaju i izmisljaju, kao da pisac nije vise znao kako da to sve zavrsi, tako da sam i prestao da je gledam i nikada dovrsio.

Ipak prve dvije sezone, a mozda i trecu, ne sjecam se vise, vrijedi pogledati.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pratila na TV prve dve sezone, onda sam u trećoj pogubila konce pa nisam više imala vremena, a posle dosta vremena sam opet na nekom kanalu naletela na poslednju sezonu i odgledala mislim dve poslednje epizode. Posle toga sam samo mogla da čestitam sebi što nisam gledala sve redom. Kakva uvreda za inteligenciju publike, a tako je dobro počelo... :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

Odlican je Lost. Opadne malo kvalitet posle, al meni je i dalje bilo gledljivo. 

 

Ali da, prve dve sezone sam odgledao u nekom bolesno rekordnom roku, iako sam ih gledao kad sam imao gomilu obaveza. Bukvalno svo slobodno vreme mi je bilo- Lost. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ali kako je serija skockana što se i najsitnijih detalja tiče, fasciniran sam. The Wire je po mom mišljenju možda i najbolja serija ikada, uz Sopranove, ali ne pamtim da sam se na išta ovako primio. Možda je i bolje što ima samo pet epizoda, radnja bi se verovatno razvodnila da ih ima više.

Link to comment
Share on other sites

Moj zaključak nakon večerašnje epozode Černobilja: nema gluplje i zlobnije vrste od ljudske.

Gde to još ima da je neko glup i kad je pametan? 

U sledećoj inkarnaciji želim da budem - vinska mušica.

Edited by Pletilja
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...